tavsiye salon adana

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve king87 tarafından 10 Temmuz 2008 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    Adana da Turgut ozal bulvarinda oturuorm o civarda tavsiye edebileceginiz bir spor salonu cok makbule gecer. tsk edermbench_O

2. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Yaşam Spor, Baraj Yolu 5.5 durak Gökkuşağı Game Center Arkası İxir internet cafe yanı..

İlgi konusunda sorun yaşamazsın,ortamda güzel olgun insanların spor yaptığı bir salon,salona gittiğin zaman Yusuf isimli (Çalıştırıcı) arkadaşı sor kesinlikle seninle ilgilenecektir,çok hoşgörülü cana yakın ve mantıklı bir kişi..

Saygılar...

king87 bunu beğendi.
  3. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Ücretleri ise; Öğrenci:35 ytl duşlu(45)
    Sivili: 40 ytl duşlu(50)
    Ayrıca 3 ve üzeri kişiler (öğrenci yada sivil) aynı anda yazıldığı zaman bütün kişilerde 5 ytl indirim yapıyorlar...
    Umarım yardımım dokunmuştur iyi çalışmalar,,
    Saygılar...

wolf13 bunu beğendi.
  4. king87

king87 Üye

Beğenileri:
    206
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Bilgisayar Muhendisligi
    Yer:
    Ankara
    arkadasim tsk ederm oncelikle
    peki aletler flan nasil, mesala evimin dibinde atletik conan war aletelr rezalet fi tarihinden kalmis gibi. birde sanirim kenan evrende eski doktor kazim cetinin oralarda bi yer warmis baya guzel dediler orayi duydunmu

5. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA

Aletleri çok fazla yeni değil fakat işe yarar,düzenli çalışma ile güzel bir vücut yapılabilir..
    2 tane Bench press, 1 tane üst göğüs press,1 tane ayarlı sehpa,4 tane bisiklet 2 tane koşu bandı, 1 tane leg press,1 tane omuz press, 1 tane calf makinesi, 4 tane twist aleti,2 tane düz sehpa, 1 tane 4'lü set "lat+lat+pushdown+pushdown" aleti,1 tane makine rowing aleti 2 tane barfix çekme makinesi,1 tane caybell cross, 1 tane dips makinesi dumbell'lar konusunda sıkıntı çekmezsin yeterince mevcut 2 tane Z bar mevcut..
    4 tane mekik çekme sehpası, 1 tane ab king pro mekik aleti..
    1 tane Ön bacak,1 tane arka bacak,1 tane Ters mekik aleti, Bunların isimleri tam olarak aklıma gelmediği için bu şekilde yazdım....

3 tane tv,1 tane bilgisayar+Ses sistemi( kaliteli) :)

1-2 tane daha alet var fakat onların isimlerini çıkartamadım, kısacası aletler yeni sayılmaz fakat, bütün bölgeleri çalıştırabileceğin kadar alet var, ama sen gidince mutlaka Yusuf'u sor mutlaka sana yardımcı olacaktır...

Son düzenleme: 11 Temmuz 2008
  6. olgonu.10

olgonu.10 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    king87 josefin dediği yerden daha yakın iki yer söyleyebilirim sana; bir turgut özaldaysan groseriyi bilirsin onun biraz daha aşağısında ikram tatlıcı var, orda gym-inn diye bi yer var, ben oraya gidiyorum 50 kagıt aylık, aletler temiz, ortam temiz, yerler temiz, klimalı, iyi bi yer, ondan sonra kenan evren göbeğine gelmeden yıldızoglu künefenin ordan içeri giriyorsun 40 metre önünde tabelayı göreceksindir, başka bir salon, girmedim bi ara bakacaktım fırsatım olmadı, ondan fiyatları ve salonun durumunu hiç bilmiyorum, 3. bi yer aklıma geldi, "kudu" yu biliyorsundur, kenan evren bulvarının devamı, yolun karşısına geçiyorsun yani kudu tarafı değil de diğer taraf 100 metre önünde salon var, orası iyi değil, sıcak havalandırması yetersiz, ücret 35 ytl, bunlar sana yakın olanlar, ben gym-inn e gelmeni tavsiye ederim hatta imkan oldukça birbirimize yardım da ederiz...
    hadi kolay gelsin

7. burak_01

burak_01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    tavsiye lazım(ADANA salon)

herkese kolay gelsin. acil salon bulmam gerek.
    adana eski vilayette oturuyorum. bana yakın bir yerlerde salon bilen varsa ücretiyle birlikte bilgilendirirlerse sevinirim.ben bi türlü bana yakın bir yer bulamadım da. öğrenciyim araştırmaya pek fırsat olmuyo.kafa_

8. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
  9. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    Düzeltme yapıyorum,Bahsettiğim arkadaş salondan çıkmış, bu yüzden bahsettiğim salon hakkında tavsiyede bulunmak istemiyorum,Önümüzdeki hafta içi grup halinde salona başlayacağız,
    Adana'dan gelmek isteyenler varsa özelden Mesaj atsınlar, Salon ve Aidat konusunda özelden daha detaylı bilgi vereceğim....

10. burak_01

burak_01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adana eski vilayete yakın spor salonu bilen var mı?
    ücretiyle birlikte yerini yazarsanız sevinirim. öğrenciyim araştırmaya fırsatım olmuyo da....

11. josef_1531

josef_1531 Üye

Beğenileri:
    145
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    ÖĞRENCİ
    Yer:
    ADANA
    O taraflarda pek bildiğim salon yok fakat GaziPaşa Mahallesinde Conan var, aletleri ve genişliği iyi sayılır, yani antrenman yaparken bunalmazsın..

Bence otobüs yada minibüs'e atlayıp baraj yolu, kenan evren,turgut özal taraflarına doğru gelmelisin bu semtlerde güzel salonlar mevcut,
    30 dakikadan fazla sürmez, öğrenciyim diyorsan yol parası ağır gelir diyorsan, yukarıdaki mesajımdada bahsettiğim salona gelmelisin,
    Salon Hastaneler tarafında,Üst geçide yakın, aidat konusunda özelden mesaj atıyorum...

12. dawn_01

dawn_01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Kanal tellidere civarında oturuyorum ve yakınlarda tavsiye edebileceğiniz bir salon arıyorum, fazla bilgim yok body hakkında sadece netten edindiğim bilgiler var 0 kadar, kaslı olarak kilo almak istiyorum dediğim gibi daha önce body salonuna gitmiş değilim bu yüzden gideceğim yerdeki çalıştırıcının yardımına çok ihtiyacım olacak ,tavsiyelerinizi bekliyorum arkadaşlar ..

13. Judi

Judi Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Dostum Kanal-Telliderede oturuyorsun ama sana Gazipaşada bir yer önerim ben :)

GoldenLife aletler falan tam takım zaten antrenöründen dolayı öneriyorum sana

Adem Aydoğan 2008 Klasik Vücut Geliştirme Balkan Şampiyonu :) Milli Sporcu zaten oldukca

yardımı dokundu bana onun için öneriririm sana :)

Ortam da çok iyidir. Takım elbisesiyle iş çıkışı gelen insanlardan, ilkokul ve liseden 8 tane arkadaşımın oldugu bir salon. bu sporla ilgilenen arkadaşların varsa belki tanıdıgın birileri de çıkabilir kısaca sıkılmazsın :)

Yan tarafta bayanlar plates yaparlar genelde onları izlemek de çok komik oluyor :p

Son düzenleme: 17 Aralık 2009
    TheSingleWolf bunu beğendi.
  14. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    t.özalda temiz nezih bir salon biliyorum bende oraya gidiyorum ama suan derslerin yoğunlugundan dolayı evde calısıyorum çok sıcak kanlı güzel bir ortam t. özal iş bankasının arkasında power house diye biryer eski adı gym masters dı

15. LuckyS

LuckyS Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Arkadaşım Turgut Özal Blv. ile Kenan Evren Blv. kesiştiği yerde eski Yonca şimdiki Migrosun arkasında Kenan Evrende Akyıldız Spor salonu var.Hocası Mahmut Akcam,iyi ilgili bir hocadır.Aletlere gelince her türlü çalışmaya uygun sayıda ve yeterlilikte.İstersen gidip bir incelersen kendin daha iyi karar verirsin.

16. xxavci01

xxavci01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    kardes olgonu arkadasın dediği yeri bende biliyorum.Temiz bi Yer ücretide İyi bi yere karşılık ucuz.Antrenörleri içten seninle ilgileniyolar antrenör 2009 şampiyonu .önerrim

17. mehmetadana

mehmetadana Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    adana

evim fevzipasada oraya yakın spor salonu var mı bildiginiz okulumda huzurevlerınde seyhan cukurova lısesı oraya yakın olanda yardımcı olurmusunuz?

Sayfayı Paylaş