Tavsiye Pc Oyunları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve clubberfree tarafından 8 Şubat 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    arkadaşlar hepimiz bilgisayar kullanan insanlarız ve çoğumuz oyun oynamayı seviyordur burdanda pc oyunlarını paylaşalım ama paylaşırken oyunun konusuna falanda değinelim hoşuna gidende o oyunu alıp denesin
    18 whels of steel haulin diye bir tır oyunu var ben son zamanlarda bu oyuna bayağ sardırdım amaç amerikada tır şöförüsünüz belirli yerlerden mal alıp amerika nın belirli yerlerine nakliye yapıyorsunuz yolda hız limitini aşınca kırmızı ışıkta falan geçince sizi polis yakalıyor ve ceza olarak para kesiyor nu tarz eğlenceli bir oyun tavsiye edebilirim
    bu arada ben eski bilgisayarlarda oyun oynayarak büyümüş bir insanım işde bunlar comodore 64 ler amiga 500 ler segalar nintendolar
    bu yüzden kolay oyunları daha çok seviyorum mesela süper mario tarzı tavsiye edebilceğiniz güzel oyunlar varmı

2. apollo1315

apollo1315 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    http://www.karoshigame.com/ öncelikle karoshi ve karoshi 2 yi oyna daha sonra diğerlerini oynarsın çok matrak bir oyun amacın bizim adamı öldürmek zaten 10 20mb bişey 2 dkda iner

clubberfree bunu beğendi.
  3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    lemmings i tek gecerim. eger cok eski gelirse gta 2 de super

4. umur35

umur35 Yeni Üye

Beğenileri:
    1.031
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İzmir
    Ufak ve zevklı oyunlardan "soldat"ı onerebılırım.. ;)

5. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Sana eski atari oyunları vardı bilirmisin street fighters, snow bross, pang,street hoop basketboldu bilirsin the king of fighters, mortal kombat,hagar,mustapha kısacası bunların hepsini indirebileceğin bir site ismi yazıyorum....http://www.emulasyonturkiye.com/ .....

Eğer set satın almak istiyorum dersen içinde 6000 adet oyun aklına gelebilecek bütün oyunlar var mame oyunları diye arama yap sahibinden vb sitelerde mutlaka bulursun 10 tl falan............Çocukluğu 90larda geçmiş herkesede ayrıca tavsiye ederim noztalji olmuş olur...

6. clubberfree

clubberfree Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    hepinize çok teşekkürler bütün oyunlara bakıyorum arkadaşlar okan sanırım mame oyunları çok işime yarıyacak eskiden çok sevdiğim oyunları bulup yeniden oynayabilirim
    bu arada sırf bana tavsiye etmeyin mesela yeni oyunları falanda oynayanlar hoşlananlar artıları eksilerini paylaşırsa güzel bir paylaşım olacaktır diye düşünüyorum

7. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    X-Men Origins - Wolverine(TM) oyunu iyi görüntü kalitesi iyi konusu fillmdeki gibi. tabi kötü yanlarıda var beni en çok gıcık eden oyunda doğru düzgün zıplayamamak olmuştu.
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=9b8dnsPac3w[/YOUTUBE]
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=GJ9bkkmCZUM&feature=related[/YOUTUBE]

birde prototype var; fantastik bir oyun buda bir super kahraman yada teröristsiniz bir şeyi yapıp yapmamak size kalmış

prototype trailer (oyun hakkını veriyor)
    [YOUTUBE]https://www.youtube.com/watch?v=rnNcwtiYj24[/YOUTUBE]

ama şu hulkun ikincisi berbat bir şey görüntüler flan hiç bir şeye benzemiyor bence...

Son düzenleme: 8 Şubat 2010
    Azi bunu beğendi.
  8. redbaron_

redbaron_ Üye

Beğenileri:
    166
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Elazığ
    Ben eski oyunlardan değilde oynamak isteyenlere yeni oyunlardan tavsiyede bulunabilirim.

Öncelikle havacılık ve simülasyona meraklı olanlar için ''Falcon 4.0 Allied force'' adlı F-16 simülasyonunu tavsiye ederim ama oynaması çok zor Klavyedeki her tuşun 3'lü kombinasyonları bile kullanılıyor :D

Onun dışında ''battlefield'' serisini tavsiye derim fps tarzı oyun olarak.
    Ayrıca ''prince of persia'' serisini tavsiye derim özellikle en son çıkan oyunu.

Biraz şiddet meralkısı olanlar içinde ''manhunt'' tavsiye ederim.
    Akıl almaz cinayet yöntemleri var :D

9. cadocx

cadocx Üye

Beğenileri:
    406
    Ödül Puanları:
    0
    prototype vasat bi oyundu bence
    şimdilik çıkıcak mafia 2 ve battlefield bad company 2 i bekliyorum
    rpg sevenlere dragon age:eek:rigins ve dungeon siege 2 yi önerebilirim

10. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Ben sadece arada bir pes 2010 oynuyorum yama falan yükledim bank asya ligi bile var...

Yenilerden
    call of duty modern warfare 2............
    Gta 4........
    terminatör salvation......
    Assain cred 2...
    Crysis
    Call of juarez kovboy oyunu
    nba 2k10 basketbol....
    Pekin 2008 olimpiyat oyunları.....................

Bu oyunları kardeşim oynarken görüyordum kendisi seçicidir.....

Eğer boks olsa oynardım ps3 te gördüm inanılmaz güzeldi maalesef pc de yok...teniste var ps3 te..

11. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Prototype i bayaa oynadım ve yenilikçi oyun tarzı ve serbestliğiyle iyi ama online değil.
    Sağlam bir işlemci, ram ve ekran kartınız varsa kesinlikle Call Of Duty: Modern Warfare 2 oynayın derim.
    Oyun son derece müthiş, herşeyiyle mükemmel bir oyun ve multiplayer versiyonuyla specials ops diye 2 tane online yeri var. Multiplayer i 18 kişiye kadar çıkan savaşlardan oluşuyor. Special Ops ise single playerda ki görevleri 1 arkadaşınızla beraber yapabileceğiniz farklı oyun tarzları içeren bir türü.
    Ayrıca multiplayerin da oynamanız durumunda öldürdüğünüz adamlar vb. şeylerle level atlayıp yeni silahlar, bir silahı çok kullanıp o silaha yeni özellikler açabilme imkanı, öldürme sayınıza göre uçaktan helikoptere kadar araçları kullanabilme ve en güzeli atom bombası atarak mükemmel bir final yapma şansına sahipsiniz :D
    Tek sorun oyunu online oynamak için orjinal almak şart crack i daha yok :(
    Oynamak isteyen arkadaşlara son uyarım:
    Kesinlikle bağımlılık yapıyor :D:D:D:D

12. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    Call Of Duty: Modern Warfare 1-2 bencede çok güzeldi ama çabuk bitti kendi bölümleri. 1 i online oynadım oda çok sardı ama 2 onliene için ayarlamadım

13. apollo1315

apollo1315 Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    0
    modern warfareyi halâ oynuyorum ben online olarak xfire den ama 2.ci si için orjinal oyun şart aslında korsan ilede oynanıyor ama her yeni patch çıktığında crack lazım birde cs 1.5 , 1.6 hala oynuyorum :D

14. Katre-i Matem

Katre-i Matem Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Call Of Duty: Modern Warfare 2 online oynayabilmek için orjinal oyun şart değildir.
    Çeşitli crack ve yöntemlerle orjinal olmayan oyunlarla online oynayabilirsiniz.

15. okaaan

okaaan Yeni Üye

Beğenileri:
    420
    Ödül Puanları:
    0
    Online oynayınca nasıl oluyor bibirinizimi vuruyorsunuz yoksa beraber mi ilerliyorsunuz? yani counter strike gibi mi oluyor..

16. Savaşcı

Savaşcı Üye

Beğenileri:
    255
    Ödül Puanları:
    0
    iki grup oluyor işte counter gibi kapışıyorsunuz . lwl falan atlıyorsun, silahlar açılıyor

17. body-ci

body-ci Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    0
    sana online bir oyun önerebilirim gamezer.com online bilardo oyunu türkiyede dahil tüm ülkelerin odaları var hem oyna hem sohbet et istersen tabi

18. Katre-i Matem

Katre-i Matem Üye

Beğenileri:
    18
    Ödül Puanları:
    0
    Counter-Strike tarzında bir şey oluyor.
    Ancak çeşitli modlar mevcut.
    Örneğin Team Death Match(Counterda da var), Search And Destroy(Counterdaki mantık C4 kuran terör grubu ve imha etmeye çalışan anti-terör grubu), Sabotage ve daha bir sürü mod.
    Counter-Strike'tan farklı olarak tabi ki grafikler :), ayrıca oyunda ölmeden vurduğun adam sayısına göre UAV Radar kullanabilme, helikopter çağırma, uçak çağırma ve en son olan ölmeden 25 kill alarak nükleer bomba atıp oyundaki herkesin ölmesine neden olarak direkt olarak o bölümü kazanmanız gibi özellikler mevcut.

okaaan bunu beğendi.
  19. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    Ayrıca FFA dediğimiz herkesin tek başına olduğu 12 kişilik oyunda mevcut mw2 de. Bunun yanı sıra taktiksel bir oyun olan 3. şahıs görüşlü 1e 1 oyun modu dahil herşey düşünülmüş. Ama mw1 in o 60 kişilik devasa kapışmaları ne yazık ki bunda yok:(

20. ultimate1

ultimate1 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    call of duty serisi

Sayfayı Paylaş