Tavsiye istiyorum :)

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Herogaki tarafından 24 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Herogaki

Herogaki Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşlar benim ;
    Yaş; 15
    Boy; 1.78
    Kilo; 65
    Önceden evde 3-4 ay hafif antremanlarla çalıştım şuan 4 gündür spor salonuna gidiyorum 3 gün gidip 1 gün gitmiyorum her gün 1,5-2 saat çalışıyorum bi programım yok sizden öneri ve program bekliyorum geliştirmek istediğim kas grupları;
    -Kol kası(Pazu-Arka kol kası Bilek vs.)
    -Göğüs kası(Mide kası,Üst karın kasları)
    -Kanat kası
    -Boyun kası
    Bide şunuda ekleyeyim boy kısaltıcak hareketler şuana kadar yapmadım dahada yapmayı düşünmüyorum program ve önerilerinizi bekliyorum :)

2. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Böyle bir yere varamazsın şunu istiyorum bunu istiyorum diye biraz araştırırsan nedenlerini anlarsın.

3. demircan256

demircan256 Üye

Beğenileri:
    2.198
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    güvenlik
    Yer:
    istanbul
    Yazıldığın salonada sana gereken program verilecektir.Lütfen burdan program istemeyiniz elinzide programınız varsa buradan paylaşırsınız üzerinde değişmesi gereken eklenmesi veya çıakrtılması gereken yerler varsa onlar yapılır aksi taktirde lütfen buradan reçete ister gibi program v.s şeyler istemeyiniz.Çünkü sizi en iyi salondaki hocanız bilir ve size en uygun programı o verebilir.

Kolay gelsin.

4. StormBlast

StormBlast Üye

Beğenileri:
    1.087
    Ödül Puanları:
    103
    Kol , göğüs , kanat , boyun demişsin ama hepsini bir arada tutan OMUZ nerede diye sorarlar adama :) Geliştirmek istediğim kas grubu diye bir şey yoktur , hepsinin bir bütün içinde calısılması en iyi ve en doğru yoldur . 1,5 - 2 saatlik antrenmanların cok da verimli geçtiğini düşünmüyorum maksimum 1 saat olmali. Boy kısaltıcı bir hareket henüz icat edilmiş durumda değil ve ortaya öyle bir hareketin de çıkacağını sanmıyorum. Omuz koymama sebebin büyük ihtimalle boy endişesinden kaynaklaniyor , ancak sunu söyleyebilirim ki zaten omuz press hareketlerinde su an için yapabileceğin kilo maksiumum 20-25 dir bu nedenle endişe etmene gerek yok . Omuz olmadan asla istediğin gibi bir vücuda ulasamazsın boşa kürek çekersin yol yakınken değiştir fikirlerini .

Sayfayı Paylaş