tatlı sorunu

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve iasca tarafından 10 Ekim 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. iasca

iasca Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    s.a benım bir sorunum vardı.ben antremandan sonra çok şeker istiyorum yani olsa 6-7 baklava yerim allahtan yok gidip pekmez yiyorum 2 çay kaşığı kadar ama ondaki şeker basit şeker olduğu için yetmiyo 1 saat sonra yine aslında acıkmıyorum ama canım şeker çekiyo ne yapabilirim az kalorili şekerli bişeler varmıdır bilidğiniz birde ben baya yoğun olduğum için öle ara öğun yapamıyorum çok acıktığım zamanda fena oluyorum ama kendime hakim oluyorum az yiyorum o uzun süren açlıkta yine tatlı çekiyo canım böle abur cubur olsa bi paket biskrem olsa yerim o civar ama dediğim üzere allahtan yok ama yinede 3.5 ayda 13 kilo verdim fitness+body yapıyorum günlük 2 saat spor yani 40 dkka cardip koşu yüksek tempo nabız 156-166 arası böle 40 dkka yapıyorum ama aralarda tempoyu düşürüyorum tabi hep bçle olmuyo tabi..koşudan sonra çek tatlı istiyorum bunu en hafif nasıl atlatırım hep bana yetcek ama az kalorili şimdi 68 kiloyum hedef 65 olmakta harbiden ilk verdiğim kadar kolay olmuyo önceden hızlı veriyodum şimdi yağlar azaldıkça vermesi zor oluyo.ama oda olucak inş....boy 1.75 bi yardım ederseniz..:confused:

2. "FURKAN"

"FURKAN" Üye

Beğenileri:
    75
    Ödül Puanları:
    38
    pirinç patlaklı Special K-BAR falan var sanırım adı böyleydi onlardan kullanabilirsiniz kalorisi 90-100 lerde şekeride çok yüksek değil sanırım.

Sayfayı Paylaş