Tatlı Krizleri

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve muti5757 tarafından 5 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Evet arkadaşlar yaklaşık 2 haftadır vücut geliştirmeye gidiyorum zaten amatör olarak futbolla ilgileniyorum yaşım 16 benim karın kası çıkarmak için diyet yapıyorum karbonhidrat alımını azalttım her gün düzenli olarak tavuk göğsü olsun sabah 4-5 tane yumurta beyazı olsun ızgara balık olsun salata tarzı şeylerle besleniyorum body öncesi tavuk göğsü lor peyniri az yağlı pilav felan yiyorum benim sorunum şu body sonrası aşırı derece canım tatlı çekiyor hani bodyden sonra gene tavuk göğsümü felan yiyorum proteinimi alıyorum yanında taze sıkılmış elma suyu tarzında şeyler içiyorum hani madem canım tatlı istiyor doğal yollardan alıyım diye beni 1-2 saat kesiyor ama daha sonra gene aşırı derece tatlı istegi oluyor karşı koyamıyorum çoğu zaman hani belki diceksiniz düzenli beslenmedigin için felan hayır gayet iyi besleniyorum öğün kaçırmıyorum yağlı şeylerden uzak duruyorum boyum 1.76 kilo 71 gerçekten yardımlarınızı bekliyorum nasıl bu tatlı istegini bastırabilirim elma muz felan yok olmuyor illa çikolata istiyor canım

2. byzantion

byzantion Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Psikolojiktir bence o. Kurutulmuş yemişlerden karşılamayı dene birde tatlı ihtiyacını. Üzümdür, incirdir vs.

muti5757 bunu beğendi.
  3. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    Peki incir üzüm gibi şeyleri karın kası çıkarmakla uğraşırken diyet yaparken tüketmemin kilo verme yağ yakma açısından doğrumudur? benim istedigim tamamen şekeri hayatımdan çıkarmak meyve felan bunlar dahil

4. uzzman

uzzman Yeni Üye

Beğenileri:
    52
    Ödül Puanları:
    0
    O zaman iradene sahip çıkacaksın ve yemeyeceksin.Burada sana verebileeğimiz bir tavsiye yok maalesef.

5. Solwied

Solwied Üye

Beğenileri:
    104
    Ödül Puanları:
    53
    2 haftada 1 tatlı tüketmeni tavsiye ederim en azından kendini kaybedip paketlerce çikolata yemeni engeller

ben dondurma tercih ederim yağ oranı daha düşük

muti5757 bunu beğendi.
  6. Shredded

Shredded Yeni Üye

Beğenileri:
    78
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Uzun süre şekerli şeyler tüketme sadece dedikleri gibi kuru üzüm, kuru kayısı , kuru incir vb. abartmadan 3-5 tane tüket beden alışır.

7. hasim301

hasim301 Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    bende diyetteyım şuan tatlı krizindeyım bi başlarsam sonu gelmez die hiç yemıyorum ama zor dayanıyorum, bu arada kuruyemişler falan tatlı krizini engellemiyor

8. muti5757

muti5757 Üye

Beğenileri:
    328
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenciyim
    bakalım dedigin gibi yapacam zorlucam kendimi :)

9. hoera muscle

hoera muscle Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    psikolojik bir şey bana da olduğu zamanlar oluyor. geçen gün yemeği fazla yedim karnım şişti motivasyonumu kaybettim ve bir kaç gün hiçbir şey yapmadım hatta motivasyon kaybettiğim zaman çokça küsüp fazla yiyorum ama yarın en baştan başlayıp bir daha bu hatalara düşmemeyi düşünüyorum. motivasyon ve odaklanma en önemlilerden.

Sayfayı Paylaş