Tatilde 3 kg yağ almışım

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve ryhnslgcr tarafından 13 Eylül 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. ryhnslgcr

ryhnslgcr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Merhaba tüm kışı azimle spor yaparak geçirdim ama tatilde 3 kg yağ almışım tabikide asıl sorum en kısa sürede nasıl veririm ama şunu çok merak ediyorum. 16 yaşındayım, kızım ve ciddi bir biçimde antrenman yapıyorum yani amacım kilo vermek veya manken fiziği değil. Yaşıtım olan erkeklerin supplement kullanmasına bir şey demiyorlar ama sanki ben kızım gibisnden ya da güçsüz göründüğümden mi bilmiyorum bana gerek yok diyorlar. Haklılar mı değiller mi? Supplementler hakkında bilgim yok ama yinede kullanmamın bir sakıncası olmayacaksa önerileriniz var mı toparlanmam lazım :)

2. Justice League

Justice League Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Çünkü erkekler kas ve güç için supplement kullanır ama yağ yakimi için gereksiz buluyorum ben sadece yeme içme konusunu bir düzene sokarsan kolayca verebilirsin..

3. ryhnslgcr

ryhnslgcr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Teşekkür ederim ben sadece yağ yakımı amaçlı supplement sormuyorum eğer yararı olucaksa bende protein tozu vb. kullanmak istiyorum çünkü beslenmemi ne kadar düzenlesemde bir zaman sonra takılıp kalıyor ölçümler sizce kullanmalı mıyım?

4. Justice League

Justice League Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    18
    Benim tavsiyem gerek yok protein tozu kas yapımı için irilesmek için kullanılır genelde bir bayan olarak zaten isyesen bile fazla kas yapamazsın o nedenle kullanmanız gereksiz olur tabi nasıl antrenman yapiyosun yaptığın hareketler vücut olculerin boy kilo bel çevresi filan hepsi etkilidir..

5. emqo33

emqo33 Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Hatay
    Dostum tabiki kullanabilirsin protein tozu bir yada birkaç sebepten dolayı kullanilmaz fazla protein alımı yağ yakımınıda ekstra destekler ayrica kaslarin onarilip yapilanmasi için günlük protein ihtiyacını karşılaman gerekir bunu günlerce haftalarca aylarca her defasında protein miktarını tamamlayamayabilirsin, ağırlık antremanindan sonra rahatlikla protein tozu kullanabilirsin takip ettigim bütün bayan fitness modeller kullanıyor ayrica el elden üstündür internette araştırıp kanıtlanmış bir çok makale ve Araştırmalar Türkçe'ye çevrilmiş yazılar mevcut internetten saglam bir araştırma yapmani öneririm iyi günler

Sent from my GT-I9300 using Tapatalk

ryhnslgcr bunu beğendi.
  6. ryhnslgcr

ryhnslgcr Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Çok teşekkür ederim tavsiyenizle araştırıyım bakalım

Sayfayı Paylaş