Tatilde çalışma ?

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Abdullahhate tarafından 14 Kasım 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Abdullahhate

Abdullahhate Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Selam herkese. Bir konuda yardımlarınızı istiyorum. 5-6aylık bi body building geçmişim var, ve devam etmekte. Hazır toparlamış ve ısınmışken araya 1 hafta tatil giriyor. Bu sürede ağırlık performansının ve kondüsyonun düşmemesi için tam olarak neler yapabilirim(evde herhangi bi ağırlık aletim bulunmamakta) Cevap verme zahmetinde bulunan tüm arkadaşlarıma şimdiden teşekkürler.

2. j.claude.er

j.claude.er Üye

Beğenileri:
    441
    Ödül Puanları:
    73
    bu kadar süre çalışmanın ardından 1 hafta ara verdiginizde performans düşmesi söz konusu olamaz hatta 1 hafta dinlendikten sonra antrenmanlara daha dinç daha istekli başlıyabilirsiniz.ama yinede ben evde birşeyler yapmak istiyorum diyorsanız. şınav,mekik çekersiniz ve bu yaptıgınız antrenmanlardan verim almak istiyorsanızda çok çeşitli şınav şekillerii vardır. 3 tabure vasıtasıyla şınav çekebilirsiniz, ayaklarınız kollarınıza göre 20 cm yukarı koyarak şınav çekebilirsiniz gögüs ve arka kollarınızı iyi çalıştırabiliceginiz aletsiz antrenmanlar olur bunlarda.

3. murderali

murderali Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Ankara
    [​IMG]Dips Yapabilirsin Kucağına canta falan koy ..

[​IMG]Bunda ayaklar 90 derecelik acıyla dursun.
    [​IMG]Ayaklar yüksekte şınav.

(Sandalye koltuk vs.)

Sayfayı Paylaş