Tatil ve bb

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve John399 tarafından 8 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    1 yil fitness agirlikli vücut geliştirdim suan hacimlenme ile ugrasiyorum fakat aklimda bagzi sorular var . Haftada 4 gün ağırlık antremanım var ve 3 günde 40 dk kardio yapmaktayım . Yaklaşık 10 günlük veya 1 haftalık bir tatil yapmayı planlıyorum bu süre içerisinde eski formumu kaybetmem söz konusu olur mu ? Bu formu kaybetmemek için sürekli şınav mekik ve barfix yani vücut ağırlığı ile koruyucu antremanlar yapmak istiyorum ama işe yarayacağından emin değilim . Uzman sporcu arkadaşlarımızdan yorumlarını bekliyorum . Nasıl bir plan izlemeliyim . Beslenmem çok kaliteli eksiksiz .

2. carmelo114

carmelo114 Üye

Beğenileri:
    269
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bornova/İzmir
    Hacimlenme döneminde kardiyo yapılmaz ve 10 günde form felan kaybedilmez 1yıl boyunca hiç mi bir şey öğrenmedin

3. aht

aht Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    10 gunde bısey olmaz merak etme beslenmene dıkkat et yeterlı zaten demıssn barfıks sınavda yapıcam dıye piskolojık olarak ınsan kendını ıster ıstemez etkılıo ıcın rahat olsun :) basarılar

4. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
    Ben profesyonel bb yapmıyorum amatörüm hacimlenmeden kastım farklıydı ki senin için fesat burası forum birilerini aşağılama platformu değil . 1 yıl boyunca makinalarla çalıştım hiç kendim ağırlık kaldırmadım bilmem anlatabildim mi vücudu şekle soktum ve sıkılaştırdım . Sanırım senin biraz araştırma yapman gerekiyor ki sadece sen ağırlık kaldırarak body yapıldığını zanneden arkadaşlardansın. Ufak ağırlık ve çok tekrar yaptım daha çok yaktım şimdi çok ağırlık az tekrar yapiyorum . Çok bir süre olmadı o yüzden biraz endişelendim .

bir arkadaşim tatilden döndükten sonra 100 becnh kaldiriyordu geldiginde galiba biraz yeme düzenini bozmus 80 90 da zorlandi o yüzden böyle birsey aklima geldi . Düzgün ve itinalı yardımın için sana teşekkür ederim .

5. brhmcr

brhmcr Guest

6. John399

John399 Üye

Beğenileri:
    555
    Ödül Puanları:
    103
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş