Tatil için tavsiyelerinize ihtiyacım var

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve Kverth tarafından 6 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. Kverth

Kverth Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskişehir
    Şimdi Cumartesi günü İzmir'e tatile gidiyorum.Deniz vs. var muhtemelen günün çoğu yüzerek geçecek, salona vs. gidemeyeceğim yüzme de çok kalori yakıyor.Kilo vermek yada almak istemiyorum, ama abim "tatil de sana diyet vs. yaptırmam ne bulursak yiyeceğiz abur cubur vs. fark etmeyecek ona göre" dedi.Yani ne gibi sonuç alırım bu tatilden :D Hiç de şeker vs. yemek istemiyorum "yersem güzel yerim ama yemiyorum işte :D"
    Yani günde 4 saat yüzsem, ama beslenmeye dikkat etmesem kilo alır mıyım? Günde 5-6 saat denizde kalabilirim muhtemelen.

2. Alfonso_

Alfonso_ Üye

Beğenileri:
    343
    Ödül Puanları:
    93
    Aslında yememek en doğrusu ama 1-2 öğün cheat olarak yapabilirsin.Hem vücudu şaşırtıp metabolizmanı hızlandırabilirsin.Ekstra yüzeceğin için baya bir kalori yakarsın.Ama abartmaman gerekir tabi yapacaksanda :D

3. Gökmen Keskin

Gökmen Keskin Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Zonguldak
    Keyfine bak yarışmayamı hazırlanıyosun hayır fitness modelmisin hayır tatilde elinde tavukla dolaşmıcaksın heralde :) eğer iradene güveniyosan kilo alsan bile dönünce çok rahat eski forma dönebileceğini biliyosan çok düşünme bunları. Dediğim olay 1 max. 2 haftalık tabiki 1 ay böyle yaşarsan toplamak biraz zor olabilir :)

Kverth bunu beğendi.
  4. Kverth

Kverth Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Eskişehir
    Teşekkürler tavsiyeleriniz için, 1 haftalığına gidiyorum.

Sayfayı Paylaş