1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Tatil dönüşü resimlerim..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve wolveron2 tarafından 4 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    şöyle Kesilir Arkadaşlar Dikkat Edin Omuz Alti Yukarida Fakat Göğüsün Ortasi Ve Yukari çikan Kisim Yapişik Duruyo Orayi Kaldirmak Için Yapilan Harekete Kesme Deniyo Yani Gidin Biçak Altina Yetin Demek Istemiyorum Eğer Anlatamadiysam Hareketle Ilgili Reismler Bulmaya çalişayim.saygilar.... Bu Arada Karasan +1 In Kötü Bir Anlami Yoktur Umarim Varsa Yakişik Almaz

2. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    MANCINIK merhabalar,,

Yorumlarını heyacanla okuduğumu bilmeni isterim.:) Yoğun iş ortamında gülümsettin ya bizi o da yeter....Benimde sana tavsiyem formu iyice gez dolaş bilgi edinmeye bak elinden geldiği kadar..sen göğüs hareketlerine takma kafanı ben bir şekilde yapmaya çalışırım..bench_O(Bu arada mod arkadaşlara sabır diliyorum)

3. voicekiLLer

voicekiLLer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0

ooo savaşta söylenmez +1 :D

4. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    ya arkadaslar yorumlarınız için gerçekten tesekkurederim.ben burda insanların birbirine yardımcı olduğunu düşünüyodum dalga geçtiğini değil.eğer gerçekten yorumlarım kötüyse bir daha yorum gelmez merak etmeyin.harbiden tesekkurler

5. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    mancinik yanlis yorum yaptigindan mesajinin silinmesini istedi ama ben silmeye karsiyim herkesin kendine gore yorum yapabilir,lutfen bu yorumu uzatmadan wolweron arkadasimizin resimlerine yogunlasalim.

6. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    wolveron daha önce yazmıştım ama görmedin herhalde ne kadar süredir yaptığını sormuştum ayrıca ön gövde çok iyi gögüs ve karın programında neler yaptığın hakkında bilgi verir misin

7. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Coleman Trebor merhabalar,,

Bu sporu yaklaşık 2 yıldır yapıyorum.Açıkçası başlangıçta kilo vermek için uğraşıyordum.Sonrasında işi biraz daha disiplinize edip hayat biçimimi bu sporun gereklerine uydurdum..Beslenmem tamamen özel, başlangıçtan bu yana..Hepimiz de biliyoruzki %60 lık bölüm beslenmeden geçiyor..kilo vermeninde kas yapmanın başı beslenmek..

Programıma gelince kas gruplarını genel olarak sizlerinde yapmış olduğu normal programlara göre yapıyorum..Sadece istemiş olduğum kas büyüklüğüne ulaştığımdan dolayı..Çok ağır kilolar kullanmıyorum, özellikle pres hareketlerinde...mesala göğüste 15*40 kg ile başlayıp 10*50,, 8*60 ,,6*70 bencpres yapıyorum..her kas grubunda kesinlikle 2 pres 2 uzatmaya yer veriyorum..Göğüs yana açış hareketinde limitlerimi zorlayarak çalışıyorum..Şuanda haftada 5 gün çalışıyorum..mide çalışmasını aşırı zorlayarak yaparım..Kule mide ile ağır başlar sonrasında 2-3 ayrı hareketle hafife giderim.Ama inan şuan aldığım 1500-1600 kal. ile ancak çıkartabiliyorum antramanlarımı..

Sayfayı Paylaş