1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

Tatil dönüşü resimlerim..

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve wolveron2 tarafından 4 Temmuz 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Bilgisayar ithalat/kurumsal satış
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Tatilden döndük Çok fazla bronzlaşamadım.Açıkçası cilt kanseri korkusu ile bol kremli dolaştım..Bütün çeşit yemeklerden yedim aynen hucum anlayacağınız.Bol bolda yüzdük..Dönüşte kilo kaybetmişim ama şimdi yeniden dengeledim..Kilom şuan 89 kg göğüs 114 civarı bel 88 kol 40 cm civarı boy 1.85m

Ekli Dosyalar:

2. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    resimler nerde wolweron?

3. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Hoşgeldin Wolveron, biceps şeklinde gelişme var gibi, karın ve göğüs aynı etkileyicilikte, iyice oturdu o bölgeler, omuzlarda kalınlaşma olursa çok iyi olur, öyle bir göğsün üstünde ister istemez omuz kütlesi arıyor gözlerimiz, üst vücut olarak, önden, ideal vücut denklemine pek fazla mesafe kalmadığını düşünüyorum, biceps-göğüs ve karın bu seviyeye geldikten sonra omuzda istediğin oynamayı kolayca yapacağına inanıyorum, istediğin takdirde.

4. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Yorumların için saol karasan.Müsait zamanda tüm vucut bölümlerimi çekip eklerim.Omuzları biraz daha büyütmeye karar verdim.Özellikle üst göğüsün tam oturmasını yani zırh görünümünü belirgin hale getirmeye çalışıyorum..Tatil çok yaradı bana antremanımda biraz performans düşüklüğü beklerken..Tam aksine sıçrama etkisi yarattı.Zaten bu sporun gerçekten gereklerinden birisi.3-4 ayda bir 4-5 gün iyice dinlemek.Şimdi şiddetli antremanlarla kendimi birazcık daha büyütmeye çalışacağım.

5. [Zafer]

[Zafer] Üye

Beğenileri:
    244
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Üniversite öğrencisi
    Yer:
    İstanbul
    Kollar ve göğüslerde gelişim gördüm,zaten biraz daha büyük bi kol bu gövdeye daha iyi gider düşüncesindeydim,tebrikler ;)

6. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    hosgeldin wolveron,yine cok iyi durumdasin.ben farkli bir soru sormak istiyorum;nasildi insanlarin tepkileri?sana bakis acilari nasildi?

7. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    saol saydam.. Tatil için herzaman 2 ay önceden plan yaparım özellikle erken rezervasyon indirimi için..Çünkü herzaman çok lüx hotellerde tatil yapıp dinlenmeyi seviyorum..Bunuda ancak bu indirimlerle karşılayabiliyroum..Tepkilere gelince tabiki bu sporu yapma amaçlarımdan biriside imajım tabi..Mesala sabahları erkenden kalkıyordum..kahvaltıdan sonra güzelce kremlerimi sürüp havuza..
    O saatte havuzda kimseler olmuyor..Tabi benimde istediğim bu doyasıya yüzüyorum..(Bu arada o kadar yememe karşın yine de 3 kilom gitmiş neyse)kaldığım hotelde türk sayısı %5 ancak kalan alman ve rus ağaırlıklıydı..Şezlongta yatarken bakmaları insanın gerçekten gururunu okşamıyor değil. hele hep filimlerde birazda içimde ukde kalmışdır, havuzdan çıkarken insanların direkt sana bakması müthiş bişey..Tabi bilmiyolarki ben havuzda yüzdükçe kaslar dahada büyük ve kendini belli eder hale geldiğini ;)
    Şunanıyorum ki ;insan ne istediğini bilmesi lazım.Bu sporu ne için yaptığını,ben bu sporu inanın sağlıklı olmak için başladım..Tabi imajda cabası..Daha fazla istediğim bir şey yok..Yani müsabık sporcu olmak gibi bir düşüncem hiç olmadı..O yüzden bazen arkadaşların yorumlarına bakıyorum..Değerlendirmeleri sanki podyumda ki yarışmacıya yapar gibi bakıyorlar..Oysaki ilk başta o kişinin ne amaçla yaptığını ve o amaç içinde nasıl beslendiğini bilip ona göre yorum yapmak lazım..(Yanlışları düzeltmek için ,hocaların tavsiyerini ayrı tutuyorum tabiki.)

Bazı larına çok evhamlı gelebilir özellikle anabolikve androjen maddeler kullananlar için söylüyorum..Ben aldığım aminoasit, protein,creatini dahi doktoruma danıştım ve onun bana dediği şekilde kullanıyorum..40 gün devamlı kullandıysam kesinlikle 1 ay ara veriyorum..disardan sentetik veya ergonejik olarak alinan her madde sonucta ilac sinifina girer ve bilincli tuketilmesi gerekiyor diye düşünüyorum..Bu yüzden bitkilerin içinde biraz kaybolduk ama neyse..thums:Elimizden gelen ancak bu..

8. Maestero

Maestero Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    karın kasların güzel. hedef ne?

9. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    wolveron bildiğim kadarıyla beslenmene oldukça dikkat ediyordun.Özellikle bitkisel ürünler ve supplement kullanımın oldukça bilinçliydi.Halen aynı şekilde devam ediyor musun ayrıca antrenman programında bi değişiklik söz konusu mu.

10. wolveron2

wolveron2 Üye

Beğenileri:
    123
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Yer:
    İSTANBUL/mecidiyeköy
    Antremanımda bilinen değişikler var..Sadece bu aralar biraz sert başladım o kadar..Bitkisel ürünler yönünden zaten evim aktar gibi oldu..yemeden önce tabağım onları koyup sonra yemeğimi, ..1 kaşık ısırgan otu,1 tatlı kaşığı keten tohumu, 1 kaşık milk thistle(deve dikeni),2-3 tane keçi boynuzu,soya lecitin, diğerlerini karışık zamanda alıyorum.
    karbonhidrat 200 gr civarı alıyorum..protein 150 gr yağ ise haftanın 4 günü 15-20 gr kadar.. ama haftanın 3 günü 1 er gün arayla çerezlerle fazla alıyorum..100 er gr şeklin de 1 gün fıstık, bir gün fındık, birgünde badem alıyorum..Bence hormon lar için mükemmel takviyeler..Tabi bu beslenme şekli bende alışkanlık haline geldi istesemde artık pasta börek veya şekerli yiyeceklere hiç yaklaşmıyorum..

Suplementlere ara vermiştim zaten..15 inden sonra yine bir yurt dışı siparişi düşünüyorum..Multivitamin devamlı kullanıyorum..suplemetleri ben daha çok besinlerla almakta zorlandıklarımı seçrek almaya gayret ediyorum..

L-Arginine-L-Ornithine -L-Lycine bu üçlü benim için önemli L-Glutamic Acidin zaten önemini herkes bilir.. L-Isoleucine, L-Leucine, , L-Methionine,l-carnitin, L-Valine gibi, bunlar haricinde komplex amino kullanmıyorum.

.
    Bitkisel olarak Epimedium ve Tribulus favorilerim, bunları komlex olarak içlerin bulunan ürünleri seçiyorum ayrıca içinde Maca,Damiana,yhombie,Ginseng de varsa bitkisel açıdan desteğimde tamamlanmış oluyor..zaten yurt dışında fazlasıyla bu desteklerden bulmak mümkün..

11. okankut

okankut Üye

Beğenileri:
    312
    Ödül Puanları:
    73
    Bitkisel ürünler ve beslenme konusunda bilgin ve uygulaman müthiş.Gerçekten takdir edilmesi gerekiyor.Yanlış hatırlamıyorsam pro. alımının büyük bir kısmını da lordan karşılıyordun.Karbo. alımından çok üst düzeyde değil.Peki antrenmanlarda halsizlik falan söz konusu olmuyor mu.Ben kendi adıma karb. az aldığım zamanlar ant. çekilmez oluyor.Ayrıca bilgilerini paylaştığın için teşekkürler.

12. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    1,5 yıllık çalışma sonucu başlığındaki reismlerle hemen hemen aynı poz ve aynı mekan olduğu için aynı resimler sandım kusura bakma!
    Ben pek bir değişim göremedim !
    Keşke biraz daha broznlaşabilseydin tatilde çekildiğin hiç resim yokmu komple bir vücudunu görebilsek keşke ;)

13. Juramento

Juramento Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    model
    Yer:
    İstanbul
    asrin demıssın pek bı degısım goremedım dıye ama yukarda demıs ya wolveron ,bu sporu musabık sporcu olmak ıcın yapmıyorum.saglık we estetık ıcın dıor.. ırılesme cabasına pek gırmek ıstemedıgı asıkar ;)

14. asrin78

asrin78 Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    MUHASEBE
    Yer:
    İSTANBUL
    haklısın ama değişim görenler varmış o bakımdan bende wolveron düşüncesindeyim aslında,bi yerde tamam deyip o formu korumaya çalışmalı!forumun en estetik vücutlu olan arkadaşlarımızdan biri kendisi. Ben eleştiri mahiyetinde söylemedim ztn o cümleyibench_O

15. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    wolveron kaç yildir bu sporla ugrasiyorsun sorma nedenim su ki benimde gelismek istedim nokta senin kadar amacim cok irilesmek degil bunun disinda beslenmem de seninki gibi 120-130 gr protein 200-250 gr karbonhidrat 10 gr zeytinyagi ve meyve antreman programin hakkinda da bilgi alabilir miyim özellikle karin programin

16. Coleman Trebor

Coleman Trebor Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Ankara
    canin s1k1lm1s bir seyler yazmaya calisiyorsun eger sen bu konuda çok iyi isen resimlerini koyda görelim

17. guardbody

guardbody Özel Üye

Beğenileri:
    1.600
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    KALİTE TEKNİSYENİ
    Yer:
    MAGNESIA
    ben olsam ayı gibi olurdum demişsin ya...üzülme fizik olarak olmasada karakter olarak benziyorsun.

18. sehzadecelik

sehzadecelik Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Heryer
    resimler biraz ufak fakat genede gözüken iyi bir vucudun var bence göğüsleri biraz daha kesmelisin.bu arada tatilde iyi bronzlasmıssın

19. saydam

saydam Özel Üye

Beğenileri:
    1.922
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbest
    Yer:
    Academic Sport Center
    o gogus daha nasil kesilir ben anlayamadim?

20. Karasan

Karasan Özel Üye

Beğenileri:
    2.095
    Ödül Puanları:
    0
    Hani +1 gibi yazılar yasak olmasa bunu yapacaktım, çünkü kesinlikle katılıyorum :D

Sayfayı Paylaş