tatil bitti, önümde 1 yıl var... hadı hayırlısı

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve therion tarafından 19 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    evet dediğim gibi tatıl bıttı. tatılden oncekı ve ozellıkle tatıle 1 ay kalakı spor askım ve azmım suan ıcın sekteye ugramıs durumda. tatıl oncesı, tatıl ve suan ıcınkı surecı yazayım. bu sene gercekten ıyı calıstım, ılkkez suplement kombınasyonu yaptım hemde bıkac defa (gercı 1i harıc dıgerlerı etkı etmedı ama). neyse bu sene yaklasık 6 kg aldım hacımlendım (tabıı ıstedıgım kadar degıl), hazırandan sonra iştahım azaldı dogal bı defınasyon oldu benım ıcın 3kg verdım, ve agustosta tatıle gıttım. tum kış hafıf çok hafıf bı gobegım vardı ama tatılde baktım gobek yok olmus bıde ustune tatıldekı duzensız yasam tarzıyla 3kg daha vermısım karnım baya şekıllı durdu. gercı baklava gıbı durmuyor, karmaşık ve kaslı bı goruntusu var (şu baklava olayı nası oluo cozemedım).
    tatılın ılk gunlerı tatılın hemen oncesınde yaptıgım sıkı bı gogus antrenmanının verdıgı etkıle bıkacgun baya ıı ıdı vucut ama sonra yavas yavas yumusamaya basladı. 3 kg vermenın etkısıyle hacımde ufalmalar kaslarda yumusamalar oldu. otelde spor salonu yoktu o yuzden yuzmek dısında vucudu sısırmek ıcın pek sansım kalmadı. gercı o an bb nin nankorlugune sovmedım degıl. totatlde 5 yıl ama son 1 yılı cok daha sıkı bb çalısan ben 10 gunde kaslardakı hafıf yumusamaya sınırlenmedım desem yalan olur. sankı vucut fırsat kolluyor gıbı 5 degıl 50 yıl yap bı fırsat olsada eskı halıme donsem dıyor sankı vucut.
    tatıl bıttı dun geldım. tatıl oncesı azmım tabıkıı suan yerlerde gezıyor. tatıl askıyla yapılan o sert ıdmanlar vs ler tatıl donusu hacım kayıplarının verdıgı can sıkıntısıyla ısteksızlıge donustu (zamanla gecer). umarım bugun ılk ıdamanı yapacagım....................
    veee onumdekı 1 yıllık hedef. her yıl tatıl donusu yenı yıl ılan eder seneye yaza kadar bı hedefe ulasmaya calısırım. bu yıl cok cıddı vucut yapacagım. gercı bu konuda cokta umutlu degılım cunku bıyerden sonra takılıp kalıyor vucut. tatılde gıttıgım barda danscı erkekler barın ustune cıktı adamların vucutları cıddı 10 numara, kalemle çililmiş gıbı yapmıslar.bızmı bolesını beceremıyoruz adamlara bak dıye soylendım kendıme. sanırım bu ıs stereoidsız bı yerden sonra olmuyor. ama benım ıcın uzak gozkuyor. hee okadarda kotu degıl vucudum normal ınsanlar cok begenıyor oteldede baya havam vardı ama bu yıl cok daha gercekcı kaslar yapacagım. sısırmek degıl cıddı kas, bunun ıcın cıdden ugrasacagım bu yıl yemesı ıcmesı suplementı steroıd harıc hersey. tabıı bu surecte sıteden sızlerden degerlı goruslerınızı ısteyecek tavsıyelerınızı dıkkatle dınleyecegım. onumdekı 1 yıllık surecte yoldaslık yapacaklara sımdıden tskler......
    cıdden kalemle cızılmıs tarzda bır vucut ıcın 12 ay var onumde kışı yazı kış prpgramı yaz programı mevsımsel dıyetler vsler her bılgıye kapım acık. 12 ay var onumde. ve bu 12 ay bır surec, bu sureci bılımsel bır sekılde spor yaparak gecırmek ıstıyorum. steroıdsız bakalım ne kadar ılerıye gıdebılecegım.....

saygılar.............

2. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    therion anlaşılması çok zor bir şekilde yazmışsın..inan okuyana eziyet gibi..ayrıca içeriğinden dolayı antreman bölümünden taşındı..

therion ve Mestano bunu beğendi.
  3. therion

therion Üye

Beğenileri:
    230
    Ödül Puanları:
    53
    haklısın diez aslında çok daha keyifli bir yazı olmasını planlamıştım ama iş yerinde yazmamdan dolayı araya işlerin girmesi ve zaman darlığından kesik kesik yazabildim sonuç böyle oldu. eğer imkanınız var ise msjımı tümden silebilirsiniz. okumaktan keyif alınmayan bir yazının sitede yer kaplamasını istemem. eğer silerseniz daha kısa anlaşılabilir ve akıcı bir yazıyı zamanımın bol olduğu bir gün yazmak isterim.

saygılar.........

4. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    therion yazını kendi isteğin üzerine okunabilirliği artsın diye kaldırıyorum..daha rahat okunabilir ve anlaşılabilir yazını bilahare yayınlarsın..

therion bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş