tartıya bakınca veremedim diye üzülürler ben verdim diye üzülüyorum

Konusu 'Beslenme' forumundadır ve mavzer95 tarafından 8 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. mavzer95

mavzer95 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    6-7 haftadır yoğun spor yapıyorum düzenli haftada 3-4 gün beslenmeme çok dikkat ederım açlık veya susuzluk cekmem ama tam 4 kilogram vermısım 90 dan 86 a düşmüşüm hani beni bu kuşkulandırdı biraz fazla mı verdim acaba kaybettiğimin ne kadarı kas ne kadarı yağ diye düşündürdü beslenmemi şöyle yazayım

ortalama günde 150-200 gr tavuk gögüsü

sabah haşlanmış 2-3 yumurta günde 100-200 gr lor peynir 200 300 gr yoğurt süt vb

sadece protein içeren besinleri yazdım tahmınımce günde 110-135 gr arası yapıyor

2. bugraysl95

bugraysl95 Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    Ya Kardiyo yu Azaltıp Kalori Yakımını Azaltıcaksın Ya da Daha Çok Yiyeceksin Birde Kilo Almaya Çalışıyorsan Daha Çok yemelisin Protein Karbo Ayarını İyi Yap :)

3. mavzer95

mavzer95 Üye

Beğenileri:
    24
    Ödül Puanları:
    0
    Sadece yağ yakmak istiyorum bu kadar hızlı olması aklıma kas kaybı mı oldu sorusunu getiriyor.

4. brhmcr

brhmcr Guest

Diyette olsan bile karbonhidrat ihtiyacin oldugunu unutmamalisin, diyette en onemli sey alinacak olan kisitli karbonhidratin zamanlamasidir. Forumda bu konu ile ilgili bir cok konu var. KArdiyo zamanin kardiyo oncesi aldigin besinler ve sonrasi, kas-yag yakimini etkileyecektir. Bir cok uyenin yag yakma gunlugunden yararlanabilirsin .

Sayfayı Paylaş