TANIŞALIM KAYNAŞALIM (Kendinizi Tanıtın)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 150 üye.
  1. DaBeard

DaBeard Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben Yılmaz. 24 yaşında mezun olmak üzere olan bir öğrenciyim, Ankara'da yaşıyorum. Spor becerim pek üst düzeyde olmadığından spor aktivitelerinden belli bir yaşa gelene kadar uzak durmuştum ki büyüdükçe sporun önemini daha iyi kavradım. Okulum çok yoğun olduğundan sadece yazları düzenli yürüyüş ve fitness yapabiliyorum. Mezuniyetten sonra bunu düzene oturtmakta kararlıyım. Boy kilo oranım fena sayılmaz (177 cm, 75 kg) ama şu lanet göbekten yıllardır kurtulamadım. Sitenin bu konuda bana yardımcı olacağını düşünüyorum.

2. S.Mirzabeyoğlu

S.Mirzabeyoğlu Üye

Beğenileri:
    48
    Ödül Puanları:
    28
    Bende foruma Allahın izni ile katılmış bulnmaktayım. Umarım bu katılım hepimiz için hayırlara vesile olur. 1 senedir kendi olanaklarımla vücudumu geliştirmeye ve sıhhat katmaya çalışıyorum. Vücudumu geliştirmeye devam etmem için ilmimide geliştirmem gerekti o yüzden bu foruma üye oldum. Çünki bir yılda vücudum çok fazla gelişim gösterdi artık sınırlarımı aşmam için ilmimide arttırmam lazım geldi.

Allah hepinize sağlık sıhhat ve afiyet nasib eylesin..

3. Orclisk

Orclisk Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Selam herkese . Adım Hakan , 26 yaşındayım. 195cm boyunda 84 kiloyum . Yaklaşık 2 aydır Vg yapıyorum , bu süre zarfında 4-5 kilo aldım, hayatım düzene girdi diyebilirim.
    Herkese iyi çalışmalar .

Siteyi "Google'dan" buldum. :)

4. Larkozss

Larkozss Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    Bilgisayar programcılığı
    Yer:
    ISPARTA
    Can ismim 19 yaşındayım süleyman demirel üniversitesinde öğrenciyim memnun oldum

5. ZNZ

ZNZ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Sakarya
    Daha önce çeşitli dövüş sporlarıyla uğraştım.
    Artık dövüşmeyi bıraktığım için VG ye başladım.
    Yaş 18 daha önümüzde güzel yıllar var. Umarım öldüğümde vücudum aynı şekilde kalır. :):p

6. Shinigami

Shinigami Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir
    Ben sitenize yeni üye oldum yaklaşık 4 5 yıldır bu sporla uğraşıyorum uzun zamandıda sitenize üye olmadan bu sitedeki yararlı bilgilerden faydalanıyordum ve neden üye olmuyorumki diye düşünüp üye olmaya karar verdim umarım güzel bilgi alışverişlerinde bulunuruz ve keyifli sohpetler ederek iyi geçiririz. İsmim Meriç. İzmir`de yaşıyorum.19 yaşındayım üniversite 1. sınıfım. 1.88 boyundayım.

7. cemal45

cemal45 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar saygılar ben cemal çok güzel bir forum faydalı ve tek konu üzerine bilgi içeriyor gerçekten tebrik ederim.

8. BAYBGR

BAYBGR Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    BodyBulding
    Yer:
    Kocaeli
    Merhaba Beyler/Bayanlar Bulgaristan göçmeni yaş 18 kocaeli de yaşıyorum herkese sıkı çalışmalaaaar :)

9. Kaygısızmurat

Kaygısızmurat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    20 yaşındayım, üniversite öğrencisiyim. Adana da yaşamaktayım. Yaklaşık 2 yıldır vücut geliştirme ile uğraşmaktayım. Vücut geliştirmeden sonra hobilerim arasında araba oyunları gelir. Boyum 1.81

10. Kaygısızmurat

Kaygısızmurat Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Kitap okumak ve gezmeyi de şöyle kenara yazayım :)

11. freestyler7

freestyler7 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Adım Umut yaş 21 namık kemal üniversitesinde okuyorum amerikan futbolu oyuncusuyum (linebacker/cornerback/s)1.87 boy 77 kiloyum

Vega.arc bunu beğendi.
  12. kelo

kelo Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar 21 yaşındayım Kilis 7 Aralık Üniversitesi'nde öğrenciyim bundan önce bikaç defa (3-5 gün) fitness deneyimim oldu ama şu yaklaşık son 20 gündür vg ile ilgileniyorum hızlı gelişim görmek beni mutlu etti bırakmayı düşünmüyorum. Psikolojik sorunlarım yüzünden başladım ve olumlu yanlarını hissedebiliyorum supplemente karşıyım. (en azından şimdilik ;) ). Burada çok değerli insanların olduğuna eminim umarım tanışmak nasip olur.

Vega.arc bunu beğendi.
  13. Prostagma

Prostagma Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    8
    Meslek:
    Ögrenci
    Esenlikler. Adim Caner. 18 Yasindayim. Progresif Ro k dinlerim. Turanciyim (Ergen liseli bir bok bilmeyenlerden degil). Yabanci dilleri cok severim. Isvecce ögreniyorum.

Vega.arc bunu beğendi.
  14. betteringmyself

betteringmyself Üye

Beğenileri:
    11
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    28 yaşındayım, makine mühendisiyim, İngiltere'de yüksek lisansım var. Başka şeyleri geliştirirken, vücudu ihmal ettim. Şimdi de vucudu geliştirmek istiyorum.

Vega.arc bunu beğendi.
  15. hayrikoc61

hayrikoc61 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Adım hayri 15.5 yaşındayım 16 denilebilir. Normalde kick boks yapıyorum ama salonumuzda her dövüş sporundan hareketler gösteriliyor, genellikle kick boks üzerine eğitim veriliyor. Küçükyalı mesleki teknik anadolu lisesinde okuyorum, istanbul kartalın soğanlık semtinde oturuyorum. Hayalim bir Gökhan Saki olmak, dünyanın çeşitli yerlerinde Türk Bayrağını sırtımda taşıyarak en iyi, en sportif, en centilmen şekilde temsil edip ringe mehter marşı ile girmek.

Aynı zamanda kick bokstan ziyade vucüt geliştirme yapmak. Şu anda evde kendi çabalarım ile şınav, mekik salonda çalışma istasyonu, dambıl ve barfiks çekiyorum.

Vega.arc bunu beğendi.
  16. windyyTR

windyyTR Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    3
    Meslek:
    BİLGİ İŞLEM
    13508937_1082188258520483_5415324636152366735_n.jpg 12654182_979906552081988_7850840784879933156_n.jpg

ismim ALİ
    2 yıllık myo elektronik ve açıktan iktisat fak bitirdim.
    iş: memur
    spor geçmişim: 5 yıl fakat toplamda bu 5 yılda yaklaşık 25 ay spor yaptım. çok molalar verdim çoook :)
    1. kademe fitness antrenörüyüm
    soru sorabilir, yada soru sorabilirim :D
    insan herşeyi bilemiyor işte..

herkese iyi forumlar dilerim.

Vega.arc bunu beğendi.
  17. Dvrmchrky

Dvrmchrky Üye

Beğenileri:
    435
    Ödül Puanları:
    73
    İsmim:Özgür
    Spor Geçmişim: Spora 9 yaşlarında başladım ama düzenli olarak yaklaşık 20 yıldır spor yapıyorum. Karate, Kick Boks ve Judo üzerine eğitimler aldım, halen de bu sporları yapmaya devam ediyorum. MMA ve Powerlifting e sonradan başladım.
    Eğitim: Bilgisayar Mühendisliği ve İktisat alanlarında lisans eğitimi aldım; Fizik ve Genetik alanlarında ise master ve doktora yaptım. Fizikte Kuantum Fiziği ,Genetikte ise Kanser alanında lisansüstü eğitim yaptım.
    Hobilerim: Araba kullanmak, Matematik, Fizik ve Genetik üzerine bilimsel araştırmalar yapmak, Yabanci diller öğrenmek
    Fobilerim: Kanatlı hayvanlar. Bu yüzden tavuk, hindi eti gibi etler yiyemediğim gibi, bir tavuğa asla dokunamam.
    Meslek: Tercümanlık (İngilizce ve Çince dillerinde)
    Yaşadığım Yer: İzmir

Vücut geliştirme ile ilgilenmiyorum ama Powerlifting ile ilgilendiğim için ortak paydalarla buluşuyoruz :)

18. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    yaş 22 olacak 2 ay sonra 5 yıldır bench ile uğraşıyorum 4 sene civarı doludur 5 yılda sadece 5 ay boşluk bıraktım kalanı düzenli düzensiz ama doludur düzenli bi yaş günümden saydığım vakit kadar en kötü ihtimal yani 2 ay sonra 4.senem dolacak

Vega.arc bunu beğendi.
  19. byarif06

byarif06 Üye

Beğenileri:
    50
    Ödül Puanları:
    38
    ismim arif yas 24 , 6 yildir ispanyada yasiyorum 34 gundur spor yapiyorum :D , tabi turkiyedeyken az da olsa spor gecmisim vardi meslegim metal isleri lise mezunuyum.. boy 1.70 kilo suan 108 yavas yavas fit olcaz bakalim :D

Vega.arc bunu beğendi.
  20. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    ismim uğurhan ama lakaplarım şınavcı ve göğüsçü 1 ocak 2012 de herşey değiştiğinde onu kaybettiğimde aynı gün 3 harekete bağımlı olduğumda ve hala bırakamadığımda terapim bu üç hareket olduğunda astımı %70 vucuttan silmiştik şifayı Allah vermişti 3 hareketim var 3 ünede bağımlıyım yerine göre en az birini kesin onu kaybettiğim gün itibariyle terapi olsun diye yaparım tek rahatlama şeklim üçünden birini veya aynı gün ikisi yada hepsini yapmak bu hareketler şınav chest press bench press başka hareketler yapıyorum bacakta çalışıyorum ama hiçbir gün sadece tüm gün uyuduğum günler hariç eksik etmedim yer mekan ve zamana göre en az birini yaptım
    o tarihte yaş 17 idi 2 yaklaşık 2 ay sonra 22 olacak

Vega.arc bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş