TANIŞALIM KAYNAŞALIM (Kendinizi Tanıtın)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 150 üye.
  1. hasanugure

hasanugure Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba ben Bursa'dan Uğur;
    Yaş 23
    Boy 1.90
    Kilo 78,5
    bu spora bundan 6 ay önce kilo verme amacıyla başlamıştım,vucudum çok orantısız dolgun ve yağlıydı bacaklarım dışında her yer ya zayıf yada yağlıydı 88 kiloydum 3ay salonda 3aydırda evde çalışıyorum,amacıma ulaşana kadarda bu sporu bırakmayacagım...
    Kullandığım supplementler; Hardline marka whey protein tozu + amino 9000 + %100 mikronize kreatin

2. NukleerBaslik

NukleerBaslik Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    Merhaba,
    İstanbuldan Uğur ben.
    Kilo : 65
    Boy : 1.72
    Yaklaşık 1 yıldır vücut geliştirme yapıyorum. Onun öncesinde 3 yıl kadar yüzüyordum.
    Kullandığım suplementler:Optimum Gold Whey Standard, Muscltech nitro amino fx.

Bu forumda gerçekten bilgili ve bu spora gönül vermiş çaba harcamış insanları gördüğüm için ve paylaşılan bilgilerin boş bilgiler olmadığını gördüğüm için katılmak istedim. Umarım güzel bilgi paylaşımlarında bulunabilirim.
    Herkese selamlar.

1 kişi bunu beğeniyor.
  3. BeRMooDa

BeRMooDa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Selam ben Yunus Emre yaşım 21 :) Aranıza yeni katıldım. :) Yaklaşık 5 aydı Body Sporu ile ilgilenmekteyim. :) Sizlerden öğreniceğim çok şey var lütfen bilgilerinizi esirgemeyin. :)bench_O

4. emronal

emronal Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Meslek:
    SAĞLIK,DEPO
    Yer:
    BURSA
    Merhaba , ismim emre bursada yaşıyorum

Boy:1,74
    Kilo:79

Bu sporda yeni sayılırım geçmişte şınav ve barfiks çekiyordum ama artık bütün vücudumu çalıştırmak istiyorum bu sitedeki kişiler çok ilham oldu bana ve daha da hırslandım.
    Herkese başarılar.

5. gengar13

gengar13 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Selamlar ben İstanbul'dan Muhammed. 19 yaşında üniversite öğrencisiyim. Vücut geliştirme ile 1 sene önce oda arkadaşım sayesinde tanıştım. Anladığım kadarıyla safkan ektomorfum. Şu an 190 cm boyunda 68 kiloyum. Düzenli olarak vg yapmaya 2012 Aralık'ta 62 kilo başladım. Bırakmayı orta vadede (1-2 sene) düşünmüyorum. Yarışmacı arkadaşlara başarılar.

6. boksbody

boksbody Özel Üye

Beğenileri:
    2.870
    Ödül Puanları:
    123
    1-2 sene yapıp bırakacağım demedin inş. :)
    sonuçta tercih meselesidir ama bu işi yapacaksan bir ömür yapmak isteyeceksin
    haberin olsun :)

7. gengar13

gengar13 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    Aslında ben de kaptım bu hastalığı galiba. Ama tabii ki zaman ne gösterir bilemeyiz :)

8. alieren.d

alieren.d Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Selamlar.Ben Ankara'dan Ali.1 Aydır vücut geliştirmeyle uğraşıyorum.Lise sonum.
    Kilo:74.5
    Boy:1.80

9. Zümrüd-ü Anka

Zümrüd-ü Anka Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    18
    Selamlar ismim Oğuzhan yaşım 21 Üni. Öğrencisiyim 2 sene önceye kadar fotomodellik yapıyordum bazı sorunlar yaşadım kilo kaybım oldu bu yüzden fotomodelliği bırakmak zorunda kaldım bu yaz Allah nasip ederse tekrar başlıyacağım 2 yıl önceye kadar spor yapmışlığım vardı karın ve göğüs kaslarımda azda olsa kaldılar umarım herşey güzel ve eski haline döner kilo problemimden kurtulurum :)

10. Say nur

Say nur Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Masöz
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba :) Adım Saynur, İstanbul Üniversitesi, Felsefe 1. sınıfı yeni bitirmiş bulunmaktayım.
    Boy: 1.64
    Kilo: 47
    Kısacası vücudumla ilgili bir problemim yok, kas yapma niyetinde de değilim, sadece romatizmal ağrılardan dolayı buralardayım. Eklemlerime binen yükü kaldırmak için kaslarımı biraz geliştirmem gerekiyor. Ama felaket bir hamlık var üzerimde tabii. Bir çalışma programı hazırlamama yardımcı olur diye buradayım, herkese kolay gelsin :)

11. le10

le10 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    selam arkadaşlar değerli üstadlar
    ad : kerem
    yaş 34 evli bir çocuk babasıyım
    yaklaşık 10 ay önce basladım spora
    boy 1,83
    kilo 72,5

eylül ayı basında 102,5 kg % 27 yağ oranımla obezite sınırında olan vatandaştım
    istikrar ve azimle suan 72,5 kg % 5,5 yağ oranına kadar geriledim

Son düzenleme: 17 Temmuz 2013
  12. Tulpar Han

Tulpar Han Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba Bodyforumtr ailesi.Ben Berk,20 yaşındayım.Edirne'nin Keşan ilçesinde oturuyorum.Okul zamanı Edirne merkezdeyim.Trakya Üniversitesi Sosyal Bilimlerde Pazarlama 2.sınıfım.Body olarak olmasada spor geçmişim 7 yaşıma kadar dayanır.Güreş ve Boks ile uğraştım.

Ayrıca Edirnede oturan veya okul zamanı Edirnede olan Bodyforumtr üyeleri ile toplansak güzel olmaz mı ya :D :D ?

13. full genç

full genç Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    merhabalar 20 yaşında ünv öğrencisiyim bu forumu kilo alma için vücüt geliştirmeye katılmaya karar verdiğim gün gördüm.hepinize selamlar...

14. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    672
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba arkadaşlar adım Can. Boyum 180 kilom 97. Bu spora başlamadan beslenmem çok kötüydü abur cubur vb. ocak ayında 110 kiloydum. Haziranda başladım 2 ay cardio+mekik çalıştım ve haftaya ağırlığa giricem.

yaşım 15 Boyum inşallah uzar kafamı bi köşesinde beni yiyo ama hayırlısı :D

Düzcede yaşıyorum bilek güreşinde çok iyiyimdir şuana kadar hiç yenilmedim :badgrin: :D

15. yank01

yank01 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle herkese iyi forumlar, Yaşım 20 Adanalıyım üniversite öğrencisiyim. 3 yıldır merakım olan bu spora son 3 aydır düzenli olarak antreman yapıyorum. Boyum 1.72 , kilom 3 ay önce 77ydi şimdi ise 65. Uzun zamandır takip ediyordum fakat forumdan pek anlamam diye üye olmamıştım :) Burda gerçekten çok faydalı bilgiler ve çok bilgili insanlar var. Birçok konuyu saatlerdir kesintisiz okuyorum gerçekten bilinçli spor yapmak kadar güzel bi olay yok. İnşallah ilerleyen zamanlarda forumda daha aktif olurum thums:

Yaşam boyu spor bench_O

16. MissyMuscle

MissyMuscle Yeni Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar,

Adım Simge, 89 doğumluuym, 2 yıldır sporla uğraşıyorum, 2 sene önce bu spora başlamamın sebebi bir spor salonunda çalışmaya başlamamdı, o günden ber ikopamadım. Özetle böyle :)

17. umut-

umut- Üye

Beğenileri:
    66
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    tasarım
    Yer:
    izmir
    Merhabalar ben umut

izmirde evimde çalışıyorum

evimde 100 kg ağırlığım var 2,5 kg 5 kg 7,5 kg fazla fazla yetiyor
    1 uzun bar
    2 kısa bar
    bir kürek
    bük bük
    göğüs omuz yayı
    var
    salona gitmiyorum
    Suplement kullanmıyorum

tekrar sayısı ve set sayısı kavramlarına inancım yok ; Kaslarımı daima sakatlanma öncesi en son durağa kadar götürürüm bazen o noktaya 20 tekrar da bazen de 35 tekrar da gelirim belli olmaz

tamamen hissettiğim ağrıya göre davranıyorum sonuçlar benim için tatmin edici oluyor ....

GRAFİKERİM UMARIM FORMA FAYDAM OLABİLEEK BİR KAÇ ŞEY YAPABİLRİM .....

18. coke

coke Yeni Üye

Beğenileri:
    22
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Izmir
    merhabalar

alperen,3 yıldır amerika'da yaşıyorum,izmirliyim.93 doğumluyum.

yale'de uluslararası ilişkiler ve hukuk okuyorum.4.yılımı bitirmeme az kaldı bu sporda.şükürki istediğim seviyeye ulaşmış durumdayım:)bildiğim konularda yardımcı olabilirim herkese.

herkese kolay gelsin.

19. olci123

olci123 Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba. 19 yaşındayım, yurt dışında ekonomi bölümü 1. sınıfım. daha önce 7 ay aralıksız vg yapmışlığım vardı fakat bırakmıştım. 3 ay önce tekrar başladım ve halen devam ediyorum. bu sefer bırakmayı kesinlikle düşünmüyorum.

20. erenkoc

erenkoc Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Selam 23 yaşımdayım,Kocaeli Üniversitesi Tıp Fakültesi 6. sınıftayım,yani İntörn Doktorum.Lisedeyken yaklaşık 1 sene fitness yapmıştım.Sonra epey bi ara verdim.tekrar başladım 6 aydır ve çok sıkı çalışıyorum.tekrar başlamadan önce 1-1,5 yıl yüzme + P90X yaptım.şu an bana çok ama çok yardımları dokunduğunu hissediyorum :D
    Buraya özellikle supplement ve yağ yakma hakkında bilgi almak için kaydoldum.
    Tüm tıpçılara selamlar, özellikle de intörnlere :)

irvine chivas bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş