TANIŞALIM KAYNAŞALIM (Kendinizi Tanıtın)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 150 üye.
  1. AegeanDream

AegeanDream Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    28
    Herkese merhaba adım Berkan yaşım 19 İstanbulda ikamet ediyorum.Eskişehir Anadolu Üniversitesi İşletme Yönetimi 1. sınıf öğrencisiyim aynı zaman sigorta eksperinin yanında çalışmaktayım.Kilom fazla olduğu için fitness le uğraşıyorum biraz kilo verdikten sonra body yapıp sağlıklı ve fit bir vücuda sahip olmak istiyorum.İyi Forumlar

2. Shqiponje Madhe

Shqiponje Madhe Üye

Beğenileri:
    67
    Ödül Puanları:
    38
    Selamun aleykum hayirli Ramazanlar. Vucut gelistirmeye baslamamin sebebi sismanken cok dalgaya maruz kalmak ve ezilmek. Ilk once koclar gibi kilomu verdim simdi de vucut gelistirmede 5.ayımdayım. Amacım yagsiz, fit, estetik ama hacimli ve güçlü bir vücut yapmak.

3. $@hIN

$@hIN Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar ben Şahin,
    Kilo dolayısı ile daha önce body'e başladım. Fakat bırakmamın dolayısı ile az daha kilo aldım tabi bi de bunlara stress eklenince malum. Şimdi eve daha önce aldığım aletler ile çalışıyorum. Kondisyon bisikleti, mekik sehpası, 20 kg dambıllar ve orta boy bar. Elimden geldiği kadar kardio yapmaya çalışıyorum. 116 kilodan 1 ayda 109 kiloya kadar düşüş hesapladım boy 1.85 fakat düzgün bir diyetim olmadı. Şimdi amacım sabırlı olup düzgün bir diyet içerisine girmek fakat tek korkum aç kalma diyetini biraz fazla uygulamam. Gerekli besinleride alamıyorum sanırım. Bir an önce bu spora tekrar bağlanıp düzenli bir yaşam sürdürmek istiyorum. Herkese iyi çalışmalar...

4. umutipek

umutipek Yeni Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    web & grafik tasarım
    Yer:
    izmir
    UMUT İPEK

bu işi sadece hatun peşinden koşmak için yapıyorum ... yada hatunlar benim peşimden koşsun diye yapıyorum ...

grafik ve web tasarım işi yapıyorum belki sitemiz içinde lazım olan grafik olur bana haber verirseniz yarımdı olabilirm ...

yaş 30 boy 183 - kilo 94 bu işi aralıklı 2 yıldır yapıyorum

özellikle kol - göğüs - omuz - karın bölgelerimi çalıştırıyorum

şimdilik suplement kullanmıyorum ama daha sonra sağlığa zararlı olsa bile hedefe giden yolu kısaltmak adına kullanacağım ...

büğtün gün bilgisayar başındayım lazım bişey olursa haber verin ...

5. tr_ombonist

tr_ombonist Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Müzisyen
    Yer:
    Mersin
    Merhabalar.. Adım Ziya, 1.85 boyunda 89 kiloyum 3 yıllık bi bb geçmişim var ara ara aksattığım dönemler oldu, yaklaşık 8-9 aydır kesintisiz supplement desteğiyle çalışıyorum, foruma üye olalı epey oldu, sitedeki tecrübeli hocalarımızdan çok bilgi sahibi oldum artık bi bende burdayım deme ihtiyacı hissettim herkese tekrar merhabalar..

6. AxiboY

AxiboY Üye

Beğenileri:
    687
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Hukuk
    Yer:
    Kocaeli
    Merhaba arkadaşlar Hakan ben 23 yaşındayım 175boy 76kg İzmitten katılıyorum :p uzun süredir foruma üyeyim ilk olarak 58kg olarak 2007 yılında başladım bu spora kilo almaktı hedefim ama 2-3 ay olmayınca direk bıraktım daha sonra 2009 yılında başladım ve 8 ay sürdü bu 62kg ile başlayıp 74kg'a kadar çıktım, tatil bahanesi ile ara verdim ve birdaha başlayamadım 2011 eylül ayında başlayıp 2012 mart'ta tekrardan ara verdim dil eğitimim için ve şuan 1 haftadır gidiyorum.Çalıştığım için(09:00 - 18:00) haftanın 3günü spora gidebileceğim haftanın 3günü'de 18:30 da dil kursum başlıyor 22:00'e kadar sürüyor salonda kapanmış oluyor haliyle..Hedefim seneye yaza yağ oranımı %8'e kadar düşürmek ve vücudumu iyi bir şekilde parçalamak.Herkese iyi sporlar saygılar.

7. Grendel

Grendel Üye

Beğenileri:
    28
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Ben Mete İstanbulda Sivil Havcılık ve Pilotaj okuyorum.Ama pilot olmayı düşünmüyorum neden burdayım anlamda veremiyorum.Pilotluk çok düzensiz bir iş olduğu için spora zaman ayıramıyacağımdan korkuyorum onu için havacılık ekonomisi üzerine uzmanlaşmak istiyorum.Elazığlı'yım ama oraya da göç yoluyla Selanik'ten falan bi yerden gelmişiz tam olarak bilmiyorum.1 yıl öncesine kadar bölgesel ligde basketbol oynuyordum ama kendimi yeterince geliştiremedim ve bıraktım.Sıkı bir sporcuyum ve asla ödün vermemeye çalışıyorum hiç istisna yapmıyorum özellikle beslenme konusunda.Yurtta kalıyorum,bizim okul çekmeköyde.İnsanlar beni sever kaçmaz yani insanları rahatsız etmemeye çalışırım ve yapmayı en sevdiğim şeylerden biride bahçecilik işleriyle uğraşmak.Yaparken en mutlu olduğum şey garip ama ağaç dikmek. :D

8. Tulpar Han

Tulpar Han Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Öncelikle Edirne/Keşan'dan herkese selamlar,Adım Berk,20 yaşındayım sportif anlamda 3 sene Serbest Güreş,1,5 sene Judo,10 ay Boks yaptım.Ayrıyetten 1,5 senede babamın askerden arkadaşı olan emekli bir Sat Komandosundan yakın dövüş eğitimi aldım.Spor dışında boş zamanlarımı kitap okuyarak,arkadaşlarımla vakit geçirerek,bilgisayarda yazılım işleriyle uğraşarak vb... aktivitelerle uğraşırım bu siteye kayıt olmamın sebebi sosyal,sportif ve daha bir çok alanda bana olumlu anlamda birçok özellik katabileceğini düşündüm.Herkese iyi sporlar dilerim.

9. narses

narses Üye

Beğenileri:
    5
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Antalya
    Antalyadan slmlr

10. plut0n

plut0n Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Eskişehir
    Herkese Selamlar..
    Adım Abdullah, 20 yaşındayım
    Eskişehir'de yaşıyorum
    Boyum 178-180 cm civarlarında
    Kilom 90'ın uzerinde
    Forumla tanısmam şu sıralardır aklımın ucundan geçen kardiyo yani yağ yakma yol ve yordamlarının bilgisine forumda ulaşmamla oldu..

Kişilik olarak da Aslında Yalnız başıma değil organize is yapmayı daha cok seviyorum...ama bireysel kalmaya hayat sartlandırıyor..Gururluyum ama olayları mantıksal değerlendirdiğim için insanların karşısına gururumu şişiremem..anlayışlı ve empatik de biriyim aynı zamanda mecburen de duygusalım saklayamayacagım kadar ama erkeğiz sonuçta saklamak zorunda kalırım. Bu yüzden Göz yaşlarımı yolun sonuna saklarım, ölüm ve ölümler olmak üzere..

Tedbirliyim. Aceleci tavırdan ve risk almaktan hoşlanmam..ama içinde oluveririm malesef
    Ayağım yere sağlam basmalı muhakkak..harekete geçme mekanızmalarımın yaşamsal stili böyle.. geç,sağlam ama uzun vaadeli güçlü kararlar alırım..
    Dişimi sıksam Acılara Dayanıklıyım ama
    Kavganın bilekten çok yürek ve sinir işi olduğuna inanırım..Genelde uyumlu olmaya gayret ederim ve sinirlenmem çok yavas seyreder..güç kullanan psikolojik baskı uygulayan tiplere bile sabır gösteririm..ama patlama noktasına geldiğimde kimsenin benden yakıcı olmadığına inancım tamdır..biriken enerjimi sporda atmak verimli kullanmak istiyorum

En son 2009 da body'e bütün yıl boyunca gitmiştim..2.kez başlayıp birdaha bırakmamayı umuyorum..burada öğrendiklerimi salonda uygulamak ve neticeyi paylaşmak heyecanlı bir şey olacak.. bireysel ve yalnız olmadığımı burada hissetmek isterim..Gönül vermek isteyen ben'in ilerlemiş hali yani o gönlü çoktan vermiş yetkin ve bilgili abilerime ve arkadaşlarıma saygılarımı sunuyorum.

11. Ahmt9

Ahmt9 Üye

Beğenileri:
    73
    Ödül Puanları:
    28
    Merhaba Ben ahmet 18 yasındayım İzmirliyim. Resmen body delisiyim . Soylekı yapıcagım stackleri bile 3 ay dusunurum. Hardcore ant. severım Partnerli calısmayıda. Universiteyi kazandım bakalım ne olup ne bıtıcek ama hedeflerım var bu hedeflere ulasana kadar bu sporu bırakmıyacagım. saygılar .

12. Okan Aşkın

Okan Aşkın Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Ben izmirden okan daha önce 3 senelik bir güreş geçmişim oldu turnuvalara bazı aksaklıklardan dolayı katılamadım katılsaydım :D yani turnuva olacakken 1 ay önceden sınavlarım oluyordu her zaman sbs laneti vardı üzerimizde 6.sınıftan 8sınıfa kadar hayatımı sbs yüzünden yaşayamadım şimdi lise 2yim yeniden başlıycağım bir spora bu güreş olmuyacak çünkü çok hazırlanıp katılamamam kafayı yedirtmeye yetiyordu ve güreş beni hantallaştırdı şimdi box yada body düşünüyorum

13. surakings2

surakings2 Üye

Beğenileri:
    142
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    VG
    Yer:
    Sivas
    Adım Oğuzhan,Atatürk İlk Öğretim Okulu'nda 7.sınıf öğrencisiyim.VG'ye başlayalı 3 ay oldu.Daha önceden 9-10 yaşlarında Kafama estiğinde 1.5 L'lik pet şişeler ile 50-150 tekrar arası düzensiz bir şekilde yapardım.(Toplam 2 hafta sürdü:))

Çok büyük hedeflerim var ve o hedeflere ulaşana kadar bana rahat yok:)

14. JDM

JDM Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Herkese Merhabalar 22 yaşında istanbulda oturan üniversite 4. sınıf öğrencisi olan yaklaşık 3 yıldır body ile ilgilenen fakat şubat ayından itibaren düzgün bir şekilde spor yapan Allah ın bir kuluyum )))

15. UmutcanAltuntas

UmutcanAltuntas Yeni Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ! Umutcan,Bursa.Yeni üye oldum.5 aydır bu sporla uğraşıyorum.15 yaşındayım.Öncesinde yaklaşık 3-4 senelik lisanslı basketbol geçmişim var.Kilom ve yağ oranım bu spor için fazla,ancak çalışmaya devam,hedef daha iyi vücut.Bu sporu kız için yapan adamlardan değilim,her antremanım ayrı keyifli geçiyor.Ben spor bağımlısıyım.Keyifli forumlar,iyi antremanlar :)

16. izmirli umut

izmirli umut Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    grafik
    Yer:
    izmir bornova çamdibi
    merhabalar

umut ipek

izmirliyim 30 yaşıdayım grafikerim 185 cm bot 90 kg ağırlığındayım

bu işi severek yapıyorum ama disiplin sorunum var bazen tembelliğim tutuyor

salonda değil evimde çalışıyorum evimde benimle beraber çalışacak arkadaşlar da arıyorum
    hepimize yetecek kadar ağırlığım olduğuna inanıyorum

bu iş ile ilgili bilgiye sahip değilim olamayacağım da çünkü biyoloji benim için karmaşık bir konu o nedenle ne derece başarılı olabileceğimi bilmiyorum

umarım sonu hayırlı olur

17. mamossa

mamossa Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    yemek yemek
    Yer:
    Albania
    merhabalar;

yaklaşık 16 yıl güreş yaptım son 4 yıldır vg ile uğraşıyorum. inşaat mühendisiyim. Arnavutlukta yaşıyorum. gece yatarken bile gelecek antrenmanlarımı düşünüyorum :). hobilerim yemek yemek, idman yapmak, yemek yemek, idman yapmak, yemek yemek idman yapmak ....
    boy 187
    kilo 120
    bel hafif göbekli :)
    son olarak bedenlermizin bize verilen emanetler olduğunu unutmayalım ve verilen bu sağlıklı bedeninde hesabının sorulacağını bilelim. vesselam

veaN bunu beğendi.
  18. Ives

Ives Yeni Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben Emre,18 yaşındayım bu sene lisede son senem.İstanbul'da bir üniversiteye gideceğimden bulunduğum il İstanbul diyeyim.Bu spora ideal bir vücut için başladım.Bu sporu yapmak harika aynaya baktığınızda sonuçları gördüğünüzde daha da motive olup bastırıyorsunuz.
    Kilom 81
    Boy 1.78 (Uzamış olabilirim )

Şu sıralar hedefim hem kas kütlesi kazanıp hem yağ yakmak
    Haziarana kadar hedefim en kötü yağ yüzdesini %10 a indirmek.
    Zaten sınav senem pek çalışmasamda sınav olduğunu bile bilmek biraz olsun bu seneyi diğer senelerden kötü yapıyor.Her ne kadar kaygısız olsamda yinede etkisi oluyor.
    Sınavdan sonra yeni hayalimdeki vücutla üstümden hem ağır çalışmanın hemde öğrenciliğin yorgunluğunu atacak uzun bir tatil düşünüyorum sonrasında ise üniversite yeni ve güzel bir hayata yine emek vererek geliştirdiğim vücudumla yeni bir merhaba demek istiyorum.

19. elcomandante

elcomandante Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Gsm Teknisyeni
    Yer:
    İZMİR
    Merhaba ben ulaş izmirliyim 27 yaşındayım 93 senesinden beri sporla uğraşıyorum 11 sene futbol oynadım 1.5 senede bölgesel amatör ligte basketbol oynadım ,bu spora başlıyalı daha 1 ay oldu amacım şuanki yapımı birazdaha atletikleştirip bu düzenimi korumak..

20. Von_Pasther

Von_Pasther Üye

Beğenileri:
    38
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar herkese ben Mertcan PASTIRMACI.Aslında eski üye sayılırım ama yeni aktif olmaya başladım spora dönmemden dolayı.

Bırak başla 16 yaşımdan beri toplamda 4.5 5 senedir bu sporun içindeyim.Şuan kocaeli üniversitesinde halkla ilişkiler okuyorum.Hedefim doğal ve fit bir vücut yapıp düşük kilo kategorilerinde medikal ilaçsız yarışıp eğitmenlik yapmak.

Şuan acıbadem fitness centerde (İstanbul/Kadıköy) spor yapıyorum hocam sevgili Levent HAZNEDAR dır.

Yaş 21
    Boy 1.76cm
    Kilo 59
    Omuz 121cm
    Göğüs 95cm (yanlış bilmiyorsam pek ölçme hevesim yoktur)
    Kol 36cm
    Bel 73cm
    Yağ oranı %7-8(tahminen)

Kullandığım suplementler:Optimum Gold Whey Standard,Optimum Essential Amino Energy , Optimum Creatine , Optimum Opti-Men

Buda şuanki halimden bir fotom(Soldaki fotom 1.5 ay önce çekilmiştir sağdaki foto ise yeni)

Son düzenleme: 6 Mart 2013

Sayfayı Paylaş