TANIŞALIM KAYNAŞALIM (Kendinizi Tanıtın)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 150 üye.
  1. Azi

Azi Yeni Üye

Beğenileri:
    2.003
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    İsim:Mert
    Yaşadığı Yer:İstanbul-Güngören
    Memleketi:Eskişehir
    Boy:1.88
    Kg:93
    Body Geçmişi:1 Yıl
    Öğrenim Durumu:Üniversite Hazırlık
    Dini:İslam

VENGEANCE, Suçicek ve hasanateş bunu beğendi.
  2. StrongToMan

StrongToMan Üye

Beğenileri:
    69
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    ankara
    İsim:Yavuz
    Yaşadığı Yer:İstanbul-Kartal
    Memleketi:Trabzon
    Boy:1.75
    Kg:57
    Öğrenim Durumu:Lise-2
    Dini: ~

3. kemalist36

kemalist36 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    merhaba dostlar ismim baran 19-20 yaşındayım body ye merak saldım gerçi hep yapmak istemiştim ancak şimdi zamanım olabilior artık bu sitede çok faydalı bilgiler ve çok ilgili arkadaşlar olduğu için katıldım hepinize iyi günler :)

4. FuLmInE

FuLmInE Üye

Beğenileri:
    81
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Moskova
    İsim:Anar
    Yaşadığı Yer: Moskova
    Dini: İslam

5. halil_37

halil_37 Üye

Beğenileri:
    211
    Ödül Puanları:
    43
    selamlar

ben halil 18 yasidndayim, fransada yasiyorum, 2 yildir powerlifting yapiyorum. forumdaki ortami çok seviyorum, her gun en az 2-3 kere geziniyorum forumda, herkeze basarilar.

6. berkaypasa034

berkaypasa034 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Bişey Sormak İsitiyorum BodyForumTR ye yeni üyeyim konu nasıl açılıyor söylermisiniz ?

7. henshav

henshav Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    13
    merhabalar,, ben zafer ,yaş 31 ,,7 yıldır bu sporu yapıyorum ara ara uzun kısa soluklu molalar verdim,,nasıl derler bilirsiniz vücuduna iyi bak oda sana baksın

Ocensers bunu beğendi.
  8. ---RamSes---

---RamSes--- Üye

Beğenileri:
    129
    Ödül Puanları:
    0
    İsim:Mert
    Boy:1.73
    Kilo:61
    Okul:Lise 1
    Body Geçmişi:Evde 2-3 ay.
    Okul Başarısı: Okul Birincisi :D

Azi bunu beğendi.
  9. Suçicek

Suçicek Üye

Beğenileri:
    290
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    Bursa
    Merhaba ben burak;
    Bursada oturuyor,17 yaşındayım. Boyum 1.72 kilom 65. Bilgisayar web tasarım alanını okuyorum. 1 yıl kickbox geçmişim var. 3 aydır body yapıyorum. Bu sporla tanışmamı sağladığı için bodyforumtr'e çok teşekkür ediyorum.

10. blueank

blueank Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar
    Uzun zamandır siteyi takip ediyorum ama üye değildim. 29 yaşım kamuda mühendisim, Ankarada yaşıyorum. 3 yıldır kesintili olarak bb yapıyorum, büro göbeği oluşmaya başladıkça spor azmim artıyor, bakalım artık bırakmadan devam etmeyi istiyorum.

Azi bunu beğendi.
  11. thetramp

thetramp Özel Üye

Beğenileri:
    2.368
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Elektrik-elektronik mühendisi
    Yer:
    manisa
    herkeze selamlar..ismim alp, 2003 te başladığım bb yi 2006 yılında geçirdiğim trafik kazası sonrası kolumun kırılması sebebiyle askıya almak zorunda kaldım.1 sene ara verdikten sonra sonra tekrar başladım ve başladımın 5. ayında bu sefer kırılan kolumdan tekrar sakatlık yaşadım :) ama bu sporu yapan bir insan ne olursa olsun formda olan halinin fotolarına bakınca tekrar geri dönüyor o da bir gerçek :) artık sağlığıma kavuştumu düşünüyorum ve yaklaşık 2,5 ay önce tekrar başladım..iyi bir diyet kardiyo ve ağırlık idmanıyla birlikte yavaş yavaş forma girdiğimi hissediyorum..96 kilodan 82 ye düştüm şimdilik herşey yolunda:) herkeze sakatlıksız verimli antrenmanlar diliyorum :)

isim:alp
    yaşadığı yer:kktc
    meslek: öğrenci
    boy:184cm
    kilo:82
    kol:42(soğuk)
    bel:79

mehmetanil bunu beğendi.
  12. LossPain

LossPain Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Nazilli
    İsim:Hasan
    Yaşadığı Yer:Nazilli
    Memleketi:Nazilli
    Boy:1.72
    Kg:68
    Öğrenim Durumu:Lise 2

13. Seyr-ü Tosbağa

Seyr-ü Tosbağa Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba arkadaşlar ben Taha, lise 3. sınıf öğrencisiyim Kocaeli de yaşıyorum aikidocuyum kas yapmakdan çok kilo almak amacıyla vg ye başladım, 4 aydır bodyforum da konuları okuyorum üyelik açmak yeni kısmet oldu :D

14. kalkan333

kalkan333 Yeni Üye

Beğenileri:
    412
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Body
    Yer:
    Bodyforumtr
    Ben Ahmet

İlk başta bu spor a başlamamın nedeni hırstı birisinden dayak yemiştim ve bende onu döveceğime yemin etmiştim daha sonra sırf o çocuk için vg ye başladım meğerse body i bir yaşam tarzı olarak gördüm ve düzenli yapmaya başladım

Hayatıma gelince zombi gibi, yakışıklı ama daha hiç bir kızla çıkmamış. Kendine güveni olmayan asosyal birisiyim.

Hayatımda şuana kadar yaptığım tek değişiklik body oldu. 6 yaşıma kadar babasız büyüdüm bunu hayatım boyunca herkezden sakladım. Arkadaşlarımdan kimse bilmez. Zor bir çocukluk yaşadım diğerleri bana katilin oğlu derdi. Mahallaede ki yaşlı insanlar bana tuhaf tuhaf bakar çünkü onlar bu hikayeyi bilir. Hayatım boyunca hep önemli birisi olmak istemişimdir hep para kazanmaya çalışmışımdır. Baba tarafı çok tuhaftır dedem kendini vurdu ve iyice dışarıya çıkmaz oldum. Şuan 1 maşla 5 kişi geçinen bir aileyiz hayattan hiç bir beklentim yok okuyorum büyük birisi olmaya çalışıyorum.
    Şuana kadar body e 1 kuruş vermedim. Hep kendim çabaladım kendi programımı hazırladım kendim çalıştım kendim araştırdım hareketleri kendim öğrendim.

Evde ne varsa artık onu iyiyorum kendime özel birşey almak istemiyorum. Çünkü masraf çıkarmak sitemiyorum. Annemden babamdan hiç para istemem kendi kazandığımı harcarım para istemeyi sevmem. Sigara içen serserilik yapan boş bir insan değilim ve bu yüzden kendimle gurur duyuyorum.

Son düzenleme: 30 Haziran 2012
    OvO, plut0n, Emiroa ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  15. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    merhaba bende uzun süredir foruma üyeyim buraya yazmak yeni aklıma geldi.15 yaşındayım boy 1.76 64kg yim.amacım 15 yaşında değilde yetişkin bir insan hacminde bir vücut.mağazalarda beğendiğim bir kıyafetin boyu olur ama omzu bol gelirse gıcık olurum :)aşırı duygusal bir yapıya sahibim en kötü dram filminde bile gözlerim yaşarır.sinirlenmem sakinimdir.geçen sene kasımda üye oldum ama şubatta konu okumaya araştırma yapmaya başladım.sebebi ise üniversitenin spor salonunda hocalardan birinin bana lat pull down u dar gösterip başka birinin gelip geniş gösterip bilgiler verip kafamı karıştırmasıydı.o günden sonra bol bol konu okudum hareketler öğrendim beslenme konusunda birşeyler kazanmaya çalıştım forumun streoid ve anabolik kısmı haric her tarafından birşeyler öğreniyorum.

16. MyShadowKing

MyShadowKing Üye

Beğenileri:
    137
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar adım Ali 15 yaşındayım İstanbulda yaşıyorum 4 kişilik bir aileyiz bir tane küçük kardeşim var 11 yaşında . Forumla 6-7 aydır haşır neşirim ancak 3 aydır üyeliğimi yaptım sanırsam . Forumda cogu seyı kendıme yararı olacak herseyı dıyebılırım okudum ogrendım.Kendı kendıme bır plan hazırladım tam gunluk yanı butun gun ne yapacagımla ılgılı sımdıde onu uygulamaya calısıyorum guzel sekılde. Gercekten bu forum cok faydalı ve cok sıcak herseyınızı konusup tartısabılıyorsunuz . Herkeze iyi forumlar diliyorum.

17. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Merhaba Adım Bedir . 18 yaşındayım 93 kiloyum Kısmetse Kara Harp okuluna gidicem bu sene :) Bu spora toplamda 8 ayımı verdim tabi araya giren öss dönemi yüzünden hiç verim alamadım :D Burada olmaktan mutluyum bir sürü şey ögreniyorum her gün :)

18. M0ssento

M0ssento Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Sakarya
    merhaba ben buğra anıl.13 yaşındayım.daha önce 4 sene taekwondo 6 ay kickboks yaptım.Bir aralar obez olmuştum boyum uzayıp spor yapınca inceldim ve zayfladım.16.07.2012'de bodye basladım :)

19. _seçkin_

_seçkin_ Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Herkese merhaba adım seçkin denizlide yaşıyorum body'e başlayalı 10 gün oldu daha bu sene lise bitti seneye üniversiteye başlıcam hayırlısıyla bu spora başlamadan önce biraz kilo verip zayıflarım o kadar diye düşünüyodum fakat şimdi zayıfladıktan sonra biraz kas yapıp hacimlenmeyi düşünüyorum... Herkese spor hayatında başarılar

20. trexmadstar

trexmadstar Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Selamlar BFTR sakinleri,
    Foruma üyeyim bayadır ve çoğu bölümleri okuya okuya buraya geldim :D 3 senedir aralıklar olsada bu spor içindeyim ve amacım fit görünebilmek.Ha bu arada adım Bekir.Yaş 24,boy 182 cm ve 83.5 kgdayım.Daha önceleri 63 kgydum yaklaşık 3 sene önce.Bu spora başladıktan 5 ay sonra 76 kg idim.Ve devam ettim yaklaşık 1 sene kadar daha.Daha sonra bırakmak zorunda kaldım.Üni.deki derslerimi spor,müzik ve sosyal aktivitelerim yüzünden biraz aksatmıştım ve ailevi bazı sıkıntılar yaşadığım için bir süre ara verdim.Bateristlik kariyerime ve sosyal aktifliğimi biraz geri plana itince sadece spor kaldı ve tekrar başladım.Ki bu arada derslerimide rayına koydum.Ve şimdi üniversiteyi uzatmadan bir Kimya Öğretmeni olarak mezun oldum. =) Spora daha sıkı sarıldım şu sıralar ve forumdan da en yüksek verimle sizlerin sayesinde yararlanıp idealim olan vücuda ulaşmak hedefim.
    Özgeçmiş gibi oldu ama idare edin artık =P Tekrardan merhaba herkese!

Sayfayı Paylaş