TANIŞALIM KAYNAŞALIM (Kendinizi Tanıtın)

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve FleXoR tarafından 23 Mart 2010 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 150 üye.
  1. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    nickimden de anlaşılacağı üzere 74 doğumluyum. "mesailer"denim.
    evde kardiyo+dambıl+mekik şeklinde çalışıyorum.
    forum sayesinde acayip bilgilendim.

Azi bunu beğendi.
  2. pain_muscle

pain_muscle Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    0
    Selam dostlar,
    Ben izmirden Cem forumda üye olan zigbog arkadaşımın önerisi üzerine forumla tanışmıştım
    Forumu uzun süredir takip ediyordum.
    3 yıldır düzenli şekilde vg yapıyorum.
    Bu aralar kafamda kür planları var bunun için foruma üye oldum.

Boy: 180
    Kilo: 86

Azi ve zigbog bunu beğendi.
  3. amrt

amrt Üye

Beğenileri:
    55
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Istanbul
    Hayir aklından asla böyle birşey bile geçmesin.. Şuan avantajlısın zayıf oldugun ıcın temız kg alırsın. Bodye başla ılerıde cok faydasını görürsün !thums:

AliMert
    Boy : 1.90
    Kg : 90
    İSTANBUL Üsküdar'da oturuyorum. 1 Yıldır düzenli Spor yapiyorum

Azi bunu beğendi.
  4. TheSingleWolf

TheSingleWolf Üye

Beğenileri:
    83
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    Adana
    Adım:MUSTAFA KEMAL
    Boy:1.70
    Kilo:60
    7 aydan beri evde çalışıyorum danbıl(3-5 kg---10 kg lık danbıl almayı düşünüyorum.) mekik şınav vs vs...
    2-3 hafta başka yerde olduğum için tam anlamıyla vücut çalıştığım söylenemez...
    Forumdaki bilgilendirmelerden dolayı teşekkür ediyorum...

Azi bunu beğendi.
  5. Agony

Agony Üye

Beğenileri:
    19
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Kuafor
    Yer:
    Kiev
    Herkese merhabalar bodyforumtr uyeleri,
    Oncelikle bu sitede yeni veya eski bizimle bilgi ve deneyimlerini paylasan insanlara gonulden tesekkurler...
    Nitekim bilgi paylaştıkça artar.

Ben uzun süredir forumları takip ediyorum, ancak kısmet bugün imiş kayıt olmak için... :)

Ben Güney, 23 yaşındayım, Ukrayna-Kiev'de yaşıyorum ve Izmir dogumluyum, evli bayan kuaforuyum. Herkese tekrar merhabalar!

Azi bunu beğendi.
  6. serhat_m

serhat_m Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0

Forumdaki tüm arkadaşlara selamlar ... Forumu takip ediyorum yeni üye oldum ;

Kocaelide yaşıyorum , madeni yağ totancılığı yapmaktayım kendi iş yerim var.

Bu sporla 8 sene kadar önce 1 yıl kadar uğraştım ancak sonra bıraktım ve 8 yıl aradan sonra 1 ay kadar evvel yenıden basladım, uzun zamanın verdiği hamlık henüz gitmedi... Ama şubattan sonra bu hamlığın kalacagını dusunmuyorum. Az kilo sorunum var 5 ila 7 arasında. Vucut ölçülerine göre zayıflığı kaldırmıyor bunye..

Ölçüler:

boy: 1,75
    kilo:88
    omuz:127
    göğüs:120
    kol:40
    bilek:18
    bacak:68
    bel:100

antremanın dediğine göre 7 kilo yeterli diyor; forumdaki tüm arkadaslara iyi çalışmalar diliyorum; Bana verilen proğramı burdan yazacağım 3 gunluk program verıldı ancak hafıf gıbı gelıyor ...Paylaştıktan sonra yorumları beklerim saygılar...

Azi bunu beğendi.
  7. HamzaYüksel

HamzaYüksel Üye

Beğenileri:
    144
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Adana
    Hamza Yuksel. 16 yasindayim. Lise 2 ogrencisiyim ortaokuldan beri spora hevesliydim biraz daha buyumeyi bekliyordum lise 2de basladim lise 1de de yapiyordumda duzenli degildi lise 2 de duzenlis olarak basladim. Adanada yasiyorum.fenerliyim. Gunde 3 yumurta ve 2 bardak sut iciyorum. Boyum 1.77cm hedefim 1.80i gecmek.matematik ve geometri derslerini seviyorum.aklima gelen bilgilerim bu kadar.herkesle tanistigima memnun oldum. (Sporla ilgili tavsiyeleriniz olursa ozel mesajdan beklerim.)

Azi bunu beğendi.
  8. besker_model

besker_model Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    fotomodel
    Merhaba arkadaşlar bende yeni bir üyeyim 15 yaşındayım modellik yaptığım için bodye ilgim ister istemez oluyor güzel paylaşımlar var ancak boy uzamasını durdurmayacak çalışmaları araştırdım pek yardımcı olmadı belkide ben bulamadım ama çok harika bir site

Azi bunu beğendi.
  9. AnkTıp92

AnkTıp92 Üye

Beğenileri:
    132
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Tıp Fakültesi Öğrencisi
    Yer:
    Ankara
    Bu konuyu açan hocamıza teşekkür ederek, tüm bftr ailesine selam ederek kendimi tanıtayım.

Adım Özgür. 92' doğumluyum. 18 yaşındayım. Ankara'da yaşıyorum. Ankara Üniversitesi Tıp Fakültesi'nde okuyorum. ( Hazırlıktayım şu an ) Body ile tanışmama bu forum sebep olduğu için ben de apayrı bi yeri var. Forumla ve vg sporuyla geçen yaz tanıştım. 3 aylık maceradan sonra aramıza sınav girdi ve şimdi yeniden başladım 3. ayım bitmek üzere. Tüm bftr ailesine tekrar selam ederek lafımı bitiriyorum :)

İleri de Allah kısmet ederse uzman dr olduğumda eğer forum hala işler haldeyse yardımlarımla katkıda bulunmayı planlıyorum şimdiden :D

Azi bunu beğendi.
  10. slymnasye

slymnasye Üye

Beğenileri:
    387
    Ödül Puanları:
    73
    Merhaba ;eski üyelerin bir çoğu beni hatırlayacaktır.Bir süredir çeşitli nedenlerden dolayı forumu takip etsem de çok fazla aktif olamaıyordum.. unutanlar ve tanımayanlar için kendimi tekrar tanıtıyım;

İsmim;süleyman 2006 dan beri bu sitenin aktif üyesiyim,sporla tanşmam da bu siteyi keşfetmemle oldu üniversite de çeşitli nedenlerden dolayı ve okul bittikten sonrada askerlık den dolayı ara ara bu spordan uzak kaldım..ama asla kopamadım kopam da
    :)

Antalya da yaşıyorum,26 yaşındayım,elimden geldiğince tekrar forumda aktif olamaya çalışacağım..

İyi çalışmalar dilerim.

Azi bunu beğendi.
  11. galactica

galactica Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    13
    bende istanbuldan 33 yaşındayım 2 yıldır spor yapıyorum başlamadan önce kilom 50 civarındaydı şimdi 75 civarında boyum da 175 birkaç ay ara verdikten sonra yeniden başladım herkese selamlar

Azi bunu beğendi.
  12. Kasva

Kasva Üye

Beğenileri:
    27
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    İcra Memuru
    Yer:
    Sakarya
    Ben Sakarya'dan Okan. 25 yaşındayım. 4 aydır bu sporu yapıyorum. Başladığımda 58 kiloydum şu anda yaklaşık 68 kiloyum. Hedeflerim noktasında çok yol kat ettiğime inanıyorum. Bu sporu çok seviyorum. Sürekli okuyor, araştırıyor ve bu alanda kendimi geliştirmeye gayret ediyorum. Bu siteyi çok düzenli ve seviyeli buldum. Gerçekten burada çok faydalı bilgiler ve çok tecrübeli insanlar var. Umarım ben de bilgi ve tecrübelerimle faydalı olurum.

Azi bunu beğendi.
  13. Misanthropic

Misanthropic Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    cümleten selamlar abilerim kardeşlerim ben özber istanbulda oturuyorum üniversite 1. sınıf öğrencisiyim istanbulda oturanlarla mutlaka görüşmek ve tanışmak isterim

Azi bunu beğendi.
  14. oarslan

oarslan Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    13
    Yer:
    İstanbul
    Merhaba herkese. Az önce üye olmuş bulunmaktayım. Ben İstanbul'dan Onur. 17 yaşındayım. 1.72 boyundayım ve 61 kiloyum. Bu sporu evde kendi çabalarımla yapıyorum. Eskiden beri bi spor salonuna yazılmak istiyordum ama yaşım küçük diye ailem izin vermiyordu ee artık büyüdük spor salonu arıyorum kendime. :D Burda çok tecrübeli insanlar var onların da bana bu konuda çok yardımı olacağını düşünüyorum.
    Saygılar..

Azi bunu beğendi.
  15. SiR_Arawn

SiR_Arawn Üye

Beğenileri:
    868
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İzmir/Buca
    Merhabalar , ben Berk Demirakı 16 yaşındayım , 1.83 boyundayım , 81 kiloyum Lise 2 öğrencisiyim Lise 3 olduk ama daha yaz var arada boş verelim okulu şimdi :) Siteye 2010 yılında üye oldum ve burdaki çoğu yazıları okuyarak BB hakkında düşüncelere sahip oldum kısacası bu site bana BByi tanıştırdı yoksa aklımdan bile geçmiyordu.Ve 2010 yılının son aylarında Flexor hocanın programıyla dumbell çalışmaya başladım ve cardio olarakta koşu , bisiklet kullanıyordum ve böylece geçen sene Ramazan ayında 103 kiloydum ve aşırı kötüydü durumum bende diet + cardio ile kilomu 2010 yılının sonunda 80 e indirdim çok şaşırmıştım ozaman :D ondan sonra 1 ay cardio yapmadım hiç ve 1 ay sonra da dumbell çalışmasını bıraktım...Şuan bir salonda çalışıyorum 1 ay 1 hafta oldu.Buraya geldiysem bu forumun büyük yararları oldu herkese teşekür ederim...Bu arada İzmir'de yaşıyorum.Sporun hayatın bir parçası olduğunu düşünüyorum.Ve vücudumuzu çalışarak çabalayarak belli yerlere getirmeninde BBcilerin sanatı olduğunu düşünüyorum ne ekersek onu biçeriz diyorum ve uzun yazımı bitiriyorum okuyan okumayan herkese teşekür ederim :)

Azi bunu beğendi.
  16. özgürlük

özgürlük Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    byrm
    Yer:
    ankara
    İlk once Ailemize selamlar.Ve bize boyle guzel forumu duzelten arkadaslara tesekkur ediyorum.Ben 20 yasındayım eskidende VG yapmıslıgım var.Ama suan 3aydır VG yapıyorum.Azerbaycanda yasıyorum.Calısıyorum.hobim spor ve araba.Bize bu imkanı tanıyan Flexor hocamada tesekkur ederim

Azi bunu beğendi.
  17. konso

konso Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bilgisayar programcısı
    Yer:
    istanbul
    Aranızda yeniyim

herkeze merhabalar, iyi forumlar aranızda yeniyim aslında geçen seneden üyeyim fakat okul ve iş yüzünden spora ve foruma vakit ayıramadım. Kendimi tanıtmaya gelirse;
    Adım Muhammed Emre İstanbul avrupa yakasında ikamet ediyorum okuyorum ve üst düzey bir otomotiv firmasında bilgi-işlemde çalışıyorum. 21 yaşındayım, yaklasık 14-15 yıldır spor yapıyorum kendimi bildim bileli diyelim, amatör klüplerde futbol oynadım daha sonra istanbul spor'da ( kapanmadan önce ) profesyonel olarak PAF takımında oynadım, ( futbol federasyonunda kaydım vardır ) sonra ağaçtan düşüp bacağımı kırdım iyileştim 3 ay alçılı kaldım, 2 ay yürüme süreci ve iyileştim ardından 4 ay geçti antremanda bacağıma bir darbe bu sefer diğer bacağım kırıldı :) daha sonra mecburiyetten bırakmak zorunda kaldım futbolu, amatör olarak şu an tenis ve basketbol ile uğrasıyorum.

Azi bunu beğendi.
  18. SlipKnoT16

SlipKnoT16 Üye

Beğenileri:
    228
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Bursa- Ankara(okuyor)
    Hoşgeldin aramıza abi :) Ben de basketçiydim 3 ay öncesine kadar :) Öss sınavı nedeniyle bırakmak zorunda kaldım inş. üni. kazanırsam tekrar devam etmeyi düşünüyorum :)

Azi bunu beğendi.
  19. konso

konso Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    bilgisayar programcısı
    Yer:
    istanbul
    basket çok iyi ya, acayip enerji yaktırıyor vücuda, bırakman kötü olmuş, hoşbulduk bu arada :)

Azi bunu beğendi.
  20. gobeklibodyci

gobeklibodyci Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Alper 29 yaşındayım forumda pek yeni sayılmam. Yaklaşık 10 yıldır düzensizde olsa bu sporla uğraşıyorum. Öncelikle body olarak başladım sonra fitness'da karar kıldım öyle de gidiyor. Ah bi de göbekten kurtulup altı baklava bi şöbiyet görsem:)

Azi bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş