Tanımadığım bir kızla nasıl tanışabilirim

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve neverbackdown. tarafından 25 Ekim 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 18 üye.
  1. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    907
    Ödül Puanları:
    123
    Merhaba forumda bazı kişilere sordum kafamda oluşturdum aslında hatta geç bile kaldım pişmanım ama sizce böyle yapsam saçmalık ya da bir sorun varmı :D

Okulda gördüğüm bir kız var geçen senelerden beri.Bu sene bu kızdan hoşlanmaya başladım yani hareketleri filanda hoşuma gitti bu yüzden.Bölümlerimiz , sınıflar filan farklı , ortak arkadaş var sayılır ama en sevmediğim elemanlarla aynı sınıfta bu yüzden öyle tanışmam.

son 3 haftadır kendimi belli ettim yani bakışıyoruz , bazen kafamı kaldırdığımda onuda bakıyorken görüyorum hatta bir ara arkadaşları yanından gitmiş baktım tek oturuyor bana bakıyordu.Şimdiye kadar biraz akıllı olsam tanışmıştım çok pişmanım yani pazartesi kesin tanışıcam.Dün konuşucam dedim kesin okula gelmedi

Yanında hep birileri oluyor valla tek bulamam diye düşünüyorum.Arkadaşlarıyle geçerken afedersin 5 dk konuşabilirmiyiz desem sonra sen eşit ağırlıktın galiba filan şu hoca sizin derslere giriyormu desem en sonundada bu arada adım x filan tanıştığıma memnun oldum

Sizce nasıl olur bu arkadaşları yanındayken çağırsam kötü olurmu

2. Yaver27

Yaver27 Üye

Beğenileri:
    1.423
    Ödül Puanları:
    113
    şu an senin yaşadığın o duyguyu yaşamak için neler vermezdim kardeşim :) birine aşık olup, ne yapacağını nasıl yaklaşacağını bilememek, sağa sola sormak, o heyecan.... :)

ozaner, Burako6 ve farukaan bunu beğendi.
  3. mrtyler2

mrtyler2 Üye

Beğenileri:
    59
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kırşehir
    İnanir misin , ayni durumdayim tam olarak. :)

4. frodobagins000

frodobagins000 Üye

Beğenileri:
    152
    Ödül Puanları:
    53
    Durunlarimiz hep ayni , isyannnn

GT-I9500 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. Lorethlorien

Lorethlorien Üye

Beğenileri:
    403
    Ödül Puanları:
    63
    aynı şeyi ben de geçen sene yaşamıştım. kantincimiz bayandı ona söyledim ayarladı bana kızı tabi ben eşeklik ettim devamını getiremedim
    kantinciniz bayansa ve aran iyiyse rica et halden anlar zaten :D

6. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    907
    Ödül Puanları:
    123
    Allah Allah bütün forum bu haldemi ya :D dediğim gibi yapıyımmı sizce..Utanmam yani bu saatten sonra ama saçmamı olur bu konuşma :D

7. Ckavustran

Ckavustran Üye

Beğenileri:
    84
    Ödül Puanları:
    38
    Sen bodyci adamsın,kimseden çekinme eğer kızın seni kestiğine eminsen git tanış

neverbackdown. bunu beğendi.
  8. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    907
    Ödül Puanları:
    123
    Teşekkür ederim abi yok çekinmiyorumda aslında böyle basit bi soru sorarak tanışsam olur değil mi? Ya kız çok belli etmek istemiyor heralde geçen beden dersinde badi giydim ,bakmadan geçti önüne bakarak sonra kafamı çevirdim merdivene çıkmış bakıyor :D

9. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.574
    Ödül Puanları:
    123
  10. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    185
    Ödül Puanları:
    53
    Ben de senin yaşadiklarini yaşadim ama bir turlu mutlu son olmadi.son 1 senedir hiç çaba sarfetmiyorum kiz arkadaşim olsun,takılayım konuşayim diye.zdten ergen kizlardan bir hâyır gelmez dostum.ciddiyim zaman kaybı.birkaç sene sonra şansımı denicem belki biraz daha mantıklı olurlar

11. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    907
    Ödül Puanları:
    123
    Peki ama sadece merhaba dicem sonra o kadarmı kalıcak.Tanısam gerçekten azcık olsun bende böyle şeyler düşünmem gider konuşurum ama hakkında hiç bir şey bilmiyorum yani gerisinde ne diyebilirimki

Abi zaten bende seninle aynı fikirdeyim ama bu kız öyle olmadığı için etkilendim zaten inşallah yanılmamışımdır.

12. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    185
    Ödül Puanları:
    53
    Madem öyle o zaman karşısına geçip direkt ondan hoşlandigini söyle,en azindan zaman kaybi olmaz evet derse şansin var hayır derse salla gitsin.ben olsam öyle yapardim hem kiz cesaretli oldugunu dusunur

13. shaq

Beğenileri:
    1.574
    Ödül Puanları:
    123
    Tanışırsın kimdir nedir öğrenirsin konuşa konuşa zaten birşeyler olur. Kendimden örnek vereyim. Kız arkadaşımla sevgili olmadan önce 4 yıldır tanışıyordum ama hiç konuşmuyorduk. Karşılıklı ufak bir adım sonrası konuştuk birbirimizi tanıdık ve başladık. Sende o ufak bir adımı atsan o da karşılık verirse neden olmasın.

Balboa7 bunu beğendi.
  14. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    907
    Ödül Puanları:
    123
    Teşekkür ederim o zaman direk gidip tanışabilirmiyiz desem olur heralde değil mi ? yani bu geliyor içimden olucaksa.

15. shaq

Beğenileri:
    1.574
    Ödül Puanları:
    123
    Gülümse kendinden emin bir şekilde selam ver. Sonrasını içinden geldiği gibi yap.

Balboa7 bunu beğendi.
  16. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    907
    Ödül Puanları:
    123
    Tamam o zaman o an içimden ne geliyorsa onu söylücem ama hiç yalnız olmuyor başkaları yanında varken çağırsam kötümü olur

17. abcdefgHAKAN

abcdefgHAKAN Üye

Beğenileri:
    424
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    ANKARA
    ah gençliğim ahhh... Genç arkadaşlara tavsiyem biraz adrenalini tadın Hep içinizde patlamasın. birazda dışa vursun. Özgüven, cesaret, ciddiyet ve birazda vurdum duymazlık sahibi olmak gerekir.. Bakışmak bir ilişkinin başlamasında temel unsur olabilir ancak zaman aşımı özgüvensizlik ve cesaretsizlik olduğunu ima etmeye baslar ki ve oyledir de. Bu karşı tarafı olumsuz etkiler.. Diyeceğim şudur ki bu konularda intihar etmeye alışın. Cesaretli ol ardında ölüm varmış gibi düşünme. Kazanmayida kaybetmeyide bilmek gerekir.çek arkadaşlarının arasından konuş. .. Konusmalarinda çok sık soru cumleleri olmasın. kendi hislerini duygularını anlat konuşmaların net olsun sonra geriye çekil.. Kısacası yapmak istediğini yap şu hayatta hic bir zaman kararsiz kalma.Sadece aşk hayatında değil her konuda.. Bazen bazı seyleri takmadan adımlar atmak insanin önünü hiç ummadığı şekilde açabiliyor. .

Hadi kolay gelsin.

RoCCo2407, snpdgg, cyhnock ve diğer 3 kişi bunu beğendi.
  18. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.382
    Ödül Puanları:
    103
    yanında arkadaşları varken gayet kendinden emin bir şekilde önce herkese kibarca selam verip sonra kızı bir kaç dakikalığına başka bir yere davet edip hoşlandığını dersin büyütülecek bir şey yok yani bunda kaldıki vücut fit yaşın daha çok genç kızın senden olağan üstü beklentiside yok yüksek kariyer gibi rahat davran

Lorethlorien bunu beğendi.
  19. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    907
    Ödül Puanları:
    123
    Yani direk söyliyim hoşlandığımı boş bahaneler uydurmamalıyım gibi geldi banada.Bazıları direk hoşlandığını belli edersen kaybedersin diyor ondan kafam karışmıştı.

20. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.382
    Ödül Puanları:
    103
    şahsen demek istediğim hoşlandığını belli edeceksin tabiki ama burada ki önemli husus kızın yanında rahat görünmendir hani içine düşecekmiş gibi belli etmemek lazım

Sayfayı Paylaş