Tanışalım Doping Gerekli Mi?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ersinm tarafından 15 Ocak 2006 başlatılmıştır.

Doping gerekli mi?

1. Evet kesinlikle kullanılmalı

100,0%
  2. Hayır kesinlikle kullanılmamalı

oy sayısı 0
    0,0%
  3. Paşa gönlünüz bilir? ;-)

oy sayısı 0
    0,0%
  1. ersinm

ersinm Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Merhabalar sitenizi yaklaşık 2 haftadır izliyorum.Yaşım 20 Boyum 172 ve 63 kiloyum 16 yaşından beri vücut geliştirme sporuyla ilgileniyorum.Bazı dönemlerde kazalar nedeniyle kırık çıkık vs. ara verdim açıkçası spor salonuna toplam 14 ay falan gitmişimdir.Şu anda evde yapıyorum sporumu.Doping konusunda düşüncelerimi dile getirmek istiyorum.Bence bu bir spor ve sağlıklı zinde formda kalmak için yapılmalı.Şahsım için önemli olan kuvvet görüntü değil.Yapılan sporun yanında alınan ilaçların faydası değil zararı olacağı kanısındayım.Doğal beslenerek gelinecek en son noktaya ulaşmak zor olsada zoru başarmak insana zevk verir.Böylelikle yaşlandığımda içi doldurulmuş bir çuval gibi değil dinç duracağımı düşünüyorum.Ne dersiniz?

2. sarc4stic

sarc4stic Özel Üye

Beğenileri:
    2.261
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Satış Temsilcisi
    Yer:
    Istanbul
    Öncelikle hoşgeldin, doping hakkında dediklerine katılmamak elde değil. Profesyonel olarak yapmayanların kullanması tamamen opsiyonel, ama yarismaya katilacaksan mecburen. Eğer kullanmazsan yarışa 100m geriden başlayacaksın. Senin gibi amacı sağlık olanlar için doping => :x Ayrıca doğal yolla yapılan çok daha uzun süre formunu korur, dopingle gelen çabuk gider.

3. FleXoR

FleXoR Özel Üye

Beğenileri:
    10.235
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Antrenör - Yazar
    Yer:
    Kırklareli & sivas

Sayfayı Paylaş