Tam Gün Lisede olan biri için...

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve k_lee tarafından 12 Ekim 2007 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. k_lee

k_lee Guest

öncelikle meraba.forum muhteşem olmuş.ben de bb yapmak istiorum ama bööle hacim için deil de daha çok esmeklik ve sertlik olsun diye :D ama önümde büyük bi engel war.kilolar.boyum 182 cm kilom 85kg.ve öyle kas da yk yani sırf yağ:(bi beslenme düzeni oluşturayım diyorum ama olmuyo çünkü tam gün lisedeyim(bu rarada yaş 17)ve lise menüsünde köfte-ekmek,pane fln war.evden de tam buğdaylı ekmek fln götüremiyorm.(nedenini anlıyosunuz sanırım:D)evden nasıl bi şeyler götürebilirim?(kantinle olmuo çünkü).mecburi olarak günde 20+20:40 dk yürüyorum eve gelince de mekik şinav fln yaparım ama şu beslenme işini de bi hallatmek lazım:)ya sipariş werirmiş gibi olmasın ama böyle 2-3 ayda nasıl 70 kilolara gelebilirim?sizin mutlaka deneyimleriniz wardır(ki bu da resimler bölümüne bakınca gayet net bi şekilde görünüyo.)ip atlamanın bi faydası olurmu?şimdiden çok saolun:)))

2. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    k-lee forumu iyice bir araştır. eminim sorduğun soruların çoğuna kolayca cevap bulabilirsin.

3. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    bunların hepsine forumu biraz bile incelediğinizde ve arama yaptığınızda ulaşabilirsiniz..

kuralları okuyunuz!!

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş