Tam Anlamıyla Desteğe İhtiyacım Var..

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ReisBarud tarafından 20 Aralık 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ReisBarud

ReisBarud Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kilis
    Merhaba değerli bodyforumtr üyeleri;
    Bu yazımda size yardım etmenizi istediğim bir kaç konuya değineceğim
    1.65 boy 55 kilo 20 yaşındayım 10 yaşından bu yana sürekli gençlik stresini atmak için mekik barfiks şınav vs yaparak kendimi bu anlamda sertleştirmişimdir bu yüzden boyumun uzamadığını söyleyebilirim
    Bilek güreşi madalyalarım ve ben karşınızdayım sizden istediğim mümkün mertebe boy ve gayet kaslı ve üçgen dik bir vücut daha önce fitness ilede ilgilendim ancak hocalarımın vücuduma ve boyuma bakarak 3-5 ay daha fazla para kaptırmam için uyguladığı programlar beni pekte tatmin etmedi bu işi burada PROFESYONEL olarak yapan kişilere sesleniyorum :) Bana yardım edin ben bu vucudu nasıl katılıktan kurtarabilirim veya herneyse ondan nasıl kurtarabilirim. Teşekkür ederim.

2. ReisBarud

ReisBarud Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kilis
    Barfiks ile ilgili herhangi bir sorunum yok 15-20 arası çekebiliyorum setlere bölersem 8 erli 3 set yapabiliyorum benim için bir program yapabilirmisiniz yaş 20 boy 165 kilo 55 özel tartısına en son çıktığımda vücudumda 100gr yağ görünüyordu vücudum çabuk şekil alıyor ve hacimdeki artış kısa sürede belli oluyor kilom 1 ay gibi bir sürede 60-65 e çıkabiliyor yatkın bir vücudum var ancak en doğru beslenme vitamin ve hareketlere sahip değilim bana aktif bir plan hazırlayabilirmisiniz sürekli artış ve gelişim sağlatacak bir program

3. berkay7743

berkay7743 Özel Üye

Beğenileri:
    705
    Ödül Puanları:
    123
    Ben amatörüm ama bence squat ve bench e yüklen özellikle 5x5 bench ve squat 100 gram yağla nasıl hayattasın hocam merak ettim ağır squat ve bench boyda uzatır özellikle bacaklar squatta testesteron salgıladığı içinn doğal büyüme hormunu artar ve boy uzamasına yardımcı olur 100 gram yağla vucut hayatta olmaz en az %3-4 oda mr olimpia zaten vardır sende %10 vardır sürç i lisan ettiysem affola:)

4. ReisBarud

ReisBarud Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kilis
    Squatla ne ilgisi var bilemedim boynunda bar ile egilip kalkmanın boya ne faydasi olabilir ki vesselam

5. stefan35

stefan35 Üye

Beğenileri:
    1.066
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    arkadaş açıklamış zaten squat büyüme hormonunu arttırır diye

ReisBarud bunu beğendi.
  6. ReisBarud

ReisBarud Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Kilis
    Sağolsun. Program için yardımcı olabilecek biri varsa çok memnun olurum gunluk protein karbonhidrat vs neye ne kadar ihtiyacim var bilmiyorum bunlari nelerden karsilayabilecegimi biliyorum ama ogunleri neye gore belirlemeli ve hangi saatlere ne yemeliyim spordan once veya sonra yeyip icmem gereken seyler neler? En dogru hareketler salonda ust omuz gogus kol sirt bilek kaslari icin onerilerinize açım. Teşekkür ederim.

Sayfayı Paylaş