Tam 1 sene sonrası.. yorumlarınız çok değerli

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve KMG tarafından 17 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. KMG

KMG Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    geçen sene 18 nisanda bu spora başladım 18 nisandan once 1,5 ay makineleri tanıma vs gibi bi dönem oldu serbest ağırlık nerdeyse almadım elime.1 senedir aralıksız yapıyorum bu sporu ama dönem dönem özellikle yazın 1,5-2aya kadar yakın ara vermiştim.
    öncelikle kendi fiziksel özellliklerimi söyleyeyim.
    188 boy (190 da olabilir)uzamadığımı düşünüyorum ama :) 93 94 kg civarıyım onu da ölçmedim çünkü saçma geliyor bi takım ölçüler kol ölçümü bile bilmiyorum önemli olan görüntüdür.bi tıp öğrencisi ne kadar bu sporu yapabilir heralde örneği benimdir.derslerin stresini sporda atıyorum.before fotoğraflarımı bulamadım çünkü yeni bilgisayar yeni telefon derken hepsi silindi.ricam eksik olan bölgelerimi,yanlış noktalarımı eleştirmeniz.her eleştiri benim için başarıda bi anahtar olucak çünkü.rica ediyorum eleştirin beni :) hedefim % 10 yağ oranıyla 94 kg da kalmak.genetik olarak sırt ve bacak genetiğim özellikle güçlü.max ları yazayım 140 kg barbell row ( 4 tekrar ) 140 kg squat 6 tekrar 190 kg deadlift 4 tekrar 120 kg bench press 6 tekrar ( yardımlı ).göğüs konusunda neden bilmiyorum çok ağır çalışamıyorum + büyümesi çok kolay olmuyor ama sırt ve bicepste daha rahatım.resimlerden anlıcaksınız zaten resimler tabiki ışık da aldı :)

2. VolkanAlagoz

VolkanAlagoz Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    İstanbul
    Sana başka bir sitede denk gelmiştim bu işi natural çok iyi yapabileceğine inanmak istiyorsun ama etrafda gördüğün ilaç yuvaları bu iş natural yapılmaz diyerek motivasyonunu kırıyor tespitimde umarım yanılmıyorumdur Misha janiec,Karl es (vejeteryan) adı aklıma gelmiyenler bu isimleri araştır motivasyonun tamamen artıcak 20 yaşından sonra başlamana rağmen 1 yıla göre çok iyi bir gelişim hedefını 2-3 yılda bu disiplinle gidersen tamamlıyacağını duşunuyorum motivasyonunu hiç kaybetme

3. KMG

KMG Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    aynen kardeşim nerden hatırladığını anladım galiba :) kesinlikle bıktım ilaç yuvalarından. sonuçta ben bu işin bi sürü biyokimyasını,fizyolojisini gördüm.adam testo mu alıyor gh mı alıyor az çok anlayabiliyorum ona rağmen temiziz diyolar ya hahaha :))

4. boksbody

boksbody MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    2.754
    Ödül Puanları:
    123
    Değerli üyemiz;
    Başlığınız kilitlenip kapatılmıştır.

Kilitlenme Sebepleri :
    - Fotoğraf ekleme kurallarına uyulmamıştır!

Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş