talihsizliğin bu kadarı...

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve jarhead tarafından 4 Mart 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    bu hafta başıma gelen talihsizlikden bahsetmek istiyorum arkadaşlar. bir insanın başına bir anda bu kadar şanssızlık gelirmi?:S

cumartesi günü evde yatıyorum tavuğumu, makarnamı, yoğurdumu yemişim, divanda uzanıyorum ev sobalı olduğundan yorganıda çekmişim, pc yide almışım kucağıma sitelerde geziniyorum, arada tv ye bakıyorum derken zil çaldı gelen ablam. arkadaşı gelecekmiş çay may hazırladılar kız geldi bende dedim rahatsız etmeyeyim buz gibi odaya gittim pc yi alıp. biraz üşütmüşüm soğuk odada dondum, hatta gece mideme kramplar girdi çok fena oldum. kalkdım gece bir duş alayım dedim terlemişim birde, duş alırken tüp bitmezmi buz gibi çıkdım banyodan.ertesi gün dışarı bir çıkayım dedim hava alayım biraz çıkdım bizim çocuklarla dolaşdım, eve bi geldim misafir gelmiş ev gürültü, saçma muhabbetler altın günümü, ne allahın cezasıysa işde ondan varmış ben yine şut oldum buz gibi odaya bu sefer fena cırcır olmuşum, derken ertesi gün oldu makarnamı, salatamı, tavuğumu yedim oda nesi tavuk bozulmuş, zehirlendim. zehirlendiğim gün pazartesi. antrenmana gittim bakdım çok fenayım hoca dedi çalışma bu halde kusuyorum felan. neyse salı günü oldu sabah az bi midem bulanıyor. bende ole doktora gitmeyi fazla sevmem hatta ameliyat olmadıkça doktora gitmem. salı günüde üniden 3 body ci arkadaşla anlaşmışdık arkadaşın kocaelindeki salonda çalışacakdık. neyse satış olmasın diyerekden okula o halde gittim. ders bitti dört kişi çıkdık izmite gideceğiz. dedim gitmeden bi yemek yiyelim uzun oluyor bizim okuldan izmit. yemeği 1.5 saate azda oyalanıp sindiririz dedim, neyse gittik gebze çarşıda bi lokantaya, benle beraber 2 kişi pilav üstü tavuk,diğer arkadaşda ekmek arası tavuk döner söyledi. şansın bu kadarı bu seferde dışardan yediğimiz tavuk zehirledi bizi, öyle gittik salona başda bir şey yokdu bende 3 günden kalan bi mide bulantısı hastalık zaten vardı, bayılacam sandım antrenmanıda çıkardım öyle. ertesi gün okula gittim bide devamsızlık var diye arkadaşında öyleydi. bi o kalkıyor tuvalete bir ben diğer arkadaş gelmedi dördüncü arkadaşda sapasağlam o bizden ayrı yemek yemişdi. anlamıyorum bir insanın başına dört günde bu kadar hastalık gelipde nüksedermi.:S:S:S ( doğrusunu söylemek gerekirse korkdum duş alırken abdestte alayım demişdim:D) şaşırılacak şey daha önce başıma bu kadar şey ardarda gelmemişdi. bugün çarşamba günü antrenmana gitmek istiyorum ama hoca iyileşmeden gelme diyor. almıyor salona zaten midemde yanıyor şu an yarına kadar inşallah atlatırım allah kimsenin başına vermesin. by bean gibi olduk bi an o geldi aklıma:D:D

2. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    geçmiş olsun jarhead.bu kadar şey bir insanın başına nasıl gelebilir:) çok ilginç valla.üstüste zehirlenmen çok ilginç.bencede sakın spora gitme.bu halde sporun sana yararı olmaz.kilo kaybedersin..iyice iyileş sonra git.bende geçenlerde mideyi bozmuştum.3 gün gitmedim.hocada gelme demişti zaten.geçmiş olsun..

jarhead bunu beğendi.
  3. jarhead

jarhead Üye

Beğenileri:
    1.135
    Ödül Puanları:
    123
    valla saol Bureaucracy var bi şey ama hayırdır inşallah. sanada çok geçmiş olsun bu havalara aldanmamak lazım.

4. Bureaucracy

Bureaucracy Üye

Beğenileri:
    25
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Ögrenci
    Yer:
    İzmir
    hem havalardan hemde çok yüklendim tavuk balık yumurta derken mide kaldırmıo belli bir yerden sonra.

5. doggetman

doggetman Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    istanbul
    jarhead geçmiş olsun dostum,bu havalarda dikkat et kendine.
    Sonra kazandığın ölçüleri rahatsızlanınca çok çabuk kaybedersin.
    Soğukta fazla kalmamak gerek.
    Korkudan Abdest :) :) :)

jarhead bunu beğendi.
  6. lynx_engin

lynx_engin Üye

Beğenileri:
    61
    Ödül Puanları:
    38
    jarhead geçmiş olsun hakkaten başına gelen olayların üst üste gelmesi pek ii olmamıs gibi tavuk yerken dikkat etmek lazım cok tehlikeli olabilir tavuk zehirlenmesi geçmiş olsun tekar =)

jarhead bunu beğendi.
  7. born2win

born2win Üye

Beğenileri:
    222
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    inşaat muh.
    Yer:
    istanbul
    dışardkai tavuk yemen zehirlemiş olabilri ama evdeki bence üşütmeden kaynaklı.zehirlenme ve üşütme vucudda hemen hemen aynı tepkiyi veriyor.eğer yine bir gün soğuk odaya gidersen sıcak su torbası al yanına ;)

jarhead bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş