1. Değerli Üyemiz

Başlık açmadan önce fotoğraf ekleme kurallarını okumayı unutmayınız!

Unutmayın ki; ancak usulüne uygun eklenen fotoğraflarla ve kendiniz hakkında vereceğiniz detaylı bilgilerle

sağlıklı yorumlar alabilirsiniz. Kurallara uygun açılmış bir başlık çok daha fazla üyenin başlığınızı okumasını ve

yorumlamasını sağlayacaktır.

Fotoğraf ekleme kurallarını okumak için lütfen tıklayınız!

Forum düzenine katkınız ve anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Notu Gizle

talha öztürk-3 & 3.5 yıl

Konusu 'Üye Fotoları' forumundadır ve Leopras tarafından 3 Ocak 2015 başlatılmıştır.

Genel anlamda vücudum nasıl ?

1. Çok iyi

11,4%
  2. İyi

28,6%
  3. Normal

45,7%
  4. Kötü

8,6%
  5. Berbat

5,7%
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 6 üye.
  1. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    herkese merhaba
    fitness ile lise yıllarımda tanıştım aşşağı yukarı 3-3.5 yıldır bu sporla ilgileniyorum hiç bir zaman profesyonel olarak yapmadım yada o şekilde geliştirmedim kendimi yaza kadar yapiyim iyi birşeyler çıksın ortaya kafasındada değildim hiçbirzaman 3 yıldır belli zaman aralıkları hariç haftada 1 günde olsa salona giderim sadece bu sporu seviyorum ve hobi olarak haftada 3-4 gün antreman yapmaya çalışıyorum beslenme ve uyku düzenim yok takviye olarak 2 yıl önce falan whey protein kullanmıştım sadece okadar antremanların hakkını verdiğimi düşünüyorum ve antremandan sonra muz çikolotalı süt falan tüketiyorum attığım fotoğrafların zaman aralıklarını bilmiyorum hatırladığım kadarıyla geçmişten bugüne sıralamaya çalıştım görüşleriniz benim için önemli yorumlarınız için şimdiden teşekkürler

Ekli Dosyalar:

2. ultras1905

ultras1905 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Çok güzel fit görünüm kesinlikle bundan ilerisi abarti ve kötü görünüme neden olur tebrik ederim güzel gelişim doğal yol en iyisi fazla şişmemek fit olmak en iyisi emin ol

3. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    çok teşekkürler

4. hulksmash

hulksmash Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    boyunuz ve kilonuz kaç acaba?

5. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Açıkçası çok iyi yani formda duruyorsun sadece genel olarak şu anda mekik yaparak karın çalışmanı tavsiye ederim onun dışında sıkıntı yok :D

6. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    boy 1.75 kilo 71

teşekkürler karın için antreman sonlarında yani 2-3 antremanda bir mekik alt karın falan yapıyorum yaz ayları sporu bırakıyorum 1 aylığına falan tatile çıkıyorum ozamanlarda daha belirgin oluyor biraz kilo kaybediyorum ve bronzlaşınca belirginleşiyor

7. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Evet zaten karın egzersizlerinde genel olarak alt karın sorun oluyor ilk onu yok etmek lazım tabi beslenmede önemli ben genel olarak kırmızı yada beyaz et yediğim zaman su da kaynatıp salata halinde tüketiyorum kızartma yada yağ,tuz,şeker vs. olabildiğince az tüketiyorum çok değil sağlığa dikkat etmek lazım tabi :D daha form da fotolar dileğiyle başarılar dilerim :D

8. fuigo

fuigo Üye

Beğenileri:
    276
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    Bilgi İşlem
    Yer:
    Trabzon
    temiz ve ideal bir vücut yapmışsınız. Tebrik ederim. Benim vücut hedefim de bu yöndedir. İnş bizde başarılı oluruz.

9. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    beslenme konusunda sıkı bir tutumum yok ama bazı kurallara uyuyorum mesela yağ ve tuzlu yiyecekler az tüketiyorum ama yemem diye birşey yok beğenirsem yerim yani :D kilo koruyup form tutmak tek hedefim

teşekkür ederim. vücut hedefi olarak bu yöndeyse uzun vadede kalıcı sonuçlar elde ediliyor zaten zorunluluk değil hobi olarak yaptığınızda hiç bir şeye ihtiyaç duymadan vücut kendi kendini şekle sokuyor sadece süreklilik önemli her ay ölçülerde fazla birşey beklemeden yaptığınızda zaten istediğiniz vücudu elde edeceğinizden eminim başarılar

bodykazm bunu beğendi.
  10. firarist

firarist Üye

Beğenileri:
    17
    Ödül Puanları:
    18
    Kardeşim 3, 3.5 sene için başarısız bir sonuç. Fakat ideal bir vücudun var. Düzenli beslenmediğinden dolayı süreç uzamış ben 18 ayda 72 den 85 sağlam bulk yapmıştım. Forumda konusu mevcut :)

11. ozaner

ozaner Üye

Beğenileri:
    58
    Ödül Puanları:
    38
    Arkadaşım fit bir vücudun var fakat 3.5 sene bu sporu yapmjssin gelişimin yetersiz olduğunun farkindasindir antremanina daha çok beslenmeme dikkat et umarim daha iyi sonuçlar alırsın kg

onur04 bunu beğendi.
  12. Leopras

Leopras Üye

Beğenileri:
    94
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    3.5 yıl sürekli gelişim düşünülürse evet haklısınız cidden başarısız çünkü salonda geçirdiğim süre içerisinde çok gelişim gördüm 7-8 ay gibi sürelerde çok önemli sonuçlar elde edenler oldu ama hiç bu şekilde bir gelişim için uğraşmadım spor yapmak için yaptım yani ilk başlarda kilo aldım fakat 60 dan 72 kilo ya kadar çıktım daha fazlası abartı olur diye düşündüm ve olduğum kiloda kas kütlesini korumaya çalıştım belki ilerleyen yıllarda işi ciddiye alıp uyku antreman beslenmeyi düzene sokup daha fazla büyüyebilirim o kararı aldığımda alt yapım hazır olmuş olucak ama şuan için okul gibi durumlar mevcut sadece hobi olarak devam edicem yorum ve öneriniz için teşekkürler
    --- Mesaj birleştirildi, 16 Ocak 2015 ---
    3.5 yılda bu gelişim bu sporu ciddi yapan biri için çok yetersiz haklısınız ama dediğiniz gibi bende kendimi fit görüyorum ve bu beni şuan için tatmin ediyor kısa sürelerde daha iyi gelişim sağlanyanlarda var ama 12 ayda hedefine ulaşıp sonra bırakan çok kişi gördüm 3.5 yılda o adamın 12 ayda yaptığını yapmadım ama 3.5 yıldır fit im süreklilik ve irade kazandım yani daha fazlasını istediğimde vücudum buna hazır olacak :)

Son düzenleme: 16 Ocak 2015
    zeo64 ve ahabraven bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş