Takviyesiz Kas Gelişimi

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve Lissy tarafından 20 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. Lissy

Lissy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Merhabalar vucut geliştirme için spor salonuna başladım yaklaşık 1.5 ay oldu daha önceden evde çalışıyordum şuan kolum 32cm benim hedefim 38cm kol kası normal fit bir görünüm istiyorum spor salonunda hocam bana takviye almadan asla yapamassın demişti, sizcede takviyesiz olmazmı yada olursada doğru beslenme ile nekadar sürer nekadar çok ağır kaldırırsam okadar çok gelişir dediler haftada 2 kez biceps çalışıyorum

Pazartesi salı gidiyorum çarşamba dinleniyorum perşembe cuma tekrar gidiyorım cumartesi pazar dinleniyorum

2. Aranel

Aranel Üye

Beğenileri:
    611
    Ödül Puanları:
    123
    Düzgün antreman
    Düzgün beslenme
    Düzgün uyku düzeni

Gerisi olur. Takviyesiz gelişemezsin diyen hocanın derdi sana ürün satıp para kazanmaktır eminim.

3. forme

forme Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    illede takviye alıcaksan sakın hocandan alma kazığı sokar sana.

dün hocama L-cartine fiyatını sordum.

20 kapsül 100 TL dedi
    internete baktım 60 Kapsül 60 TL

para kazanmak için kendilerini yırtıyolar.

4. loralon

loralon Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
  5. Lissy

Lissy Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Düzenli antremanımı yapıyorum hiç aksatmadan disiplinli bir şekilde uyuma saatimde en geç 11 oluyor bazen daha erken bile yatıyorum. Beslenme desek protein ihtiyacımı karşılıyabildiğimiz kadar karşılamaya çalışıyorum ama ne kadar sürede hedefime ulaşabilirim bilmiyorum

6. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Hiç lüzumu yok bence birde 38 cm kol için mi şu an 30 cm kolun varsa gençsen 1.5 yılda da yapmış olabilirsin ama ne kadar kaslı görünür bilemem senin beslenme alışkanlığın da etkili.Ben ek besin olmadan yaptım ve 38 i geçtim de açıkçası 2010da başlamıştım 2-3 ay ilk başladığım zamanlar kullandığım oluyordu sonra bıraktım daha da iyi oldu 2012de de ara vermişliğim vardı toplasam 1 sene olur sanırım ara vermişliğim bu senenin haziran ayı sanırım o zamanki ölçümde kolum 40 cm'e az kalmıştı hatta 40 yapıyımda ara veriyim istiyordum ramazan yaklaşıyordu da sınavlar falan gene molalar girmişti araya,spora başladığımda da kolum 30 cm'nin aşağısındadır muhtemelen.

Sayfayı Paylaş