Takviye

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve burakkartal54 tarafından 22 Ocak 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. burakkartal54

burakkartal54 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamun Aleyküm
    Yaklaşık 4 aydır spor yapıyorum arada bıraktığım oldu iş dolayısıyla ama şuanda düzenli gidiyorum Besin Takviyesi Olarak
    Birşeyler Yapmak İstiyorum Araştırmalarıma Göre Aşağıda Belirttiğim Ürünleri Alırsam Hızlı Gelişeceğimi Düşnüyorum Yorumlarınızı Bekliyorum

-Protein Tozu
    -Creatin
    -Glutamin
    Bunlar Değilde Daha Farklı Ürünleri Tavsiye Edecekler Olan Varsa Yardımlarınızı Bekliyorum Amaç Hacim Kazanmak Kilo 56 Boy 1.70

2. 3duLa

3duLa Üye

Beğenileri:
    33
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
    Boyuna göre kilon çok düşün protein tozu değilde gainer dene karbonhidrat ağırlıklı beslenmen şart düzenli sporunu da yaparsan iyi kilo alıp hacim yapabilirsin :) zaten araştır güzel bi gainer bul gerekli proteini de alıcaksın amaç bu zaten hacim olarak alıcam diyosan karbonhidratı önde tutup yeteri kadar protein almak :)

3. DeliKadir17

DeliKadir17 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    bcaa

4. Burako6

Burako6 Üye

Beğenileri:
    63
    Ödül Puanları:
    38
    Scivitalion Xtend öneririm Bcaa Ödül alan bir ürün kullanıcı yorumlarınada bakabilirsin.

5. Berkaycopoglu

Berkaycopoglu Üye

Beğenileri:
    12
    Ödül Puanları:
    18
    yağ oranın düşükse kolunda damarlar belliyse ve karnında yağ falan yoksa protein tozu yeter.Yağ azda olsa varsa idmandan önce creatin idmandan sonra protein tozu öneririm eğer yağ oranın gözleri görülür şekildeyse sadece idman öncesi creatin kullanın

Sayfayı Paylaş