Takviye kombinasyonu yardım..

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve cordelia tarafından 26 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. cordelia

cordelia Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    Arkadaşlar bir süredir yapıyorum bu sporu gold whey 2. kutuya geçtim ve ayrıca 6-7 haftadır kreatin kullanıyodum bu hafta bıraktım artık 1 ay ara vericem ve maddi imkanım şuan yeterli bazı kombinasyonlar yapmak için. 1.85 boyunda 84 kiloyum. Az yağlanma var göbekte onuda haftaya kardiyoya başlayarak 2 ay içinde eritmeyi düşünüyorum. Sizlerden kas gelişimi için bir supplement kombinasyonu istiyorum. Bcaa düşünüyorum yanında ama benden daha tecrübeli arkadaşların farklı tavsiyesi varsa alabilirim.

Şuan elimde mevcut olanlar ?

Optimum Gold Whey
    Optimum kreatin

2. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    Tam olarak amacınız nedir acaba ? Şuan definasyon dönemi denilen diyet dönemine denk gelen aylardayız..Eğer kas artışı sağlamak istiyorsanız sağlam bir beslenmeyle yola devam etmelisiniz fakat bu durum beraberinde yağlanmayıda getirecektir hem kas yapıp hem yağ yakmak çok zor bir şeydir ikisini bir arada yapanlarda vardır tabiki ama bana soracak olursanız ya yağ yakımı ya da kas oranını arttırıcı çalışma ve beslenme şekillerinden birini seçmek size daha çok şey katacaktır.
    Bunun dışında supplement konusuna gelirsek bcaa ve glutamin kullanmak size fayda sağlayacaktır.

3. cordelia

cordelia Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    hocam yağ yakımı dediğiniz gibi daha sağlıklı olur bu aylarda. Bcaa iyi gider mi sizce ?

4. sosunaverenso

sosunaverenso Üye

Beğenileri:
    72
    Ödül Puanları:
    38
    Yag yakıyorsan kaslar zaten tehlike altında dene bilir bcaa ile korursan tabiki daha iyi olur :))

iPhone 'den Tapatalk aracılığı ile gönderildi

5. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    yağ yakımına yönelik çalışma uygulaycaksanız yine dediğim gibi bcaa ve glutamin öneriyorum kas kaybını önlemek amacıyla. Creatine monohidrat kullanıyorsanız devam etmeyin çünkü vücudunuzda su tutar creatine ethyl ester kullanıyorsanız belki bi 6 hafta daha kullanabilirsiniz (tabi bu vücudun yağ oranına da bağlı) bunun dışında antreman yönteminizi bilmiyorum ama kardiyo yu ayrı günlerde yapıcaksanız kardiyo yaptığınız günlerde l-carnitine,cla gibi yağ yakıcıları kullanmak size fayda sağlabilir. bana göre protein +bcaa + glutamin ideal bir kombinasyon olur bir de dedigim gibi maddi olanağınız el veriyorsa bir yağ yakıcı ekleyebilirsiniz. Kolay gelsin iyi çalışmalar

6. cordelia

cordelia Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    18
    hocam işte 3-5 kilo fazlam var. aslında aralık ayında l-carnitine almıştım muscletech hydroxycut elite ama kullanmadım sadece kardiyo günlerini ona ayırayım.

Bir de bcaa ve glutamini hangi marka önerirsiniz ?

Son düzenleme: 27 Mart 2014
  7. Ondersim

Ondersim Üye

Beğenileri:
    41
    Ödül Puanları:
    38
    hydroxycut çok başarılı iyi ürün almışsınız..
    bcaa olarak bütçeniz yetiyorsa weider bcaa 2000 öneririm olmadı ultimate bcaa 12000
    glutamin olarak genelde hepsi aynı derler ama ben yinede iyi markaların ürünlerini kullanmaktan yanayım bütçe doğrultusunda
    ben şuan mhp markasının glutaminini kullanıyorum ondan memnunum mhp glutamin kullanabilirsiniz bunun dışında weider ın glutaminini çok övenler var onu deneyebilirsiniz size kalmış

Sayfayı Paylaş