takviye gıdaları hakkında bi kaç soru

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve emre_a35 tarafından 1 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. emre_a35

emre_a35 Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    8
    benim bi kaç sorum olcak sizlere pyasada satılan protein tozu olsun amino asit olsun kilo yaparmı ?
    amino asittin görevi nedir hacimmi kazandırıyor ?
    yağ yakıcı kullanırken yanında illede protein tozu veya amino asit alınması gereklimi yağ yakıcı yağları eritirken kaslarıda yok edermi :)
    sitede epey araştırdım hangi markayı tercih edeyim diye ama yorumları okuyunca yok işe yaramaı yok bana yaradı yorumlaryla karşılaştım aklım karıştı hangisini almak için :D
    protein tozu olsun amino asit olsun yağ yakıcı olsun hangi marka kaliteli dünya çapında ün yapmış ?

2. Kauss

Kauss Üye

Beğenileri:
    1.421
    Ödül Puanları:
    123
    Yağ yakıcılar yağ yakarken kaslardan da kaybetmenize neden olur. Yani bunun riski vardır onun için beslenmeyi iyi ayarlamak gerekir. Hatta yanında bcaa bile eklenir.

Bunun yanında yorumlar evet aklınızı karıştırmış olabilir ama oylama ve yorumlara bakarak hangisinin daha çok tercih edildiğini bulabilirsiniz. Burada konusu açılan çoğu marka zaten dünya çapında iyi markalar.

Bunun yanı sıra forumda aminoasit ve protein tozlarının ne işe yaradığı hakkında konular da mevcut :)

Sayfayı Paylaş