takviye aldım hocam yardım etmiyor

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve axoor tarafından 15 Eylül 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. axoor

axoor Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Yer:
    Sivas
    Bügün ultimate prostar whey + ultimate creatine monohydrate ve bsn n.o-xplode aldım işte dedim hocam bakın takviyeleri aldım dedim hoca'da hiç bakmadı neden aldın sert bi tavırla dedi ben : uygun fiyataydı aldım dedim 2 dk falan geçti ne bekliyorsun diye sordu bende hocam nasıl kullanılcak anlatmıcakmısınız falan dedim git o aldığın firmaya sor dedi. Olay bundan ibaret şuan takviyelerin ne işe yaradığını biliorum ama ne zaman nasıl kullanılır onları bilmiyorum.

*birde emin değilim ama wheyin arkasında 1 porsiyon 30 g ürünü 300 ml su veya süt ile karıştırarak için diyordu bende 300 ml su attım birde içindeki kaşığın tamamını doldurcak şekilde attım şimdi o kaşık 30 gr'mı ? ve de içtiğimde biraz su yoğun gibiydi fazlamı kattım ?
    *creatine'ni wheyle karıştırıp içebilirmiyim birde creatinin içinden kaşık falan çıkmıyor nasıl yapcam
    *bsn n.o+xplode'uda nasıl kullancam wheyle karıştırabilirmiyim gerçi aroması var sıkıntı çıkar gibi geliyor.

sorularımı cevap veririseniz çok teşekkür ederim boşa gitsin istemyiorum aldıklarım

2. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Whey için 200 ml su kullan.creatinle karistirmak pek dogru degil.çay kaşigini kullan.

Sayfayı Paylaş