Takla atmayı bilen var mı?

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve Masterful tarafından 18 Temmuz 2006 başlatılmıştır.

1. Masterful

Masterful Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Ayakta geriye veya öne takla atıyorlar bu hareket hakkında bilgisi olan var mı veya bu hareketi bilen.Vücudu havada çeviriyorlar.İsmini bilmiyorum mutlaka bi ismi vardır bunun.Futbolcular yapıyor bazen gol atınca sevinirken.Bu hareketi öğrenmek istiyorum bu işte tek bildiğim vücudun esnek olması.Geçende elemanın bi tanesi düğünde yaptı vala millet hayran kaldı.Bilenler varsa bilgi verebilir mi?

2. SCHWARZXXL

SCHWARZXXL Özel Üye

Beğenileri:
    4.706
    Ödül Puanları:
    123
    Bacak kadar bence karın ve sırtın da önem kazandığı bir hareket. Yerden vücüdu kesmek için bacakları geriye doğru bir ivme oluşturmak için sırt ve kıç kaslarını, vucudu toplamak için de mideyi kullanırsın muhtemelen.

3. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    bu konuda ben yardımcı olım benım atmadıgım takla yoktu ben 2 yıl break dans yaptım takla atmak ıcın esnek bır yapı ve vucudunu kendının yarısı kadar zıplatma onemlı bır de korku olayı olmucak ama buırdan anlatılmaz bu abıcım bırının gostermesı lazım bu arada sakın kendın deneme benım bır arkadasım oldu oldu taklaların adları (salto,alto,bekfilip,jilet,kamıkazı,yancıkıs)bunların cesıkterıde var ama takla atmak kolay degıl ustune bsa basa soyluyorum sakın deneme

4. Masterful

Masterful Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Emrah verdiğin bilgiler için teşekkür ederim. Sen ne kadar zamanda öğrendin?Arkadaşım öldü demişssin takla atarken mi öldü arkadaşın?

5. tito ortiz

tito ortiz Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    bende 1.5 yıl kadar break dance la uğraşmıştım,takla atma olayını birinden yardım alarak çalışmanı tavsiye ederim mantığını kaptıktan sonra kendin çalışırsın..ayrıca yumuşak bi zeminde çalışırsan daha güvenli olur en azından iyice öğrenene kadar.

6. emrah

emrah Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Personal Trainer
    Yer:
    istanbul
    tabı salto atarken oldu kafa ustune dustu boynu kırılmıs valla ben 1 yılı gectıkten sonra ogrendım ınsanın tapısına baglı yaa o kımısın var hemen ogrenır kımısı hıc ogrenemez sen bırınden yardım alman lazım

Sayfayı Paylaş