Tahsilli body hocası (:

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve f.ylmz tarafından 28 Ağustos 2008 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 4 üye.
  1. f.ylmz

f.ylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Merhabalar,
    Tahsilim yüzünden 32 trafik kodlu Isparta vilayetinde mecburen ikamet etmekteyim, yaklasik 2 aylik (daha önceleri bölük pörçük, toplamda 5 aylık) bi vücut geliştirme mazim var, lakin bu civarlarda bu gelişimime yardımcı olabilecek ne bir insan, ne de bir orangutan var. Okulun bize tahsis ettiği güzel, yeterli olan bi salonda ihtiyaclarimi karsılamak istesemde, ne calistiğimin nereye faydasi olduğunu tam olarak bilmediğimden (aslında forumdan takip ettiğimce biliyorum lakin gerekli mi idrak edemiyorum) tahsilli ya da tahsilsiz bi body bilginine ihtiyacim var..Microsoft Messenger üzerinden benimle irtibata geçilirse sevinirim, sevindiririm

öpt. tşk. bye.

Son düzenleyen: Moderatör: 27 Aralık 2009
  2. matiasdelgado

matiasdelgado Üye

Beğenileri:
    40
    Ödül Puanları:
    0
    Orangutan sözü pek güzel kaçmamış bunu belirtmek isterim.Forumu gezerseniz ve arama yarparsanız istediğiniz bilgilere hatta dahada fazlasına ulaşabilirsiniz.

zigbog bunu beğendi.
  3. salvadore_xp

salvadore_xp Üye

Beğenileri:
    531
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul and Giresun
    Aslında insanın olmadığı yerde orangutan olabilirdi. Demek ki yaşama pek elverişli bir yer değil orası.
    Forumda aklının alamayacağı kadar işinin ehli body buldingçi var. Yalnız msn'den ne beklediğini pek anlamış değilim. Kendinize bir program yapmak istiyorsanız Flexor hocanın Yeni başlayanlar için programı birinci linkte mevcut.
    link 1:https://www.bodyforumtr.com/vbforum...l?t=4738&highlight=ba%FElang%FD%E7+program%FD
    Anlayamadığın terimler ve yabancı sözcükler için Vücut geliştirme terimleri sözlüğünden yararlanabilirisn.
    link 2:https://www.bodyforumtr.com/vbforum...l?t=4738&highlight=ba%FElang%FD%E7+program%FD
    Başlangıç için yeterli olacağını düşünüyorum. Msn adresinizi de alelade vermemenizi tavsiye ederim.

zigbog ve bonatschi bunu beğendi.
  4. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    bende Ispartadayım Ispartada mecburen kaldıgını nıe bu kadar altı cızılı belırttın anlamadım...

5. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ispartaya hayatımda 2 kere gittim birinde çocuktum, diğerinde asker.

Eğirdir'de o tepede bulunan kondisyon gelişim merkezi gözlerimin önünde hala sanki. Beni oraya kapatsınlar spor yapayım istersiniz. Ama 10 hemen her sporda lisansı olduunu söyleyuen iri kıyım binbaşı olmadan. Yalnız, kamuflajsız bir sivil birliktelik istiyorum orayla....

Isparta çok güzel bir yer, ama ufak şehir büyükşehire alışanlar için.

Forum yeterli olur bence sana başlarken rahatlıkla, yine de yardım için ekleyceğim.

f.ylmz ve Kan Mevsimi bunu beğendi.
  6. f.ylmz

f.ylmz Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Net bağlantım sürekli değil. irtibati msn yoluyla sağlarsam daha sağlıklı olur diye düşündüm.
    Orangutan kelimesi de sadece bi abartiydi. bbci gençliğe boş yere ayar vermem zaten :)
    Bu arada Kemal bey'e de sonsuz teşekkürler.

Ayrıca elimde tonlarca döküman olsa bile, insan konuyla ilgili bilgisi olan bi zat'a ihtiyaç duyuyor.

Son düzenleme: 28 Ağustos 2008
  7. Kan Mevsimi

Kan Mevsimi Yeni Üye

Beğenileri:
    125
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Isparta
    gaddarkemal ıspartaya birdaha gelsene :D bana kocluk yaparsin :)

8. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    Bu tarz msn vererek özel destek isteklerinizi forumda belirtmeyiniz..Forumu okuyun size yeter..

zigbog bunu beğendi.
Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş