Taekwondo - Kickboks - judo - karate - aikido

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve clonner tarafından 13 Mayıs 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 3 üye.
  1. clonner

clonner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar merhaba. daha önce hiç bi spor faaliyetinde bulunmadım. sokakdaki binbirtürlü serseriden kendimi korumak için bi branş arıyorum. amacım önüme geleni dövmek filan değil. dayak yemeden karşıdakini dövmek amaç. :) kick boks çok sert diyorlar kararsız kaldım sizin tavsiyeleriniz nelerdir. yaş 17 kilo 59. boy. 1,75. şimdiden teşekkürler :)

2. atahan224

atahan224 Üye

Beğenileri:
    35
    Ödül Puanları:
    38
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    Yalova
    bence kick box iyi sana şöyle söyliyim benim eve kendi astığım kum torbam var orda serbest stil çalışıyorum tekme yumruk bilinçsiz çalışmama rağmen 3 ayda çok büyük gelişmeler gözlemledim kendimde ilk yumruk attığımda bileklerim acıyordu hafif yada parmaklarım ama sonra kendi kendime birtakım şeyler öğrendim şu an akıcı şekilde kick box antrenmanlarını yapıyorum. birde bunu bilinçli, bir takım öğretmenlerden yardım alarak yaparsan süper olur diye düşünüyorum(yaşım 16 ). ve bence kilon az biraz kilo almalısın.benim boy 1.73 kilo 65 şimdiden kolay gelsin

3. excreta

excreta Üye

Beğenileri:
    9
    Ödül Puanları:
    28
    Ben 3 yıldır kickbox yapıyorum insanın kendine güveni geliyor ama hocamızın dediği bi söz vardı bu sporu yapıyosanız silah kullanmanıza gerek yok derdi demek istediğim kendini savunayım derken karşındakine ciddi zararlar verme ihtimalin var.Bu sporl.arın hepsi güzel ama bilinçli yapılırsa güzel.Sana tavsiyem kickbox yap ama bu sporu yapıyorum diyede dışarda her önüne gelene dayılık yapma sadecene zorda kalırsan kendini koru.

4. clonner

clonner Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    teşekkür ederim bende kickboks a başladım umarım zor olmaz :)

Sayfayı Paylaş