Taekwondo-Fitness

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve 58Salih tarafından 11 Eylül 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. 58Salih

58Salih Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar ben yaklaşık 4 buçuk 5 aydır taekwondo yapıyorum yeşil-mavi kuşağım kendimi övmek gibi olmasın yanlış anlamayın 1 buçuk sene giden yasıtlarımdan iyiyim bacagımı sıfıra sıfır acabılıyorum hocalarım benı hep övüyor her gün onlarca maç izleyip taekwondoda teknikler kapıyorum seyrederek öğrenıyorum hocam sende ışık görüyorum diyor sakın bırakma taekwondoyu diyor ben eskiden futbolucydum yani klüplerde oynadım fenerbahçe falan bıraktım bir kaç sene ardından taekwondoya basladım 16 buçuk yasındayım vücudum oldkça iyi vücudum biraz vardı ama taekwondoya basladıktan sonra şınav falan çektiriyorlardı 1 haftada pazular çıktı o zmn dan sonra dumbell 20kg bar falan aldım kollar çok iyi omuzlar göğüsler baklava sırt için barfiks aldım kanatlarda çok iyi yanı vgye giden birinin 7-8 ayda yapabileceği gibi bi vucudum var asıl sorum şu taekwondoyu hiç bir şekilde olumsuz yönde etkilemicek şekilde vücut yapablirmiyim yağ oranını en aza düşürmek için gidicem nefes açmak için kardiyo falan bacaklarımı güçlendiricem ztn güçlü ama daha çok güçlü olsun istiyorum vücut geliştirme beni hantallaştırır mı yani seriliğimi azaltırmı lütfen yorumlarınızı bekliyorum Boy.1.68 kg 61 baklava göbeği biraz çekince görünüyorlar bu göğek kısmını dümdüz yapmak istiyorum olaya geniş bakmanızı rica edeceğim saygılar...

2. AkrepHan

AkrepHan Yeni Üye

Beğenileri:
    288
    Ödül Puanları:
    0
    Bence kas hiçbir şekilde seriliği azaltmaz ve bence zaten seriliğini azaltacak kadar hacim alamazsın steroid olmadan bence dememin sebebi benimde eskiğden böyle bir konu açıp cevap bulamamamdı :) Artık cevap aramıyorum bi kaç yıl VG yaptıktan sonra başlıyacağım uzakdoğu sporlarına bi zararı olmayacağını düşünüyorum sen çok kas yapmışsın sen bunu iyi beceremezsin diyeceklerini sanmıyorum :)

Sayfayı Paylaş