Taş gibi bir yüz için

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve fatiko15 tarafından 22 Ağustos 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Merhaba arkadaşlar.Benim yüzümde biraz sivilce var alnımda filan.Ve yağlı.Forumu çok araştırdım ama konu açmak istedim tam anlatabilmek için.Yaşım 18.

https://www.youtube.com/watch?v=bK5wAuTg4Qw&feature=related

Şu videoda 2. saniyede Çağatay Ulusoyun yüzü gibi pürüssüz bir yüz nasıl elde edebilirz ?

2. coder

coder Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Yazılımcı
    Yer:
    istanbul
    genetik dostum genetik. her şeyi bu kadar kafanıza takmayın.

3. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Adam ünlü sonuçta..ben bunun normal halini de biliyorum.Biseyler yapıolardır sette.Bi bilginiz öneriniz varmı

4. DEXONİA

DEXONİA Üye

Beğenileri:
    746
    Ödül Puanları:
    103
    Genetik malesef benimde yüzümde aşırı miktarda sivilce ve siyah nokta var ergenlik geçelide yıllar oldu yapacak bişey yok:(

5. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Ben bu adamın uyguladığı yöntemleri soruyorum

6. Phil_Heath

Phil_Heath Üye

Beğenileri:
    1.372
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    Civil Engineer
    Yer:
    Istanbul-Southampton-Moscow
    oyuncuların dizilerdeki, filmlerdeki, resimlerdeki görüntülerine asla aldanmayın , yapılan makyaj, videoların, resimlerin üzerindeki oynamalar, ışık ayarları vs. sayesinde kesinlikle kusursuz bir cilt görüntüsü rahatça elde edilebiliyor.

Son düzenleme: 22 Ağustos 2012
    Akay bunu beğendi.
  7. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Bizim kendi imkanlarımızla yapabileceğimiz neler var acaba

8. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Makyaj ve Görüntü oynamalarının sonucu bunlar gerçek yaşantılarında hiçbiri böyle değiller :)

9. fatiko15

fatiko15 Üye

Beğenileri:
    60
    Ödül Puanları:
    38
    Çağatay ulusoy gerçekte de öyle televizyonlarda magazin lerde görüyoruz sosyal hayatta

10. Green Day

Green Day Yeni Üye

Beğenileri:
    32
    Ödül Puanları:
    0
    ciltler ikiye ayrılır yağlı ve yağsız ciltler olarak yağlı ciltlerde sivilce, siyah nokta ve cilt kurdu fazla olur

ama ciltleri yağlı olduğu için kırışıklıklar ve deri üzerindeki çökmeler daha geç yaşlarda görülür yani geç yaşlanırlar. yağsız ciltlerde ise sivilce ve siyah noktalara çok nadir olmak şartıyla rastlanır fakat yağsız ciltler yağlı ciltlerin aksine daha çabuk yaşlanır. bu tamamen genetiktir
    kullanacagnz ilaçlar,kremler geçici bir süre için sivilce vs azaltabilir ama asla kalıcı çözüm olamaz bunu değiştiremezsiniz

11. dragox

dragox Üye

Beğenileri:
    953
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    BESYO- Nasm cpt- Corrective exercises
    Yer:
    İstanbul
    Yıl 2012 hala te Allahım ya:) Sen git bi fotoğrafçıya vesikalık fotoğraf çektir bakalım nasıl çıkacak yüzün:) 1 saat makyaj yapıyorlar bunlara kamera hilesi, ışık ayarları zamazingoları falan da cabası. Burnu yamuk olanları çok önden çekmezler falan dikkat edilir bunlara. Normal hayatta böyle değil yüzü dizilere, filmlere aldanmayın. Sosyal hayatta nerde görüyosun Çağatay Ulusoy'u kız düşürmeye falan mı gidiyorsunuz beraber:) Nemlendirici al nivea kükürtlü sabun al bi tane de kükürtlü sabun iş görür. Günde 3 kere sabunla Yüzünü de sıcak suyla yıkayacaksın. Bu cildini kurutur zaten ama böyle yapmaz suratını.

Son düzenleme: 22 Ağustos 2012
    YandımAli bunu beğendi.
  12. Supernatural984

Supernatural984 Üye

Beğenileri:
    147
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    MArmaris
    sevgili fatiko15

BAzı arkadaşlarımız belirtmiş yağlı ve yağsız cilt bulunur diye, benim cildim karışık, harita gibi yağlı ve kuru bölgeler iç içe :) yani yağlı ciltler için ve ya kuru bölgeler için ibaresi bana uzak...insan içine çıkmak istiyorsam bakım yapıyorum nasıl mı ? ( iyi bir erkek kuaförüne git, o cildine bakıp teşhis koyacaktır, kullandığı malzemeleri aklında tut aynısını haftada bir kendin yap artık )

AMa bence en garanti yöntem cildiye...

13. D.Y

D.Y Üye

Beğenileri:
    459
    Ödül Puanları:
    73
    Her sabah kahve telvesi ile maske yapip ardindan maden suyu ile yikarsan iyi bir piiling yapmis olursun.

14. online253

online253 Yeni Üye

Beğenileri:
    29
    Ödül Puanları:
    28
    Yer:
    Ankara
    Televizyonlarda gördüğün çağatay ulusoyda gerçek çağatay değil emin ol ;)
    Demet akalın,Hande yener,Hadise,Ebru Gündeş bunların makyajsız hallerine bi bak derim internetten yani bu saydıklarımıda magazinlerde görüyoruz gayet güzeller fakat asıl fotoğraflarına bi bak internetten :)

15. VENGEANCE

VENGEANCE Üye

Beğenileri:
    39
    Ödül Puanları:
    38
    Öncelikle cilt tipini öğrenip, ona göre ürünler aldıktan sonra, Erkeklerin yapabileceği en basit cilt bakımı - Kesinlikle yüz sabunla yıkanmamalı, Her gün sabah ve yatmadan önce temizleme jelleri ile yüz yıkandıktan sonra, canlandırıcı tonik ve ardından erkek için üretilen besleyici nem kremi kullanılmalıdır. Haftada birde nem veya kil maskesi yapabilirsin. Böyle yaparaktan Çağatay Ulusoy gibi olamasanda elindeki malzemeyi en iyi şekilde değerlendirmiş olursun.

Sayfayı Paylaş