Tıraş

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve glorymoon tarafından 26 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. glorymoon

glorymoon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Selamlar. 17 yaşındayım. Ben sakallarımı keserken şimdiye kadar hep makine kullandım çünkü abim jilet kullanmamı istemiyor. Sizce jilet kullanmalı mıyım makineye devam mı etmeliyim

2. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Ben hiç makine girmedim direk jiletle başladım sebebini sor bence abine.

3. glorymoon

glorymoon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Sert çıkar falan dedi. Siz bir zararını gördünüz mü şimdiye kadar

4. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

Hiç zararını görmedim ben şunların dışında eğer kuru cilt yapısına sahipsen ki benim öyleydi ama ne derece öyledir bilemem soğuk havalar dudak kenarlarında hafif yaralar çatlamalar yapabilir eğer tıraştan sonra nemlendirici kullanmazsan bunun dışında bir zararını görmedim cilt tipin kuruysa bir de nemlendirici tıraş köpükleri var onlarda yetebilir aslında.Aynı traş bıçağını da en fazla 2 hafta kullanmanı öneririm temiz iş yapmak gerek zaten.Sert çıkması konusunda bir sıkıntım olmadı hiç normal duruyorlar.

5. glorymoon

glorymoon Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Teşekkür ederim

6. EmreSG

EmreSG Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    18
    Bende 18 yaşındayım hala sakallarımı bıyıklarımı makineyle kesiyorum sana tavsiyem makineyle devam etmen gittiği yere kadar,sivilce gibi sorunlar olabilir o yüzden jilet tavsiye etmem bir de jiletle kesersen daha fazla çıkmaya başlıcak her gün her gün tıraş kim uğraşır :D

Sayfayı Paylaş