Tıraş makinesi ile vücut kıllarını almak

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve Bulut Özgöz tarafından 6 Mart 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 15 üye.
  1. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    bir süredir karın ve göğüs kıllarımı kısaltıyorum,hiçbir değişim olmadı ilk zamanki gibiler halen.

2. unknown00

unknown00 Üye

Beğenileri:
    217
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    Öğrenci
    Yer:
    İstanbul
  3. gogosumer

gogosumer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Bütçeniz yoksa ve siyah kıllara sahip değilseniz tek sağlıklı ve acısız önerim traş makinesi olacaktır. Benim siyah kıllarım var ve para durumlarımı hallettiğim anda epilasyon yaptıracağım, başka çare yok. Epilasyon yapmazsanız, ağda ve tüy dökücü krem hariç ten temasında bulunduğunuz kişiye acı verecek bir durum ortaya çıkıyor. Bu durum sizi de rahatsız edecektir. Onun dışında bu tarz bir durumla karşılaşmamak için yapacağınız ağda işlemi çok acı verici olacaktır kesinlikle tavsiye etmiyorum, tüy dökücü kremde de 1-2 hafta içerisinde kıllarınız batmaya başlayacak kıvama gelir. O nedenle en iyi çözüm yaptırma imkanı olan arkadaşlar epilasyon yaptırması.

4. lordburhan

lordburhan Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    3
    Tüm vücut lazer epilasyon fiyatı nedir yapan yada soran varmı.. ??

GT-I8190 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

5. gogosumer

gogosumer Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    ben sormuştum sadece göğüs, göbek, kol, omuz, sırt ve ense 3000 civarıydı. 2 sene önceydi bu, şuanda nedir bilemiyorum. Birde kişiden kişiye değişen bir şey bu, kılı daha fazla olanın seans sayısı artabilir, fiyatta artar. Tüm vücut 6-7 bin olur herhalde buna göre ama daha ucuzada bulman mümkündür diye düşünüyorum ben 1 yere sormuştum. Masraflı yani...

Sayfayı Paylaş