Tüylerin Vücut yapmadaki Negatif Psikolojisi.

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve ExeLanc3 tarafından 16 Kasım 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. ExeLanc3

ExeLanc3 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Merhaba arkadaşlar. Önceki senelerden kas altyapisinin varlığıyla beraber büyüdükçe tüyler çoğalmaya başladı rahatsız edecek şekilde. Belde kollarda omuzlarda göğüs karın hepsi aşırı tüye bulandı. Buda insanı kas yapmaktan soğutuyor. Kesmekle aldırmakla olmuyor 1 haftada çıkmaya başlamakla beraber 2 ayda eskisi gibi olmaya başlıyor. Tüysüz arkadaşlara imreniyor insan :D vücudum fit omuzlar geniş fakat tüyler kas yapma piskolojisini bozuyor insanın. Varmı benim durumumda olanlar veya ne yapılır bu konu hakkında konuşabilirmiyiz biraz ?

2. BisikletciMert

BisikletciMert Üye

Beğenileri:
    135
    Ödül Puanları:
    53
    Kıllar iyidir erkeklerin gururu kıllar yoksa üzül

3. punchpranha

punchpranha Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    1
    Ben toplam 8 seanslı lazere gidiyorum 5.seans biteli 2 ay oldu biraz ara verdim acıya dayanıklı biri olarak gözümden resmen yaş geldi sonuca bakarsak hüsran sadece tuylerde incelme var tamamen bitme olayı uzun seneler alıyor ve buna para dayanmaz alexandrite lazer kullananlar varsa yorumlasınlar benden farklı bir sonuç almış olabilirler lokal anestezi şart oldu ama kremler haplarla olmuyor denedim sonuç hiçbir şekilde acıda azalma yaşamadım bi daha düşünün derim saygılar.

D6503 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

Sayfayı Paylaş