Tüy dökücü hakkında

Konusu 'Kişisel Bakım' forumundadır ve 009 tarafından 4 Eylül 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. 009

009 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    TRABZON
    tüy dökücü krem veya sprey almak istiyorum. ama bu konuda fazla bir bilgim yok. hangi markayı ve seçeneği tavsiye edersiniz??

2. 009

009 Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    TRABZON
    fikri olan?

3. Gkhan_D

Gkhan_D Guest

ben sesunun kremini kullanıyordum iyi güzel alıyor ama 2-3 ayda bir kullanıyorsan eğer çabuk biter tabi senin ne derece kullandığına da bağlı sprey kullanmadım ama daha iyidir bence kremide bol sürmek gerekebiliyor alabilmek için bildiğin jilet kullanmışsın gibi oluyordu kremi kullandıktan sonraki hali ama ben bıraktım krem kullanmayı habire para veresim yok pek onlara ağda bantları var onları denemeyi düşünüyorum daha pratik gözüküyor.
    Bir de tüy sarartıcı kremlerde var sarı yapıyor kullandıktan sonra öyle gözükmüyor gibi bir şey bildiğin sarartıyor.

4. WadeFB

WadeFB Üye

Beğenileri:
    252
    Ödül Puanları:
    53
    veetin 3 dakikalik spreyi var oneririm.

009 bunu beğendi.
  5. ErimKurt

ErimKurt Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Veetin 3 dk spreyini kullandgimizda daha sık çıkartıyor mu ve tuylerin batmasi oluyor mu ? :(

GT-I9300 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

6. yeşilfener

yeşilfener Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    geçende sesu aldım kutusunu okuduğumda kılın yapısında değişiklik yaptığını kendileri yazmış yani kalınlaşmaya neden oluyor ki bende de öyle oldu bir kere denedim ve bıraktım. tüy dökücü normalde tüy dökmez kılla kimyasal reaksiyona girip dibini eritir. bir jiletten hiçbir farkı yoktur. burda olay sadece kimyasal.
    kısacası bütün tüy dökücülerin alayını kullanmanızı tavsiye etmem.

aranan_adam bunu beğendi.
  7. bodykazm

bodykazm Üye

Beğenileri:
    286
    Ödül Puanları:
    73
    Tüy dökücü krem ve sprey kullandım.İlk kullandığım zaman yanlış kullanıyordum ve kaşıntı yapıyordu.Kremi veya sprey sürdükten 6 dakika sonra suyla durulamadan temizliğini spatulayla yapmak gerekiyor.Daha sonra ılık suyla durulanmalı.

Sayfayı Paylaş