türklerin ronnie colemanı

Konusu 'Yerli Müsabakalar ve Sporcular' forumundadır ve mehmet0 1 tarafından 26 Haziran 2007 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 34 üye.
  1. Hasanoztuna

Hasanoztuna Üye

Beğenileri:
    2
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    matbaacı
    Yer:
    istanbul
    mahmutu çok iyi tanırım .. kendisi iyi bir vücutçu olmasına karşın bi o kadarda disiplinsizdir.Allah vergisi bir gücü ve genetiği wardır.. Düzensiz bir yaşamı ve bi o kadar gece hayatı wardır..Evet kesinlikle growft yapmamıştır.Son 5 aydır antremanda yapmıyordu zaten ara vermişti zorunlu olarak beslenemiyordu imkansızlıklardan..Ve bi süredir ortalıklarda yoktu son duyduklarıma göre ise yarışmalara artık natural hazırlanıp gireeğini duymuştum..Camiada sevmeyenler çoktur.. çünkü kendine aşırı güvenir ve pekte mütevazi değildir.. Rakiplerini çok küçük görür.. aşa yukarı 1 yıl önce romanyada 1.000 $ bi yarışmaya katılmıştı hakem Roonie Coleman'dı Birinci mahmut doğan olmuştu..

Supplement ve sağlam kür yapabilse bknz : MGF , IGF vs. çok çok daha iyi yerlere gelebilir.Fakat mr.olympiada ilk 10 diyen arkadaşlar biraz hayal görüyor :) Avrupada mr.universe 'te derece yapsa inanılmaz bi surpriz olur..

mehmet_oztan ve (silinen üye bunu beğendi.
  2. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    mahmut ile ilgili bir kaç foto da ben ekleyeyim.

Ekli Dosyalar:

• note15.jpg
      note15.jpg
      Dosya Boyutu:
      10,8 KB
      Görüntüleme:
      1.154
    • note17.jpg
      note17.jpg
      Dosya Boyutu:
      13,4 KB
      Görüntüleme:
      1.277
    • note19.jpg
      note19.jpg
      Dosya Boyutu:
      12,6 KB
      Görüntüleme:
      981
    djburakgs bunu beğendi.
  3. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bende bu forumda mahmut doğan nasıl olmaz diyodum buldum tozlu sayfalardan ki o resimler çok eski 2004 falan bu yaz 95 kiloda defineydi almanyada favoriydi fakat evet göğüsü nden dolayı hakemler hiç tölerans tanımadı birde bacağında problem var biri biraz kısa bunu pek bilen yoktur umarım okursa bana kızmaz bacak çalışırken biraz zorlanıyo ama bunu dert etmez param olsa yemin ediyorum ona yatırım yapardım o gördüğünüz vücut tamamen kendi imkanlarıyla yaptığı growth suz bütün şansızlıklarına ramen ... bi çok kez beraber idman yaptım çok iyidir çocukla çocukta olur ama diyetteyken asla yanına yaklaşmıcaksın :) aç bi aslan gibi oluyo en iyisi yaklaşmamak inşallah onun için herşey çok daha güzel olur

4. Aytosh

Aytosh Yeni Üye

Beğenileri:
    156
    Ödül Puanları:
    0

5. gaddarkemal

gaddarkemal Yeni Üye

Beğenileri:
    756
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Ben Bay Doğan'ı 3-5 sefer gördüm ama o beni tanımaz bende onu, yurtdışındaymış sanırım ? En son bu seçmelerde görmüştüm.

Vücudu gerçekten etkileyici ama eksiklerini kendi de biliyor, gelecek sene çok daha iyi olmasını dilerim. Ben çok beğenirim, Allah başarılar versin.

6. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    2 3 haftaya kadar buralardaydı ama şimdi ortalıklarda yok teli bile kapalı bir diş problemi yaşadı ve aşırı kilo kaybetti sora noldunu kimse bilmiyo içimden bi ses yurt dışına çıkmış olabilir diyo ki çıkma ihtimali çook düşük sorun olan şu ki çoktıysa bidaha geri gelemez gelmez de zaten

7. Paradise_In_Dubs

Paradise_In_Dubs Üye

Beğenileri:
    49
    Ödül Puanları:
    38
    Yer:
    İzmir
    Siz bady buıldıng dedikçe....

CruelKing, Zer0, smltncr ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  8. bluesbrothers

bluesbrothers Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    serbet meslek
    Yer:
    USA(boston) türkiye (istanbul)
    vücudu gerçekten iyimiş fakat bence benim fikrim bence ronnie coleman gibi olamaz ya ben usa da o adamı yakından gördüm yani insan sütü bir varlık bu olayın son noktası oo kişi vücudunu beyen diğimden değil ama yani sözlükte yaratık ve insan evrimin son noktası ne diye bakarsanız coleman resminle karşılaşırsınız (tabiki gönül bizimde öle bir vücutcumuz olsun ister ama zor bence )

smltncr bunu beğendi.
  9. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    merhaba mahmut dogan izmitte yasıyor boyu 160 ın altında enson bulk hali 90 kıloydu sadece bu sporu 2,5 senedir yapıyor bazı ozel problmleri var almanyada yarısmaya girdi ve sonuncu oldu ama mukemmel bir kemik yapısı var kendisiyle uzun bir sohbet olanagıda buldum anladıgım kadarıyla o zaten bu işte pek yukselmek yada adını duyurmak istemıyor kendi halinde biri ama cok neseli bir insan sıcak kanlı gogus kafesi cok buyuk ama insanlara cok guvenıyor bu basına iş açabilir

10. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    bodypower mahmut abinin boyu 1 65 civarı bulk hali 110 fln 90+ da yarışmaya girdi ağustosta yani en define hali 90 kilo ayrıca 2002 de 2004 te malatya da sivas ta birincilikleri var ki bu minimum 10 senelik body ci olduğunu gösterir almanya ya ilk 5 in favorisi olarak gitti ama başına jinekomasti derd oldu ihmal etti amelyat olmadı

11. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    ben 164 dum benden kısa resimlerimizde var kendisiyle yan yana durdugumuz kendisinin soyledıgını soyluyorum ben adamı kaldırıpta tartacak halim yok dimi? artı mahmut toplamda sadece iki bucuk sene yaptı badiyi normalde gurescidir kendisi ama bircok spor dalıyla ugrasmısdır ben kendi agzından söylediklerini söyluyorum yoksa arastırma yapmadım ama birebir sohbetimizde konustuklarımızı yazdım

12. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    bu arada sohbetimiz turkıye sampıyonasında olmustur ekimde söylemyi unutmayım

13. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    o zaman bizim federasyonu suçlamak lazım güreşçi adamı badyci diye birinci seçmişler ... bana hiç kızma forumda ki fotolar 2004 malatyada çekilmiş 4.5 sene önce evet güreş yapmış almanya doğumlu kendisi bilirsiniz orda türkler sporla çok ilgililer

bu yaz almanyada çekilen fotoları...

Ekli Dosyalar:

14. bodypower34

bodypower34 Yeni Üye

Beğenileri:
    16
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    neden kızayımki bunları ben söylemedim kendisi söyledi bana o ne dediyse ben oyle yazdım belkide bize hava atmak için demiştir:D işte siz yılalrdır calısıyonuz ben 2,5 yılda yaptım bunu felan diye:D

15. smltncr

smltncr Yeni Üye

Beğenileri:
    214
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Denizli
    bizim türklerden neden ronnie coleman gibi adamlar çıkamıyor bu sadece genetikle alakalı bişeymi

16. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    para para para sonra genetik

bat34 bunu beğendi.
  17. hernan77

hernan77 Üye

Beğenileri:
    181
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    sağlık teknisyeni
    Yer:
    izmir
    yandan triceps pozunda açıkca görünüyor. göğüs uçlarında jinekomasti var...şekli bozmuş..

18. shownodese

shownodese Üye

Beğenileri:
    253
    Ödül Puanları:
    73
    Meslek:
    gayrimenkul danışmanı
    Yer:
    kocaeli
    ben dokundum baya sinir bozucu bişey baya bildiğin misket gibi bişey var göğüslerinde ama hiç takmıyo kendisi

19. danger35

danger35 Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    18
    evet gayet hoş ve azimle çalışan bir arkadaşmış tebrikler ama anlamıyorum birçok arkadaş federasyon neden el atmıyor yada neden yarışmalara katılmıyor demiş:) adam belki sadece zevkine hobisine çalışıyor ya girmez girmez yani diymi şartmı vücut çalışan her insan yarışmaya giricek diye;)

20. _Fabregas_

_Fabregas_ Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    İstanbul
    Müthiş ya tek bir kusur meme uçları biraz kötü duruyor ama vücut gerçekten 10 üzerinden 10

Sayfayı Paylaş