Türkiyeden supplement getirtmek ?

Konusu 'Supplementler' forumundadır ve bossblitz tarafından 8 Ocak 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 9 üye.
  1. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    Merhaba ben almanyada yasiyorum ve Hardline Chromium Picolinate satin almak istiyorum.burada olmadigi icin türkiyeden siparis vermem gerekiyor acaba gümrükten gecermi ? yardimci olursaniz sevinirim

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 19:25 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 17:54 ----------

bu konuda bilgisi olan yokmu?

2. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Solgar , now foods , universal nutrition , GNC , Twinlab hepsinin chromium picolinate ürünü var. Bu ürünlerde Almanya da satılıyor , illa neden hardline almayı düşünüyosun.

3. gakkos

gakkos Üye

Beğenileri:
    637
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    tekstil
    Yer:
    istanbul
    bende bir daha düşün Türkiye den üeün getirtmek yerine Almanyadan ürün alıp kulanman daha mantıklı....

4. onurr_535

onurr_535 Üye

Beğenileri:
    434
    Ödül Puanları:
    73
    allahım bu gunlerıdemı gorecektık turkıyeden suplement:):)

deathlifter, declorx, sultanmehmed ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    almanyada daha iyi ürünler oldugunu dusunuorum weider falan dene bence

6. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    Ahaha türkiyeden supplement alınacak son şey olmalı :) ben bile almanyadan getirtiyorum :)

daha yüksek dozda daha ucuza bulabilirsin almanyada. internette var, hardlinede yurtdışı satışı yapıyor yanılmıyosam

7. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    hardline'in bu ürününün cok iyi oldugunu duydugum icin almayi düsünüyorum baska ürünlerin Chromium Picolinatei hakkinda bilginiz varmi

8. draft

draft Üye

Beğenileri:
    1.691
    Ödül Puanları:
    123
    Meslek:
    Mimar
    Yer:
    İstanbul
    bossblitz geçen hafta bende ebay den dymatize vanadyl aldım. İçinde 100mg chromium picolinate de var. Ayrıca vanadyl de chromium gibi kan şekerini düşüren bir mineral ve türkiye ye kıyasla çok daha ucuz. Bende şu an Stuttgart tayım ve supplementleri ebay.de den almak en mantıklısı.

9. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    chromium picolinate sonuçta bir mineral bileşiğidir. Marka konusunun bu madde için o kadar önemli olmadığını düşünüyorum. Güvenilir her markanın ürünü ortalama aynı sonucu verecektir.

10. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    beachboy yardimlarin icin tesekkür ederim...

draft peki faydasini görüyormusun ben bu ürünü kan sekerimi dengelesin seker ihtiyacimi azaltsin tok tutsun diye kullanmak istiyorum

11. Smiley

Smiley Üye

Beğenileri:
    71
    Ödül Puanları:
    38
    başlığı ilk gördüğümde geçirdiğim şok sonrası 5 dk kendime gelemedim. vay be Türkiyeden supplement siparişi :D

12. SAVAŞ74

SAVAŞ74 Üye

Beğenileri:
    1.287
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    İstanbul
    Başlık gerçekten büyük ilgi çekiyor :D

Bu arada Almanya'nın supplement konusundaki gümrük durumu için bir Alman forumuna yazarsan daha kolay bilgi alabilirsin. Eminim Almanyadaki gençler dışardan supplement getirtme işinin ilmini yapmışlardır.

Zira bu açtığın 'Bodybuilding US' sitesinin forumuna girip 'ben sizin ordan supplement getirmek istiyorum bizim gümrükten geçer mi' diye sormakla aynı. :eek:thums:

13. declorx

declorx Yeni Üye

Beğenileri:
    87
    Ödül Puanları:
    0
    gözlerim nemlendi arkadaşlar :'(

14. bossblitz

bossblitz Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    0
    sadece basligi okuyarak yorum yapan arkadaslari tebrik ediyorum..bugün bir tane chrom ürünü aldim buradaki bi dükkandan markasi hic tanidik dgl eger ilk günden bi sonuc vermesi gerekiyorsa bi boka yaramiiyor demk ki hardlinein cok iyi oldugunu duydugum icin türkiyeden getirtmeyi düsündüm..ayriyetten suanda hamburgun supplement konusundaki en önemli tekelinde universalin chromu filan yok sadece 1 cesit chrom ürünü var oda benim aldigim

15. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Bu bir mineral , performans arttırıcı değil ilk günden bir sonuç vermez . Böyle ürünlerin sonuç verip vermediğini sen hissedemezsin . Ürünü kullanmadan önce bir kan tahlili yaptırırsın bir de bu üründen 1 kutu bitirdikten sonra bir tahlil daha yaptırırsın değerlerine bakarsın . Kolestrol , trigliserit , kan şekeri değerlerinde değişme var mı yok mu karşılaştırırsın ...

16. BeachBoy

BeachBoy Üye

Beğenileri:
    4.430
    Ödül Puanları:
    123
    Sonuçta içtiğin merlinin sihirli iksiri değil alt tarafı basit bir mineral. Bir günde nelerin değişmesini bekliyordun tam anlıyamadım.

Supplement cenneti sayılacak bir ülkede bu ürünü bulamıyorsan fazla araştırmamışsın demektir. Hadi supplement shoplarda bulamadın , yüzlerce supplement satış web siteleri var. İllaki oralarda vardır.

17. lordmarvel

lordmarvel Üye

Beğenileri:
    216
    Ödül Puanları:
    0
    hardlineyi fazla abartmışsınız türkiyede satılan yurtdışında pek duyulmayan bir marka.

içinde chromium oranı düşük zaten nasıl etki gösteriyor anlamadım?

orda sipariş etseniz hammadde olarak hem daha ucuza gelecek hem daha yüksek dozajda alacaksınız

Sayfayı Paylaş