Türkiyede ki Muscletech Hydroxycut Hardcore Elite Orjinal Mi ?

Konusu 'Yağ Yakımı ve Kilo Verme' forumundadır ve Doruhan Özkan tarafından 8 Mayıs 2014 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 10 üye.
  1. fRaNtiCBjK

fRaNtiCBjK Üye

Beğenileri:
    155
    Ödül Puanları:
    53
    Hayirli olsun gule gule kullan ;)

mpower35 bunu beğendi.
  2. mserkanxxx

mserkanxxx Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
    İmza toplamakla falan olmayacak anlaşılan bişey reçete işini çözmek lazım :)

C6603 cihazımdan Tapatalk kullanılarak gönderildi

3. Doruhan Özkan

Doruhan Özkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Öncelikle hayırlı olsun beklediğim yorum buydu. Birde hangi siteden aldığını,kaç günde elinde olduğunu ve ürünün etkilerini paylaşırsan çok memnun olurum.Merak ettiğim bir konu daha var İstanbul'da oturuyorum bu bahsettiğimiz gümrük Yeditepe Ünisinin orada ki gümrük mü yoksa farklı mı duruma göre fax numarasını alıp bende fax çekeyim.
    Aile hekimimiz kafası rahat biri diğer tanıdığım doktorlarla da aram iyidir umarım beni kırmazlar :D

Edit:Hydroxycut Hardcore Elite almayı planlıyorum reçeteye tam olara ne yazdırmam gerekiyor ?

4. mpower35

mpower35 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    Ebaydan aldım-18 günde elime ulaştı-etkilerini paylaşırım ;)

gümrük her ilde var orası veya burası diye bir konu yok siparişin türkiyeye girdiği an ikamet ettiğin adresinde bulunan gümrük müdürlüğüne gider-durduk yere faks çekemezsin gümrük sana tebligat gönderir paketiniz var besin takviyesidir reçeteyi fakslamanız halinde adresinize gönderilecektir der;)

reçeteye yazdırma konusu aldığın ürün her ne ise order faturasındaki tam adını reçeteye yazdırman lazım biraz uzun oluyor ama idare edicez ;)

5. weger

weger Üye

Beğenileri:
    56
    Ödül Puanları:
    28
    Dostum aile hekiminin yazdigi recete oluyor mu? Bide e-recete olayina gecilmedi mi nasil hallederiz bunu?

©Mobil Mesaj©

Doruhan Özkan bunu beğendi.
  6. Doruhan Özkan

Doruhan Özkan Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    11
    Anladım,teşekkürler tam adı derken örn: Musletech Hydroxycut Hardcore Elite şeklindemi olması gerekiyor ? Birde netrition veya başka bir siteden sipariş versem daha kısa sürede elime ulaşma gibi bir imkanı var mı ? Güvenilir ve hızlı bir site önericek varsa çok iyi olur :)

7. mpower35

mpower35 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    eski usül reçete yazılabiliyor e reçetelik bir durum yok ;) bildiğin eski reçete kağıdı
    --- Mesaj birleştirildi, 28 Mayıs 2014 ---
    bak yine dediğim gibi sen alışverişi yaparsın sana bir ödeme formu gönderir ödemeniz alınmıştır diye bir nebze fatura diyelim oradaki tam adı ne ise onu yazdıracaksın reçeteye-ben ebay ve netretion kullanıyorum daha çok ebay çünki indirim kuponu veriyor ve daha avantajlı oluyor her iki sitedede kampanyalı ürünleri falan takip ediyorum bazen 3 te 1 fiyatına alıdığım oluyor çok mutlu oluyorum :)

8. mserkanxxx

mserkanxxx Üye

Beğenileri:
    82
    Ödül Puanları:
    38
  9. mpower35

mpower35 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28

arkadaşlar ürünü kullanıyorum 4.güne girdim sabah 1 akşam 2 kapsül olarak kullanıyorum yurtdışı yorumlarını analiz ederek aldım tr de kullanan pek görmedim açıkçası söylemek gerekirse süper birşey yüksek vücut ısısı ve enerji 4 günde 2 kg eksildi kas kaybetmedim ölçülerim yine aynı tabii kas kaybetmemek için bcaa ve glutamine kullanıyorum bana göre 4 günde 2 kilo süper iştahıda kesiyor umarım sizlerinde deneme imkanı olur ;)

fRaNtiCBjK bunu beğendi.
  10. afili35

afili35 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Dostum senden bir ricam var mesela bu urun icin yazdirmis oldugun recete resmini paylasirmisin hem numune olsun hemde tam olarak nasil birsey yazdiracagimizi ogrenmis oluruz;)

11. mpower35

mpower35 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    arkadaşlar burada önemli olan faturanızdaki ürün adı ile reçetedeki aynı olmalı kısa ürün adı yazdıramazsınız yoksa gümrük memuru vermez ürününüzü reçete ile uyumlu değil diye reçetemdeki ürünler bana gönderilen faturadaki isimleridir bilginize ;)

Ekli Dosyalar:

fRaNtiCBjK bunu beğendi.
  12. afili35

afili35 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Gercekten tamamini yazmak gerekli o zaman son olarak recete tarihinde sikinti yasaniyor mu?

13. mpower35

mpower35 Üye

Beğenileri:
    45
    Ödül Puanları:
    28
    reçete yazıldığı tarihten itibaren 1 yıl geçerlidir bıktım zaten bu reçete olayından :) milli olmak için önümüzdeki sene çalışmalara başlıcam :D

14. afili35

afili35 Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    :) Aslinda en saglami o ama kendi adima daha var ona...

Sayfayı Paylaş