Türkiye deki spor antrenörleri

Konusu 'Dertleşme' forumundadır ve serrori tarafından 4 Temmuz 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 19 üye.
  1. serrori

serrori Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    ankara
    bugün başıma gelen olay moralimi çok bozdu ve şu andan itibaren aynı salona gitmeyi düşünmüyorum.nedenini bilmediğim halde hocam son 1 haftadır bana gıcıklık yapıyor.çok araştırdığımı biliyor, salondakiler gelişimim hakkında sürekli sorular soruyor.5 aydır spor yapıyorum ama hocam bana hala 1 antrenman programı bile hazırlamadı.ben forumda araştırmalar yaptım ve beslenme antrenman rutinlerimi kendim oluşturdum.

bu yüzden mi bana taktı nedir bugün beni kızların yanında aşağılamaya çalıştı.5 aydır aynı salondayım bugün ilk defa hareketleri nizami yapmadığımı söylüyor, kendimi çok güçlü sanıyormuşum.onu da kucağıma 10 kg lık ağırlık aldım paralel sehpaların arasında triceps dips yapıyordum. yok madem o kadar iyisin gel dips yap da görelim dedi bende tamam dedim.geçtim dips yapıyorum adam bana ayakların yere değecek kadar aşağı inmiyorsun bak gördünmü yapamıyorsun falan dedi.resmen şok oldum hani ilk spora başlayan gençler birbiriyle yarışır ya sen şu kiloya girdin ben buna diye. adam benle resmen laf yarıştırıyor.

neyse daha fazla cevap vermedim duşumu alıp spordan çıktım ama hala kafamda olay.adam kızları akşama kadar çalıştırıp bizim yüzümüze bile bakmıyor, kendi imkanlarımızla spor yapıyoruz biraz gelişim gösterene de kıllık yapıyor.nedense aldığım duyumlar bu memlekette çoğu spor işletmecisinin aşağı yukarı aynı karakterde olduğu.tamam çok iyi hocalar var hatta sitede ekmek yediği meslek sırlarından ince noktaları paylaşanlar bile var ama paramızla gittiğimiz salonlarda dışlanmış muamelesi görmek beni çok sinirlendirdi. aslında hiç gelemediğim olaylar fakat salon sahibi hoca babamın arkadaşı olduğu için evde fırça yememek için mecbur sustum.ama gerçekten motivasyon ve şevkim baya kırıldı.

mma-, Berkthagar ve jkdo bunu beğendi.
  2. shaq

shaq MOD Yönetici Moderator

Beğenileri:
    1.688
    Ödül Puanları:
    123
    işte Türkiye'de bu yüzden spor gelişmiyor

Azi ve OrtaParmak bunu beğendi.
  3. OrtaParmak

OrtaParmak Yeni Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0
    Cok dogru .

4. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    kompleksli herifin teki demekki,bence başka salona git.
    ben ilk başladığımda salondaki hoca bana beslenmeyi anlatmadı düşünebiliyormusun beslenmeyi:mad:
    ben zamanla kıdemlilerden sorarak görerek kavradım araştırdım ve hemen o salondan uzaklaştım.

5. onbir

onbir Üye

Beğenileri:
    517
    Ödül Puanları:
    0
    turkiyedeki hocalar ( her hoca demiyorum) karı hastası bu cok net ben sana söyliyim. normalde kızlarla konusamayıp hoca olunca kızların onlara danışacagını sanıp hoca olan insanlar.

ByVendetta, mma-, Berkthagar ve diğer 5 kişi bunu beğendi.
  6. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    boşverin böyle hocaları onlar salona gelen kızlarla ilgilensin sizde kendinizi vücudunuzu geliştirip daha güzel kızlarla ilgilenin sosyal ortamlarda hyper_
    sonuçta ülkemizde spor salonuna giden bayanların yüzde 90ı yağlı hoca onlarla uğraşsın dursun garibim :D

7. XxBadyxX

XxBadyxX Yeni Üye

Beğenileri:
    308
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Evden
    serrori, aynı bizim hocalar işte aynı..

Bizim salona iki tane güzel kız gelmişti geçenlerde,kızların başından ayrılmadı hoca.. ama ben o salonda 1 yıl spor yaptım bi kere adam gibi ilgilenmediler bide üstüne dayılanmalar,artistlikler falan hocaların malesef %90 ı böyle...

Berkthagar, celeron ve Azi bunu beğendi.
  8. fsmy

fsmy Üye

Beğenileri:
    184
    Ödül Puanları:
    53
    en güzeli çok araştırıp çok okuyup kendimizi geliştirip hocaya gerek duymadan devam etmek,zaten zamanla hem vücudunu tanıyorsun hemde biçok şeyi deneme yanılma yöntemiyle öğreniyorsun,bir müddet sonra birçok hoca sana bişey katamaz,ben böyle düşünüyorum;)

mma-, Berkthagar, Azi ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  9. Reginard

Reginard Üye

Beğenileri:
    13
    Ödül Puanları:
    18
    en iyisi imkanın varsa üniversitelerin spor salonlarına gitmek ben gidiyorum hem okuyorlar yani bu konuda bilgililer hem de ilgileniyorlar hem de bayan antrenörler de oluyor

10. Berk06

Berk06 Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Böylelerini ibret için sallandırmak lazım !

celeron bunu beğendi.
  11. Swager

Swager Üye

Beğenileri:
    391
    Ödül Puanları:
    73
    bana lat pull down dar tutmayı gösteren bir hoca vardı üniversite salonundayken.ayrıca programıma önce geniş tutuş barfiks arkasından boyun kaslarını geliştirerek barfiks sayısını arttırmak amacıyla dumbell shugrs arkasındanda dar tutuş barfiks ekleyen bir bayan antrenör vardı o hocalara karşı dikkatli olmak lazım :)

12. Warprow

Warprow Üye

Beğenileri:
    14
    Ödül Puanları:
    0
    aynen benim gittiğim salondada durum aynı hoca resmen salonda kızlardan başkasıyla konuşmuyor bir bayanda havlu olmasın sorun etmez herhangi bir erkek havlusunu unutsa salona almaz biz doğru hareketi yapsak dahi o kilo fazla indir vs vs vs vs bir bayan kötü yapsa ben hayatımda bu kadar iyi yapanını görmedim fln der
    bende sabh erkenden onun gelmediği saatlerde giderek hallettim olayı.

celeron bunu beğendi.
  13. StreloK

StreloK Üye

Beğenileri:
    110
    Ödül Puanları:
    43
    Yer:
    ankara
    erkek hocalarda böyle yapanların sayısı az değil gerçekten. benim hocam kadın, kafam rahat bu konuda :)

14. Danny Boy

Danny Boy Yeni Üye

Beğenileri:
    8.716
    Ödül Puanları:
    0
    Meslek:
    Medical Laboratory Technician-Public Relations Spe
    Yer:
    İstanbul-Скопје-Београ&#1076
    Sevgili Burkay45 ;

Hocaların özellikle de bayan hocan oldukça doğru bir rutin vermiş sorun yok yani programda ,

Saygılarımla , Danny Boy

Swager bunu beğendi.
  15. pozitronn

pozitronn Üye

Beğenileri:
    1.739
    Ödül Puanları:
    103
    Meslek:
    inşaat mühendisi
    Yer:
    Adana
    Ben daha çok 25 yaşında bir gencin yaşadığı bir sorunu , babasından fırça yememek için söylememesini anlamıyorum...

Swager, Azi ve Kara Kalem bunu beğendi.
  16. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    Tr deki hocalar hoca olsaydi bu forum olmazdi zaten, bizim ulkede bu spora en cok zarar verenler salon sahipleri ve hocalardir.

17. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    amerikadaki hocalar da hoca değil o zaman olsaydı bodybuilding.com olmazdı.

won_dutch, mma-, onbir ve diğer 8 kişi bunu beğendi.
  18. serrori

serrori Üye

Beğenileri:
    26
    Ödül Puanları:
    28
    Meslek:
    mühendis
    Yer:
    ankara
    sevgili pozitron problem söylememek değil o insanla tartışmaya girip kendimi haksız duruma düşürmemek için sustum.çünkü daha önce de bir kaç vukuatım vardı farklı konularda farklı yerlerde haklı olmama rağmen çok çabuk sinirlenip gereksiz hareketlerde bulunduğum için evde bana karşı bir güvensizlik ortamı var.sanki ben sürekli olay çıkarıyormuşum problem çocukmuşum muamelesi var.bu yüzden pek fazla polemik yaratmamaya çalışıyorum:D

19. Vorenus

Vorenus Üye

Beğenileri:
    303
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    Vancouver
    O sitenin konsepti farkli orada antrenorler, bu alanda PhD si olanlar girip yaziyor millette bunlari takip ediyo, sen tabi orada neler yazildigini anlamadigin icin bilemezsin normaldir burada bu alanda fikir alis verisi yapan insanlar var sadece, bizim ulkedeki antrenorlerin soyledigi tek seyde forumlara girmeyin!!

20. MK #7

MK #7 Özel Üye

Beğenileri:
    1.522
    Ödül Puanları:
    123
    bana bak sorunlu gençlik :)

senin ilk saçmalaman değil bu başlık, bana bodybuilding.com u anlatma, boş boş konuştun cevabını aldın otur aşağı. sen kendin gibi boş beleş hocalarla karşılaştıysan senin şanssızlığın.

won_dutch, Azi ve Danny Boy bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş