Türkbükü'nde sahile yakın ve ucuz pansiyon

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve boschnak tarafından 4 Ağustos 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. boschnak

boschnak Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hukukçu
    Yer:
    İstanbul
    5-12 Ağustos arası İşçilerimiz tatile gidecek. (Bazı yatak sahipleri 20 ağustos'ta dönecek)
    Bodrum Türkbükü'nde sahlile 10-15 metre mesafede 4 oda'da 12 yataklık yer boşalacak. Odalarda klima ve sıcak su var.
    Gelirken nevreseminizi getirmenizi öneririm.
    Gelmek isteyenler pm atabilir. Fiyat konusunda kararsızım, pazarlık yeteneğinize göre belli olur :)

Aslında okul arkadaşlarımı çağırdım gelip bedava'dan tatil yapsınlar eğlenelim diye ancak kimisi uçak biletini istedi, kimisi gelince yemekleri benim ısmarlamamı istedi. Bende kızdım.. o kadar boş yatak var, en iyisi kiralayayım dedim.

2. boschnak

boschnak Üye

Beğenileri:
    6
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    Hukukçu
    Yer:
    İstanbul
    Olay şöyle:
    -Bizim burada bir şantiyemiz var. 4 ev kiralandı. Bu evlerden kondüsyon olarak en düzgününü yatak başı kiraya vereyim diyorum. Maksat benim tatil (yeme-içme-gezme vs :)) param çıksın. Yani kar peşinde değilim. He tabi cebime para kalsa güzel olur ama önceliğim masraflarım çıksın, 1-2 tane kafa adam gelirse muhabbet edecek selamlaşacak adam olsun. O sebeble önceliğim para değil..
    -Odalar'da klima ve sıcak su var. Ayrı Ayrı 4 oda'dan oluşuyor. Odalarda 4-6 arası yatak var grup halinde gelenlere direk odayı vermekle beraber, diğer yerler hostel usülü işleyecek.
    -Yatak başı teklif edeceğiniz ücreti az bile olsa özel mesajla yazarsınız, (zaten bir kaç yerden teklifler geldi ama tüm teklifleri değerlendirme niyetindeyim)
    -İşçilerin bir kısmı 12'sinde kalan kısmı 15-20'si gibi geliyor. Tam tarihler belli değil yani, ama özel mesajla aç kişi geleceğinizi söylerseniz size o tarihte müsait oda olup olmadığını söylerim.

Sayfayı Paylaş