Türk kızları

Konusu 'Konu Dışı' forumundadır ve ozgr747 tarafından 1 Şubat 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 11 üye.
  1. ozgr747

ozgr747 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Istanbul/Avcilar
    türk kızlarını çok komik :D kaslı erkeklerden hoşlanmıyoruz one oyle ıyyy mutant gibi falan diyorlar kaslı erkek görünce dipleri düşüyor gözlerini alamıyorlar hahahahah:D:D:D:D

2. moothy

moothy Üye

Beğenileri:
    1.307
    Ödül Puanları:
    123
    Komik degil dogru,onlarin igrendikleri bb ciler,fitness yapana hepsi bayiliyor

3. caga

caga Üye

Beğenileri:
    138
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Capua
    Türk kızı cart kızı curt kızı diye bir ayrım yoktur. Her insan farklıdır.
    Genellemeler doğru olmayan önermelerdir. Kimi sever kimi sevmez.

fatih58arif ve sipahitarık bunu beğendi.
  4. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.382
    Ödül Puanları:
    103
    kaslı erkek derken günümüz mr olympia yarışmasına katılan sporcuların fiziklerini beğenmediklerini söylemek istiyorlardır zaten söz konusu yarışmalara katılan ronnie coleman dorian yates gibi sporcuların amacı ona buna hava atmak yada kızları etkilemek değil amaç kazanmak heykeli almak para kazanıp zengin olmaktır big ron bile 2000 yılı öncesi vücudunu beğendiğini söyler kaldıki fitness model pro mankenlik yapanların bile amacı para kazanmaktır ancak bu durum tabiki mr olympia sporcularının kadınsız kaldığı anlamına gelmiyor yalnızca popüler genç kızların sevgilisi olamıyorlar hepsi bu diğer türlü kararında fit bir vücudunuz varsa ve kız size iğrenç görünüyorsun derse bunun adı kıskançlıktır bunuda sayısız kez yazdık kızlar düzenli spor yapmaz siz yanında yunan heykeli gibi durursanız tabiki eninde sonunda tartışmalar çıkar hep derim genç kızların zihninde kalıcı iz bırakmak sizin elinizde değildir doğuştan size yakışıklılık verilmişse zaten kasa ihtiyaç yoktur bile tipiniz kötü yada ortalama size kas size çok şey katmayacaktır kadınlar konusunda bakın jay cutler yüz olarak yakışıklı olduğu için diğer yarışmacılara göre bayan hayranı çok fazla bu durum kadınları etkilemede yakışıklılığın önemini gösteriyor

Savino89, sipahitarık, Kontrol35 ve diğer 2 kişi bunu beğendi.
  5. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    doğru diyor ayrıca bende söyle bi görüş eklemek isterim emin olun sergi lazar veya jeff şuan mr olimpia düzeyine gelse yine vücutlarını çok begenirler vücut gelistirme sporunda profesyonel insanlar malesef genelde çirkin oluyor ki çok pro gördüm yakışıklısı 1 elin parmaklarını geçmez hal böyle olunca insanlarda bi korku oluyor ve begenmeme geliyor mesela arnoldda çok büyüktü ama bütün kızlar hayrandı çünkü yakışıklıydı adam insanların bizi begenmesi %70 yüzümüz kalan %30da vücuttur yani bir insan çirkinse çok olaganüstü bir vücut yapmadıgını sürece lazar jeff gibi hatta yapsa bile of ne kadar yakışıklı çok begeniyorum demezler bune böyle zaten cirkin bide bu vücut çok kötü olmus gıbı bı yorum oluyor genelde :D

Balboa7 bunu beğendi.
  6. derin_aker

derin_aker Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    Türk kızları erkekleri eleştirir türk erkekleri kızları..herkes bir dönüp kendine baksa keşke diyorum ben.Badana boya makyajlı dudak büzen kızdan geçilmiyor,her gördüğü kıza ağzını aça aça en az 30 saniye bakan,vücut yaptı diye veya pahalı arabası var diye kendini dünyanın hakimi zanneden erkeklerin sayısı az değil..bence herkes sporunu yapsın kendini kusurlarıyla sevsin, ,baksın, başkalarını onun poposunu bunun omuzlarını konuşmaktan vazgeçsin,kimse kendini ilah gibi görmesin herşey daha güzel olur memlekette.

bestkicker406, fatih58arif, torifonta ve diğer 4 kişi bunu beğendi.
  7. ozgr747

ozgr747 Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Meslek:
    öğrenci
    Yer:
    Istanbul/Avcilar
    Arkadaşlar basligi actigim gün basima geldiği için boyle bisey yazdim mesela zyzz veya Jeff seid in kaslarini görüp iyy berbat hertarafindan kas fiskiriyo dedi kizin biri bana ve kiz arkadaslarida onun dediklerini onayladi olması gereken bu deyip zayifliktan karin kaslari gözüken birinin fotogragini gösterdiler bana komiğime gitti valla. Zyzz Lazar sergi Jeff. Gibi adamlardan biri önünden geçse salya akıtarak bakacaklarina okadar eminimki :D galiba dediğiniz gibi kiskançlık bunun adi

8. onur04

onur04 Üye

Beğenileri:
    185
    Ödül Puanları:
    53
    Jeff seid'ten kas fışkırıyor öyle mi?demekki o kizlara jay cutler i gostersen şok geçirip ölür.bu türk kizlarinda bir gram beyin yokya ciddiyim.dunya uzerindeki diger kadinlar cok mu zeki?yoo.ama bizimkilerden akilli olduklari kesin.bana inanmiyorsan dunyaca ünlü yazarlara,felsefecilere,fizikçilere matematikçilere vb. Bak kac tane kadin var?oranlarsan %3 falandir en fazla.tum erkeklere tavsiyem;kizlara bir konu hakkinda fikir sormayin.dinliyormus gibi yapin.haklisin hee deyip geçin.birakin kendini akilli sansin.ozellikle bu kas vucut konularini sakın ha acmayin.cunku lazara ıyy der gider azcik karin kasi olan 60 kg incecik bir adami begenir.

Üslubunuza dikkat ediniz! Forumda bayan üyelerin de olduğunu unutmayınız! Forum kurallarını okuyunuz!

Son düzenleyen: Moderatör: 3 Şubat 2015
  9. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.382
    Ödül Puanları:
    103
    başarılı insanların ortak özelliklerinden biride yok bu kötü giyinmiş yok şu dövme yaptırmış gibi saçma sapan şeylerle uğraşmamalarıdır zaten şu aşırı aşk futbol magazin propagandalığı hep insanları uyutmak için dediğin gibi dedikoduyu bırakıp kendimize hedef koysak çok şey değişir

torifonta ve derin_aker bunu beğendi.
  10. derin_aker

derin_aker Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    287
    Ödül Puanları:
    73
    Yer:
    istanbul
    ben buna ''halk magazini'' diyorum.sosyal medya sağolsun. x y z kuşağı var.ben 90lı olarak y kuşağıyım z kuşağı 95 ve sonrası oluyor.ben bile onların yanında kendimi yaşlı hissediyorum.buraya uzun uzun yazmayayım şimdi konu dışına çıkmasın ama neler var neleer..kızlar kaslara ıyy diyeceklerine biraz kafasını bedenini geliştirse ne güzel olur.kompleksli olmaya gerek yok aynı şey erkekler içinde geçerli.

11. neverbackdown.

neverbackdown. Üye

Beğenileri:
    907
    Ödül Puanları:
    123
    Ben başlık sahibine katılıyorum açıkçası takdir edilcek vücutları bile kötülüyorsalar sorun onlardadır.Mr. olimpialara lafım yokta zyzz , lazar gibi adamları beğenmiyor ( olabilir ) birde bunun üstüne saçma sapan laflar ediyorsa kusura bakmayın ama bu kıskançlıktır ötesi yok.

E tabi dişi sinek görünce yavşayanlarda buna sebep :D

buffdudes jr bunu beğendi.
  12. Burcc

Burcc Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    0
    Lazari beğenmemeleri mantıklı şahsen çünkü adam karnına yapay kas inşa etmiş gibi duruyor. Diğer vücut kasları iyi. Yani kötü diyemezler bence ben sadece bu kadar kası hoş bulmuyorum denebilir. Karın kaslarına kötü diyebilirler ama.
    Ayrıca kızların istediği shredded body değil. Onlar kaslı kuru ama damarsız kasları seviyorlar. Oradan buradan damar çıkınca gerçekten iğrenç duruyor :)
    Şişmiş değil sert görünen kasları seviyorlar. Güzel orantılı kasları seviyorlar. Yani 40 cm şişik görünen kolu değil 35 cm sert estetik görünen kolu tercih ederler.
    İnce beli geniş omuzları seviyorlar. Göğüsleri seviyorlar. Ama düz göğüsleri. Yani böyle şişmiş gibi görünen göğüsler değil.
    Omuz bel orantın 1.6 olmalı. Göğüs bel orantın da 1.4.
    Kolların omuzlarından önde olmamalı. İlk dikkat çeken yerler göğüslerin omuzların ve bel orantın. Daha sonra V tarzı sırt geliyor.

Benim gözlemlediklerim bunlar.

maietnigri bunu beğendi.
  13. HushMoney

HushMoney Üye

Beğenileri:
    64
    Ödül Puanları:
    38
    Kızların hepsi beğeniyor, arnold'a kadar hepsi. Ama içimizde bi arnold yok :D

14. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.382
    Ödül Puanları:
    103
    Arnold'ın zamanında bayağı avrupalı ve amerikalı genç kız hayranı vardı ama o sadece iri değildi zaten mr olympia yarışmasından sonra 90 kiloya kadar düştü genetik olarak belinin çok ince olması adamı estetik vücutlu yapıyordu birde tipli aşırı karizmatik vede oyuncu olması bunda büyük bir payı vardı bizim hanımlar eskiden kaslı olarak daha çok sylvester stallone'yi beğenirlerdi ama yine derim tip ün karizma yoksa kaslı olup olmamanız çokta bir işe yaramaz kız konusunda

15. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    arnoldun belimi ince :D arnold gelmis gecmis en kalın bel kemigine sahip insanlardan biri olimpia olan en define hali 84 cm adamın beli çok geniştir arnoldun üst tarafınada ona göre büyüktür

16. Balboa7

Balboa7 Üye

Beğenileri:
    1.382
    Ödül Puanları:
    103
    o cüsseye göre beli çok ince yahu hani brad pitt stallone 'nin beli kalın ama arnold'da kalın bel görmüyorum

17. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    487
    Ödül Puanları:
    93
    Arnold un beli mi kalın ? Atma recep din kardesiyiz. Bide gelmiş geçmiş en kalın falan demen ekstradan güldürdü

Thorm bunu beğendi.
  18. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    cüsseye göre iyi ona birşey demedimde yani zaten o vücutu bu bel kaldırır ancada dikkatlı bakarsan kenarları cok genis yani onun donemınde cok daha ınce beller vardı ama arnold tam bir mezo kalın bel geniş omuz uzun boy kusursuz anatomi yani ama kesin olarak ince bel degil brad pittinde beli genis baya oda genis omuzlu mesela onun donemınde serge nubret var onun belıne ınce dıyebılırız 73 cm beli oldugu soylenıyor o cüssesine :D

19. aslangur

aslangur Üye

Beğenileri:
    487
    Ödül Puanları:
    93
    Ama steroidlerin katkısınida unutmamak lazım (Bel üzerinde)

20. Kriyus

Kriyus Üye

Beğenileri:
    70
    Ödül Puanları:
    18
    Yer:
    Ankara
    tartısmaya cevırmeyelım ama kalın beli arkadaslar neyi tartısıyorsunuz anlamadım 84 cm bir belin neresi incedir suan phil heathın beli bile daha incedir arnolddan arnoldun göbek kısmı cıkık olmadıgı ıcın ınce dıyorsunuz ayrıca doneme gore kıyaslamanız lazım cok daha ınce bellı ınsanlar var arnoldun ınce belı yok kendısıde bı roportajında demıstı ınce degıl belım kalın tam tersı dıye

incelik derken on tarafa degil belin genisligine bakcaksınız ince belli insanlarda genelde göbek olur cunku yan tarafa genısleme olmaz vücut anatomısi işte buda arnoldun bel tarafı cok genis suan olsa 90 cm beli gorurdu kesin olarak yarısmalara girse

Sayfayı Paylaş