Türkün gaineri Tahin Pekmez

Konusu 'Supplement Günlüğü' forumundadır ve kaldıray tarafından 7 Kasım 2009 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 7 üye.
  1. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    Tahin Pekmez hakkında hem sporcu hem de tabib arkadaşlardan fikirlerini ica ediyorum. hangi ayarda hangi aşamada yararlı olur. gainer olarak kimyasal ürünlere ihtiyacımız gerçekten bu kadar çaresizz mi?

2. kaldıray

kaldıray Üye

Beğenileri:
    215
    Ödül Puanları:
    53
    Meslek:
    fotoğraf
    Yer:
    marmaris
    kimse cevap yazmamış peki yüksek karbonhidrat oranı nedeiyle direk gainer olarak kullanılmasa da antrenman öncesi vve hemen sonrasında önemli bir enerji kaynağı vitamın mineral deposu karaciğer dostu tahinpekmezi tabiiki akıllı dozajlarda kullanmayı dikkate almanızı öneririm bimemne barkalı %80 karbonhidrat enerji içeceklerinde daha üstün tutarım.

kimse cevap yazmamış peki yüksek karbonhidrat oranı nedeiyle direk gainer olarak kullanılmasa da antrenman öncesi vve hemen sonrasında önemli bir enerji kaynağı vitamın mineral deposu karaciğer dostu tahinpekmezi tabiiki akıllı dozajlarda kullanmayı dikkate almanızı öneririm bimemne barkalı %80 karbonhidrat enerji içeceklerinde daha üstün tutarım. ha o p?waraid türü içecekerldeki potasyum ıvır zıvır kıvır hepsinden var bunda

Son düzenleyen: Moderatör: 15 Kasım 2009
  3. zhu.zhq

zhu.zhq Üye

Beğenileri:
    340
    Ödül Puanları:
    73
    pekmez basit seker icerir antrenmandan sonra ve once iyi olur enerji verir :) ama gainer olarak kullanilirmi bi bilgim yok. benim gorusum kullanilmaz

4. muskulus06

muskulus06 Üye

Beğenileri:
    15
    Ödül Puanları:
    18
    Meslek:
    sağlık
    Yer:
    ankara
    ben idman esnasında kullanıorum pekmez zararınıda gormedım.ramazandan bu yana kullanıorum hem ıdmanda hemde öğünlar arasında 8kilo aldım tabi bunun yanında protein ve amıno kullanıorum..saygılar...

5. Tormentorius

Tormentorius Üye

Beğenileri:
    79
    Ödül Puanları:
    0
    Tahin çok yağlı bir besin.. Ben tercih etmezdim

xxMassacrExx bunu beğendi.
  6. diez

diez ADMIN Yönetici Admin

Beğenileri:
    15.000
    Ödül Puanları:
    123
    Yer:
    Çorum
    kimse cevap yazmamış çünkü supplement günlüğü bölümünde açmışsın başlığı..

mehmetanil ve vanesy bunu beğendi.
  7. wrath06

wrath06 Üye

Beğenileri:
    139
    Ödül Puanları:
    53
    pekmezi creatinle kullanınca süper kilo aldırıyor ben 1 ayda 5-6 kilo almıştım antreman önce ve sonrası kullandım kol ölçüsü sıcak 46-47 cm i vurmuştum

8. Pain

Pain Üye

Beğenileri:
    21
    Ödül Puanları:
    0
    Kullanım miktarlarını yazar mısın ne kadar kreatinle ne kadar pekmez alıyordun ?

9. olcayland

olcayland Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    0
    Yer:
    ESKİŞEHİR
    bu işi bilerek yapan bi arkadaşım kreatini üzüm suyuyla almamı söylemişti bana :) ilginç bi tesadüf

Mesajınız otomatık olarak birleştirilmiştir---------- mesajın eklendiği saat 13:32 ---------- ilk mesajın gönderildiği saat 12:00 ----------

konu dağılıyor ama Meyve suyunun içindeki şeker, kandaki insülin seviyesini yükselterek, �kreatin�in kaslara etki etmesini de hızlandırmakta, bu süreçte her 5 gr �kreatin� için vücut yaklaşık 70 gr�a yakın şekere ihtiyaç duymaktadır pekmez olayıda bunla ilgili olabilir

Alper19891 bunu beğendi.

Sayfayı Paylaş