#tüpmide #definasyon #bayanörnekliste ?

Konusu 'Geri Dönüşüm Kutusu' forumundadır ve HANNNDE tarafından 22 Haziran 2015 başlatılmıştır.

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.
Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. HANNNDE

HANNNDE Üye

Beğenileri:
    0
    Ödül Puanları:
    0
    öncelikle herkese selamlar ve yardımcı olabilecek arkadaşlara şimdiden teşekkürler kısaca kendimden bahsedeyim bir zamanlar 115 kiloluk bir obezdim tüp mideyle 67 buçuğa kadar düştüm daha sonra bazı sebeplerden dolayı bir kısmını geri aldım ve 77 buçuğu gördüm ve daha sonra :) yani şimdi 72 buçuğum diyetle ve kısmen sporla (yürüyüş vs. ) ... spora ciddi anlamda yeni başlayabildim ve takdir edersiniz ki her yerim deforme , sarkık ve çatlaklarla dolu ... sorum ise şu malumunuz mide tüp yani küçük örneğin sabah 2 yumurta , öğlen , akşam bir miktar tavuk göğüs veya 1 konserve ton balığı aralarda ya da aklıma estikçe light sütlü kahve , bazen günde 1 kase yulaf kepekli ya da sade light yoğurt ya da light ayran ... sebze neredeyse hayatımda hiç yok gibi diyebiliriz çünkü zaten bir şey almayan midemi saf proteinle doldurmak istiyorum ... biliyorum diyeceksiniz ki bu yemeyle senin ip olman lazımdı fakat bu yeme sistemi olamadı bazı özel sebeplerden dolayı (alkol vs.) ... yani midemin alabildiği sıvı ama kalorisi yüksek şeyler tükettim ... şimdi ise durum böyle yani dikkat ediyorum ve zayıflamak istiyorum ... öncelikle dr muhabbetine girmezseniz sevinirim bende biliyorum gitmeyi şimdilik maddi imkansızlklardan dolayı olmayacak bir şey hı yok illa ki benim amacım polemik diyorsanız lütfen fikrinizi kendinize saklayınız ! gelelim soruma 1.sorum bana sporla uygulayabileceğim , yağ yakımı ve kas yapımıma yardımcı, yükte hafif pahada ağır :) örnek bir liste ? 2. bütün siteyi tırım tırım ettim bu antreman öncesi ve sonrası kafamı çok karıştırdı bir çok fikir var beslenme açısından tam olarak net bir şeyler önerebilirmisiniz ( ne kadar öncesinde yemeliyim , ne yemeliyim , ne kadar sonrasında yemeliyim , ne yemeliyim ... saf şeker , üzüm suyu , muz , jelibon , protein tozu? 3.protein tozu kullanmalmym ? şimdiden teşekkürler :)

2. Hamartin

Hamartin Bölüm MOD Yönetici Bölüm MOD

Beğenileri:
    177
    Ödül Puanları:
    53
    Yer:
    Kayseri
    Değerli üyemiz;

Konunuz kilitlenip kapatılmıştır.
    Konu kilitleme sebepleri;

- Forum Kurallarına Uymayan İçerik
    Kural Maddesi :
    10.1.3 Cevap alabilmek için açılan bir başlığın aynısının ya da benzerinin tekrar açılması yasaktır.
    Lütfen 1 dakikanızı ayırarak forum kurallarını okuyunuz. Forum kurallarını okumak için buraya tıklayınız!
    Anlayışınız için teşekkür ederiz.

Saygılarımızla
    BodyForumTR Ekibi

Konu Durumu:
Mesaj gönderimine kapalı.

Sayfayı Paylaş