Tüp Mide, Zayıflamak ve SARKMA

Konusu 'Yeni Başlayanlar Bölümü' forumundadır ve yiğit555 tarafından 25 Ağustos 2015 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen kişi sayısı 1 user .
  1. yiğit555

yiğit555 Üye

Beğenileri:
    4
    Ödül Puanları:
    3
    merabalar. 21 yaşındayım 187boy 134kg ile 20gun önce tüp mide ameliyatı oldum. bugün 20.gün ve 123.7kg civarıyım. önce 135 olana kadar aklın nerdeydi diyenler olabilir lütfen moral bozucu yorumlarınızı kendinize saklayın birçok sorum var yardımcı olmak isteyenler olursa çok teşekkür ederim şimdiden.
    1)başlıkda belirttiğim gibi en korktuğum şey sarkmalar. buna karşın midede kaçak ihtimaline karşın karın kaslarına yüklenmek ve ortalama 5 6 kgden fazla ağırlık yasak. sarkma olmaması için neler yapabilirim?
    2)4kg dumbel ile 2 3 kol haraketi yapıyorum internetten gördüğüm bi kaç hareket. bunları hergünmü 2 günde birmi yapmam gerekli?
    3)doktor 21. gün yani yarın protein tozuna başlamamı söyledi günde 2 ölçek 3 ay boyunca dedi ve whey marka al dedi. hala almadım spor yapmayanlarda protein tozu direkt vucuttan atılır falan yazıyor internette kafam karmakarışık oldu. bu wheyin hangi çeşidini almak lazım kullanırken nasıl desteklemek lazım?
    4)ortalama 1.87 boyunda birinin ideal kilosu nedir?
    not: doktorun protein tozu verme sebebi gitte vucut geliştirmeci ol değil. tüp mide ameliyatını bilenler varsa ilk 3 4 ay beslenme çok kısıtlı olduğu için kasları koruyup yağ yağmak amaç. bu işlerde cahilim saçma birşey dediysem affola.

Sayfayı Paylaş