Tüm vücüt için programım tavsiyelerinizi bekliyorum.

Konusu 'Vücut Geliştirme & Fitness' forumundadır ve burningheart tarafından 28 Mart 2012 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 2 üye.
  1. burningheart

burningheart Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    arkadaşlar bu programı kendi çapımca yaptım daha önce fitness yaptım şu an universite falan derken öğrencilik halleri gidemiyorum bende kendim bi çalışma sistemi yaptım 50 dk falan sürüyo biraz p90xten esinlendim fit bi vücüda sahip olunabilir bi program

2dk esneme
    3*20 şınav
    15 yumruküstü şınav
    15 ayaklar yukarıda şınav
    4*5 barfiks(avuçiçi içeriye bakar)
    3*4 barfiks(avuçiçi dışarıya bakar)
    2*4 barfisk(eller bitişik avuc ıcı ıcerı bakar)
    2*4barfiks (bir avucıcı dısarı bırı ıcerı bakar)
    3*10 dumbell curls
    3*10 hammer curls
    30 Alternate Curl(yani önce sağ sonra sol birer birer)
    25 arkakol için dips
    5 dk da sopaya ip bağladım ipin ucunda ağırlık var onu sarıyorum
    dambıllar 4er kilo beni fazla zorlamyıor o yuzden yuksek tekrar yapıyorum

arkadaslar program kötü gibi biraz ama beni mutlu ediyo nedense tavsiyelernizi dikkate alırım saygılar bu

2. ramley

ramley Üye

Beğenileri:
    7
    Ödül Puanları:
    13
    öncelikle evde çalışan birinin şu http://www.hepsiburada.com/Liste/dy...px?productId=spor1dyasnn129&categoryId=387329 ürünü almasını tavsiye ederim.
    Dumbbel curl ve alternate curl birbirinin alternatifidir, alternate yerine concentration gir bence.
    Ev de triceps kickback, lying triceps extention hareketlerini yapabilirsin. ayrıca dip hareketinide set usulüne göre yapmanı tavsiye ederim.
    Ayrıca evde kendine dumbbell fly ve dumbbell bench press yapabileceğin bir imkan yaratabilirsin.
    Neden mekik çekmediğini omuz yada göğüs çalışmadığını anlamadım.

3. burningheart

burningheart Üye

Beğenileri:
    8
    Ödül Puanları:
    0
    Dostum zaten belirtim dambıllarım 15 kıloya kadar cıkabılıyor ,ayrıca kondısyon bısıkletım ve acılı mekık sehpamda var ama bu hareketler daha etkılı gıbı gelıo arka arkaya sınav barfıks falan daha yağsız ve erkeksı bır vucut olur gıbıme gelıyor ama vize dönemı bıtınce bısıklet ve mekıgede baslıcam ayrıca yazmayı unutmusun omuz ıcın yana acıs yapıyorum ama 10 tane:) bu sıstem cok hosuma gıttı prof boks falanda yaptım bırazda fıtness gecmısım var bu program ıyı geldı bana

Sayfayı Paylaş