"Tüm spor ekipmanlarımı satıyorum"

Konusu 'Alış-Satış' forumundadır ve schecter tarafından 2 Şubat 2013 başlatılmıştır.

Watchers:
Başlığı izleyen üye sayısı: 5 üye.
  1. schecter

schecter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Not: ürünleri izmirde elden verebilirim.

1-) fırın boya döküm ağırlık plakaları
    6 x 10 kg
    8 x 5 kg
    8 x 2 kg
    4 x 1 kg ( 1kg lık olan ağırlıklar fırın boya değildir)
    1 kg dökümler dışındakiler : 1 kg’su 3 tl
    1 kg dökümler : 1 kg’ı 2 tl.
    Gri renk dökümden üretilmiştir. 1kg’lık ağırlıklar hariç diğer tüm ağırlık plakaları gri renkte fırın boyalıdır. Bu nedenle siyah ağırlık plakalarında görülen dökülme, pas tutma veya eli boyama gibi sorunlar asla çıkartmamaktadır. Standart olarak piyasada satılan tüm barlarla uyumludur. Marka olarak 10 kg lukların tamamı selex markadır. 5 ve 2 kg lıklarda ise selex’in yanı sıra altis ve ravel marka da bulunmaktadır. Ancak markaların farklı olması , üzerinde yazan marka isminin farklı olması dışında hiçbir fark yaratmamaktadır. Ağırlıkların tamamı gri fırın boyalıdır. Piyasayı incelerseniz daha düşük kaliteli birçok dökümün 4-5 tl den satıldığını görebilirsiniz.
    Plakaların kozmetik olarakda hiçbir sorunu yoktur. Ağırlıklarda birebir tutmaktadır. Kullandığım zaman zarfı içinde evladım gibi baktım hepsine : ))

2-) Bench sehpası (130 tl)
    1 senedir kullandığım bench sehpamda da çok dikkatli bakılmadığında çizik bile görebilmeniz zordur. Yine benim yaptığım modifiyelerle çok daha sağlam ve kullanışlı hale gelmiştir.
    Ben 1.85 boyum ve 90 kg lık cüssemle çalışmalarımda hiçbir sorun yaşamadım. 2 metrenin üzerinde değilseniz hayli hayli yetecek bir sehpadır. 3 farklı yükseklik ayarı ile üst göğüs te çalışabilirsiniz. Ağırlık konusuna gelirsek 70 kg a kadar benchte çıkmış olduğumdan dolayı bu ağırlıklarda hiçbir sorun yaşamadım ama 70 ve yukarısı hakkında bir deneyimim olmadığı için kesin bir şey diyemem. Zaten çok ağır kilolar basıyorsanız benim sattığım bench sehpasına değil diesel gibi markaların 800 900 tl lik sehpalarına bakmanızı öneririm.
    Ayrıca bilgilendirme amaçlı şunuda söylemek isterim. Geniş tutuş bench press hareketinde barı sehpa tutacaklarının dışından kavrayabilmektesiniz. Verdiğim fiyat yine bu ayardaki sehpalar için bir hayli uygundur.

3-) kum torbası (20 tl)
    60 x 27 cm lik ev için ideal ölçüde olan kum torbamıda satıyorum.
    Kırmızı renktedir. İçerisinde sert kumaş parçaları bulunmaktadır.tepesine bağlı olan zinciri sayesinde istediğiniz yere asabilirsiniz

4-) Squat sehpası (120 tl)
    Kendi tasarımım olup 1.78-1.86 cm aralıkta boyu olanların rahat bir şekilde kullanabileceği squat + military press sehpasıdır
    Dilerseniz ayakta sehpadan yüklendiğiniz barla squat yapabilirsiniz. Dilerseniz 2 koldaki tutacaklara yerleştirilen kolcuklar sayesinde ortaya koyduğunuz uygun bir sandalye ile military press yapabilirsiniz.

5-) mekik aparatı (50 tl)
    Yere uzanarak mekik hareketinizi yaparken boynunuzu destekleyen yapısıyla sakatlanmayı önleyici ve hareketi doğru yapmanızı kolaylaştıran mekik çekme aparatıdır. Bende ürünü **************** dan almıştım. Ürün aynen şudur ve hepsiburada fiyatını da görebilirsiniz. http://www.****************/liste/d...%5cu0020mekik&fh_eds=%c3%9f&fh_refview=search
    Bendeki ürünün 0 dan farkı yoktur diyebilirim.

resimleri buradan görebilirsiniz. http://imageshack.us/g/694/fotoraf0018k.jpg/

2. schecter

schecter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Arkadaşlar 2 tane 10 kg ağırlık ile kum torbası satılmıştır. Geri kalan tüm ürünleri 550 tl den vereceğim. PİYASAYI İNCELERSENİZ SADECE DÖKÜM AĞIRLIKLARIN DAHİ KİLOSU 4 TL VE ÜZERİ FİYATLARDAN SATILDIĞINI GÖREBİLİRSİNİZ .

3. gamez34

gamez34 Üye

Beğenileri:
    10
    Ödül Puanları:
    18
    2 tane 5kg döküm palaka için 20 tl mi istiyorsun ? ( kargosu nekadar tutar tahminen ? )

4. schecter

schecter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    selamlar.... şuan elimde toplamda 90 kg ağırlığım var. Satarsam tamamını satmayı planlıyorum. 90 kg ağırlık için 250 tl istiyorum....

bench+squat sehpası = 190 tl

mekik aparatı için 50 tl istiyorum.....

kargo bu tarz ürünlerde fazla tutar,100 ün altında tutacağını düşünmüyorum....

Son düzenleme: 5 Şubat 2013
    gamez34 bunu beğendi.
  5. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    şuan elinizde kalan tüm 10 kg ve 5kg plakaları almak istiyorum

6. schecter

schecter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    Selamlar... elimde 4x10 kg ve 6x5 kg döküm kalmış durumda. 70 kg yu 210 Tl den verebilirim

90 kg nun tamamı için 250 tl istiyorum. Karar sizin. İzmirdemisiniz

7. loveofbody

loveofbody Yeni Üye

Beğenileri:
    146
    Ödül Puanları:
    0
    ben vandayım...otogardan gönderme imkanınız varmı ?
    direk vana otobüsler geliyor izmirden.
    20 tl de gönderim parası alırlar....
    toplam 230 tl civarı olur

8. schecter

schecter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
    maalesef arkadaşım sadece izmir içerisinden verebilirim.

9. schecter

schecter Üye

Beğenileri:
    1
    Ödül Puanları:
    13
  10. beatsbydre

beatsbydre Üye

Beğenileri:
    3
    Ödül Puanları:
    0